Od wiosny do jesieni w moim raju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

:wit Zuziu, zajrzałam do Ciebie i bardzo spodobały mi się Twoje ciemierniki ;:167 A szczególnie ten biały z piegami :D U nas rośnie bordowy z piegami, ale białego takiego nie mamy. Piękna kolekcja :)
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

No faktycznie, ciemierniki przepiękne. Szkoda, że nie wszędzie chcą one tak ładnie kwitnąć jak u Zuzi.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuzieńko , mam spózniony refleks , ale dotarłam i ja . Martwię się bo nie znalazłam u siebie ciemiernika i nie wiem co się z nim stało ;:202 Jeszcze będę go szukała , może się znajdzie , chociaż to nie igła przecież .
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witam serdecznie. ;:128 Wiosna to dla mnie najpiękniejsza pora roku zwłaszcza przy takiej pogodzie jaka jest. Za dużo jeszcze nie kwitnie ale dużo w pączkach i lada dzień powinno zrobić się u mnie bardziej kolorowo. Gdyby jeszcze na działkach puścili wodę .. ;:224 , niestety miejscami już sucho, ale na to musimy jeszcze z parę dni poczekać. Brak wody wstrzymuje nas także przed wertykulacją trawnika a zrobił się brzydki po zimie. No i co najgorsze wysiadły mi nogi , po przyjeżdzie z działeczki do domu czuję się tak jak bym odbyła pielgrzymkę do Częstochowy. ;:oj

Lucynko...róże u mnie w tym roku wyglądają ;:222 Na pewno kilka wypadnie, pozostałe będą startować od kopczyka. Jedynie te posadzone jesienią o dziwo wyglądają ładnie a to o nie martwiłam się najbardziej. Tobie także życzę słoneczka. ;:168

Marysiu..niektóre ciemierniki niestety kończą kwitnienie, ale niektóre jeszcze całkiem ładnie kwitną. :D Na sasanki nie narzekam, oby inne chciały tak ładnie rosnąć i kwitnąć to było by super. ;:oj

Bożenko..czyżbyś miała odwykówkę od laptopa. :;230 . Myślę że nie. Teraz większość z nas i ty pewnie także każdą wolną chwilę wolimy spędzać w naszych ukochanych ogródkach. ;:173

Karolinko..Rododendron kupiłam bo spodobał mi się na obrazku. :;230 . Myślę że równie ładny będzie na żywo. Co do sasanek tak jak napisałam wyżej, akurat z nimi nie mam problemu. :D

Iwonko..zgadłaś, RH kupiłam w Biedronce. ;:oj Kilka pąków ma to myślę że zobaczę na żywo jak kwitnie. ;:128

Moniko..u mnie także niezbyt rosną RH a także azalie. Tych ostatnich niedawno wywaliłam dwie. :wink: Ale człowiek to taka naiwna istota, pomyślałam a może ten akurat będzie rósł, no i kupiłam. ;:306

Dominiko..cieszę się że zajrzałaś. Dziękuję za pochwały moich ciemierników. Ten biały z piegami ma mnóstwo siewek, ale to jeszcze maleństwa. :wink:

Wandziu
dziękuję. Co do ciemierników to myślę że nie mają większych wymagań i jak się im je zapewni to wszędzie pięknie będą kwitnąć. ;:173

Eluś..ciemiernika jak nie znajdziesz to się dogadamy. ;:oj

Kilka zdjęć z działeczki.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A w domu z gałązki takie coś mi zakwitło. ;:oj
Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu teraz to laptop to mnie już nie przyciąga masa pracy i w ogrodzie i wokoło niego.Jestem do męczona i boli mnie kręgosłup i wszystko co może boleć ,cały tydzień przewoziłam gruz do stodółki na nową komórkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Z lupą go skubańca szukałam , ostał się po nim jeno uschły liść i coś tam wyłazi z ziemi ale nie jestem pewna że to mość pan ciemiernik .Widzę że u Ciebie podobnie jak u mnie z kwitnieniem , dopiero się zaczyna .Jak znam życie to kwitnienie na dobre zacznie się w święta jak nas w ogrodach nie będzie ;:202 A tak na marginesie , ja też zupełnie nie mam jeszcze w tym sezonie kondycji . ;:167
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu masz śliczną białą sasankę ;:215 . Ja swój rh też kupiłam w biedronce i powiem że naprawdę ładnie rośnie i kwitnie -mam różowy nazwy nie pamiętam ale w tym roku też były.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, bądź sprawiedliwa dla swojej działeczki. ;:108
Masz naprawdę piękne pierwiosnki, ;:333 kwitnące śliczne sasanki, ciemierniki i hiacynty! ;:215
A to coś z patyka cudo prawdziwe. ;:63 ;:63 Co to jest?
Dobrego tygodnia ze słoneczkiem ;:3 życzę i zdrówka, co by kości i mięśnie nie dokuczały. ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, lada dzień, lada chwila nasz wiosenny świat wybuchnie kolorami ;:215
RH już posadziłaś?
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Witaj Zuziu. :wit Melduję się i ja. ;:333
A czy to coś z patyczka to nie jest przypadkiem chryzantema?
Prześliczne ciemierniki. ;:333
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, ;:168 ale wiosennie w Twoim ogrodzie ;:138 tyle ślicznych kwiatuszków i ten ciemiernik, cudo ;:3 ;:oj będziemy mieli co
podglądać ;:333
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Mnie się widzi ,że to jejmość chryzantema .
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju

Post »

Zuziu, na razie tylko zaznaczam wątek, bo dojrzałam Cię tuż przed wyjściem z pracy. Za trzy minuty mam autobus, czytnę sobie w domu ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”