Mój ogród - grazyna56

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lila31
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 2643
Od: 20 lip 2006, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubin

Post »

Agrazko może Grażyna prześle te zdjęcia do kogoś meilem.
Ja będę po południu, to może być do mnie, a ja już go zmniejszę i wyślę.

PS. Czasami wystarczy samemu dopisać, przy kopiowaniu zdjęcia, rozszerzenie .jpg i on to łyka, przyjmuje.
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

:D Grażynko- super ogród. Spodobały mi się twoje iglaki. Nie były do tej pory miomi ulubionymi- ale twoje te niskie mnie zachwycają. :D
Bardzo fotogeniczny / :wink: :D / ogródek.

Serdecznie pozdrawiam :D
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Hej Grażyny! Ale się natrudziłyście!!!
Ale warto było :D :D :D
Rzeczywiście iglaki piękne, Grażyna też b.sympatyczna dziewczyna!
Aż przyjemnie na wszystko popatrzeć :wink:
Najważniejsze, że się nie poddałyście! ;:215
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
jakja
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 115
Od: 10 lis 2006, o 16:38
Lokalizacja: Poznań

Re: ogród

Post »

grazyna56 pisze:pewnie jestes młodą osobą a ja mam juz trche lat
;:121 :;230 I Ty mówisz o wieku? Kobieto, miej litość :-D A działka cudna. Pozwoliłem sobie skopiować kilka fotek i proszę pozwól zmałpować Twoje pomysły zagospodarowania terenu...
Pozdrawiam. Jacek.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

agrazka pisze:Razem z Jarkiem wstawiliśmy fotke z Grażyny56 ogrodu
Obrazek
Trochę lat....????? Z tego zdjęcia wynika że nie masz więcej Grażyno65 jak jakieś 30 latek kwiecie wieku dopiero a Ty mówisz o latkach ha ha ha :D :D :D
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Na tym zdjęciu to moja przyszła synowa chciałabym wyglądać tak jak ona :D .Ale ja też jestem sympatyczna .Wszystkie zdjęcia wysłała Agrazka to jej zasługa ze weszły.Ja męczyłam sie 2 godz.i nic .Powiem szczerze ze moja działka też mi sie podoba włożyłam w nią mase pracy w 2001 r tam był pusty plac i kopce kretów na wsokość kolan .Sama przekopałam działke [szpadlem]i sadziłam sadziłam.sadziłam aż do 2003 r teraz wszystko rośnie piękne .Żałuje tylko ze działka jest taka mała mam tyle pomysłow. Czasami coś wykopuje i przesadzam na inne miejsce.nic mi sie nie marnuje. Mój tata za głowe sie łąpie, jak ide ze szpadlem coś wykopać i i przenieść gdzie indziej ale wszystko jest zawsze ok [no możę z małymi wyjątkami ]kiedyś to zrobiłąm w środku lata-nie udało się .Pozdrawiam oglądających
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

grazyna56 pisze: :D .Ale ja też jestem sympatyczna. Powiem szczerze ze moja działka też mi się podoba włożyłam w nią masę pracy w 2001 r tam był pusty plac i kopce kretów na wysokość kolan .
No to czekamy na Twoją foteczkę, gratuluję Twojej zaciętości stworzyć taki ogród od 2001 r to nie lada wyczyn podziwiam Cię, Ogród śliczny postaraj się opanować wklejanie fotek bo czekam na kolejne zdjęcia z Twojego ogrodu. :D :D :D
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Jejku ale sie narobiło to zdjecie z tą uroczą dziewczyna jest wprawdzie moje ale to nie ja. To moja przyszła synowa.Pomyliłam sie czy można je usunąć bo jeszcze sie obrazi?
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

grazyna56 pisze:Jejku ale sie narobiło to zdjecie z tą uroczą dziewczyna jest wprawdzie moje ale to nie ja. To moja przyszła synowa.Pomyliłam sie czy można je usunąć bo jeszcze sie obrazi?
Myślę że nie powinna się obrazić a co z Twoją foteczką ujawnisz się nam? :D :D :D
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Masz Grażynko piękny ogród. :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Ujawnie się na pewno ale jeszcze nie teraz.Pześle jeszcze troche zdjęć Agrażce ale póżniej, to ona zrobi z nimi porządek.Dla mnie takie rzeczy jak zmniejszanie, kopiowanie to czarna magia.Ja jestem samouk znam tylko podstawy i to nie wszystkie.To że w ogóle rozmawiam z Wami to dla mnie jest wyczyn.A wgóle to bardzo Wam dziękuje za wszystkie pochwały co do mojego ogrodu należą mi sie :D :oops: To był oczwiście żart.Pozdrawiam.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

grazyna56 pisze:A wgóle to bardzo Wam dziękuje za wszystkie pochwały co do mojego ogrodu należą mi sie :D :oops: To był oczwiście żart.Pozdrawiam.
Oj należą, należą trzeba mieć w sobie wiele samozaparcia i siły by zbudować tak piękny ogród w tak niedługim czasie podziwiam Cię. :D :D :D
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Pewnie i tak mi nkt nie uwierzy ale kostke która jest chodnikiem w całym ogrodzie to też moje dzieło. Wprawdzie jest troche krzywa ale tak ogólnie jak sie jest na miejscu to tego nie widac.Robilam ja przez tydzień, a kolana to miałm aż opuchnięte od kleczenia, a sąsiad jak zobaczył jak sie posługuje fleksem przy cięciu to aż usiadł .No cóż kobiety też potrafią wystarczy chcieć no i podejrzeć jak to sie robi .Niestety musze liczyć tylko na siebie bo syn za granicą a mąż cały czas w rozjazdach, dobrze że na moją prośbe chociaż przywiózł mi troche tych kamieni granitowych ze Szwecji i mogłam sobie poobkładać troche przy roślinkach. Jak sobie coś przypomne to sie jeszcze pochwalę Pozdrwienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”