Mój ogród - grazyna56

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Mój ogród - grazyna56

Post »

Postaram sie wysłać pare zdjęć z mojego 600 m. ogrodu czy mi sie to uda zobaczymy
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Witaj Grażynko,
Ja teź jestem Grażyna i też z Łodzi tym bardziej miło Cię witam. :D
Przecież sąsiadki jesteśmy, czekam na fotki z ogromna ciekawością. :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

ogród

Post »

czesc jak to miło ze napisałas tylko pewnie jestes młodą osobą a ja mam juz trche lat ale fajnie ze jestes z Łodz imam troche problem z internetem bo dopiero zaczełam sie uczyc na nim od paru miesiecy wiec kazda nowosc jest dla mnie trudna po raz 1 weszłam na forum i od razu strzelam byki .Co chwile odbieram wiadomosc i mnie ktos karci ze cos zle zrobiłam mam ochote zapasc sie ze wstydu i wyrejestrowac .Za chwile sami mnie wyrzucicie
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Nie odbieraj kierowanych do Ciebie postów jako karcenie. Wszyscy, którzy piszą chcą Ci pomóc w pierwszych krokach na Forum.
Mietek.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Grazyno56 nic się nie martw, nikt Cię nie wyrzuci (jeśli widać będzie chociaż minimum dobrej woli) a jedynie przyjmij uwagi innych jako życzliwe wskazówki. Zawsze na początku jest kilka korekt a potem idzie już gładko jak poczujesz gdzie, co i jak.
Wszystko po to aby wszystkim nam lepiej się korzystało / czytało nasze Forum (Tobie też).
PS. Po prostu dbamy o porządek na tym forum aby zapewnić maksymalny "komfort pracy" czytającym :D
Pozdrawiam Admin
Miłego dnia!
Admin.
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Nikt Ciebie nie karci. Chcemy Ci po prostu pomóc. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Jacy wszyscy jestescie mili.Chciałabym sie podzielic zdjęciami z mojej działki ale na razie jest to niemożliwe poniewaz jak to już pisałam gdzieś wcześniej, mam je za duże i nie chcą wejść.Moze w ciągu tygodnia złape kogoś ze znajomych i mnie podszkoli jak je zmniejszyć.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lila31
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 2643
Od: 20 lip 2006, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubin

Post »

Witaj Grażynko na forum ;:100

Wszyscy udzielają Ci porad jak przesłać zdjęcie, a nie piszą jak je zmniejszyć, no cóż mężczyźni. Dla nich to wszystko jasne :D :D :D

Grażynko jeżeli masz Windows 2002, 2003 lub XP to powinnaś mieć program Microsoft Office Picture Manager.

Robisz to tak:
1. Klikasz prawym klawiszem myszy na zdjęcie, które chcesz pomniejszyć.
2. Pojawia Ci się lista funkcji, które możesz wykonać. Wybierasz polecenie "Otwórz za pomocą"
3. Otwiera Ci się następna lista, na której szukasz programu Microsoft Office Picture Menager.
4. Klikasz lewym przyciskiem myszy na tym programie.
5. Pojawia się zdjęcie, które kliknęłaś. Wybierasz z menu funkcję "Edytuj obraz".
6. Po tym rozkazie, z prawej strony zdjęcia pojawia Ci się napis "Zmień rozmiar obrazu" oraz okienko wstępnie zdefinowany rozmiar obrazu.
7. Z okienka wybierasz rozmiar do jakiego chcesz zmniejszyć zdjęcie (najbezpieczniej 640x480) i dajesz OK.

Teraz Twoje zdjęcie zostało zmniejszone.
Żebyś sobie nie zmniejszyła swoich zdjęć i nie zostały Ci tylko małe, rób zawsze kopię oryginalnego zdjęcia i ją zmniejszaj.

Powodzenia. Lila.
Jeżeli coś jeszcze nie jest jasne, pytaj.
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Dzien dobry. No wlasnie wszyscy mówią jak wyslać a ja to wiem tylko nie chciało wejść bo jest za duze już dziś gosciłam 2 chętnych do pomocy nawet studenta politechnki ale mi tylko namieszał i nic ni zrobił to jak sie nie dziwić mnie że nie umiem takich rzeczy .Bardzo dziękuje za pomoc dziś już nie będe próbowała bo jestem tak zastresowana ze chyba odpoczne .Ale jutro zaczne od samego rana.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lila31
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 2643
Od: 20 lip 2006, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubin

Post »

Grażynko ja będę przy komputerze dopiero wieczorem.
Na początek próbuj sama, jeżeli coś nie będzie wychodziło, to chętnie pomogę.
Chyba, że teraz, jak troszkę odpoczniesz zaczniesz znowu próby. Wtedy daj znać, to będę przy komputerze i będę mogła Ci podpowiadać, w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Razem z Jarkiem wstawiliśmy fotke z Grażyny56 ogrodu

Obrazek
Grażyna przesłała do mnie swoje fotki ale ja też mam problem, wszystkie są za duże, za ciężkie na fotosika, trzeba zmniejszać i tu ok. :)
Fotosik się buntuje , że nie są jpg .
Mimo zmiany na jpg i na gif - nie moge ich wysłać od siebie, przynajmniej na dziś. Może ktoś nam jakoś pomoże, działka jest piękna. :D
corel jest głupi. :( - no może niezupełnie :D uff
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

i jeszcze jedno na plus To jest ogród Grazyny56 zobaczcie jaki piękny:Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
no dobrze będzie na dziś . Jutro idę do pracy :D Obrazek Obrazek Obrazek
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
aniawoj
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3728
Od: 9 paź 2005, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Klucze - Małopolska
Kontakt:

Post »

Grażynko na tym zdjęciu to Ty? A więc już Cię znamy! niedługo na pewno sama będziesz wklejać swoje zdjęcia i dyskutować swobodnie o roślinkach :D

Masz już bardzo ładny ogród!!! Taki przejrzysty, elegancki? Jak duży jest? Kiedy go założłaś?
Powodzenia!
http://kalina-rosliny.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”