Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu ;:138 nowy wątek zaczęłaś wiosennie, w Twoim ogrodzie też pokazały się kosy, lubię te ptaszki o świcie będą dawały darmowe
koncerty ;:224 widzę że wiosna już zapukała do twego ogrodu ;:3 do mnie też nieśmiało zagląda, piękne fotki ;:136
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

WANDZIU od wczoraj z przerwami pada i nawet nie wchodziłam na ogródek wiec nowych fotek brak .Sama jestem ciekawa czy wreszcie pokazały się Ranniki i czy przebiśniegi pokazały wreszcie swoje kwiaty.Kosy są na porządku dziennym właśnie dla nich i sikorek zawiesiłam karmnik w ogródku .Latem mają wodę a wiosną podkradają moje dżdżownice :wink:
GRAŻYNKO czosnek był posadzony nisko tylko chyba mrozy wybiły go na powierzchnie .Jednak w miejscu w którym go posadziłam ma cieplutko i zacisznie i może dlatego wyjrzał na powierzchnię.Przysypałam go ziemią ;:180 Widziałam Twoje pomidorowe szaleństwo .Wysiałam więcej ananasowych pomidorków i wszystkie fajnie wykiełkowały, Fiutki i inne również :heja .Teraz będzie dylemat gdzie te wszystkie sadzonki posadzić jak miejsca w ogródku brak :;230 Jednak zawsze mówią ,że od przybytku głowa nie boli :;230

15 luty ubiegłego roku

Obrazek


10 marzec ubiegłego roku

Obrazek

10 marzec

Obrazek

Ciekawe jak bedzie w tym roku
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jak będzie? Inaczej - nigdy nie jest dwa razy tak samo ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witam i ja w nowym wątku ;:196 No faktycznie , jednego dnia śnieg a drugiego łebki już na wierzchu :) oj to już wiosna i u Ciebie . U mnie kwitnie oczar i inne się spieszą do kwitnienia. po niedzieli ma być b. słonecznie to i wiosna ruszy :) podoba mi się sposób na róze , chyba patyczki pod butelkami. Kolejny sposób do wypróbowania :) Ja jakieś doniczki z patyczkami przeniosłam do garażu, ale nie wiem czy nie wyschły , mimo podlewania, zobaczymy. Bez Południa ma już duże listeczki :)
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit Wiosna coraz bliżej jak już pierwsze kwiatki spotkać można teraz tylko trochę ;:3 i będzie kolorowo :tan

Jadziu u Oli w wątku pisałaś o Astvicie - poczytałam w necie i piszą o nim same pochwały , a jakie są Twoje doświadczenia z tym nawozem??
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANIU odpowiedziałam ci u Oli z pewnością Ola się nie pogniewa wiec po co się powtarzać .Dopiero zaczęłam przygodę z tym środkiem i mam zamiar każdej róży do dołka wsypać po łyżce także czosnkom .Trzeba było to juz zrobić jesienią ,żeby miały dobry start. Coraz więcej roślin się budzi szczególnie cebulowych
KAROLCIA w taki sposób juz lata ukorzeniam róże i nie tylko .Zima taka ze śniegiem nie jest dla nich zabójcza. Miałam też zadoniczkowane patyczki w domu niestety nie przeżyły ,chociaż pilnowałam z podlewaniem .Jednak na dworze jest większa wilgotność niz w domu .Następne patyczki w doniczkach miałam za oknem i te tak sobie przetrwały .To takie moje doświadczenie i wiem na pewno ,że już do domu nie zabiorę żadnych patyczków
NATALKO nigdy nie ma identycznego sezonu oby tylko nie był gorszy niż poprzedni

6 marca u/r

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Dziękuję , lecę poczytać :wit
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu a to dopiero niespodzianka ;:224 To ja czekam do wiosny na Twój wątek a ty już wystartowałaś ;:oj, ale nic dziwnego skoro w ogródku już troszeczkę wiosny widać . Dobrze, że zajrzałam ;:173 .
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu ;:7 miło znów gościć u Ciebie :) wspomnienia zeszłoroczne super, szkoda tylko, że w tym roku wszystko później, no ale u Ciebie już powoli wiosna przychodzi, faktycznie pogoda trochę dobijająca, bo u mnie też pada i pada, no ale czekajmy, a ;:3 mam nadzieję, że nas zaskoczy :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARIUSZU mnie również znów gościć Cię w moim różanym królestwie.Wszystko powoli sie rozkręca i coraz więcej cebulowych wygląda z ziemskich czeluści.Nie wszystkie lata są jednakowe lecz zawsze wiosna nadchodzi nie ma innej opcji i to jest ważne
DAYSY ano otwarłam już wątek a deszcze znów pokićkały w głowach roślinom.Dzisiaj byłam w ogródku miedzy deszczami i zrobiłam parę fotek
ANIU nie ma za co zawsze do usług :wink: trzeba się wymieniać doświadczeniami po to tu jesteśmy ,żeby jedna od drugiej mogła się czegoś nauczyć


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Irysy żyłkowane

Obrazek

Nie mam pojęcia z jakiej rośliny to liście może to jakaś szałwia ???

Obrazek

Kokorycz lakolistna
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

A te liście to nie naparstnica???
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANIU nie to nie jest naparstnica, bo te liście są włochate a naparstnica takich nie ma .Kurcze muszę spojrzeć na fotki z ubiegłego roku czy też takie mam
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ale wielkie iryski, Jadziu piękne widoki ;:138 Patrzyłam dziś, czy z moich coś nie startuje, ale ani z irysów, ani z narcyzów na razie nic nie wychyla łebka :) To tylko kwestia czasu, bo jak już jest na plusie temperatura to z dnia na dzień będzie więcej cebulek wyłazić :tan
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”