Szybkowar - opinie użytkowników ....

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
KasiaKatarzyna
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 9 lut 2017, o 23:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szybkowar - opinie użytkowników ....

Post »

Witam, właściwie to powinnam przywitać się pewnie w innym wątku ale postanowiłam tutaj, bo w innych działach są eksperci od konkretnych upraw, warzyw, roślin - wiem, bo regularnie podczytuję i co więcej korzystam. Postanowilam wypowiedziec się na temat szybkowaru, bo od roku taki posiadam. Konkretnie multicooker z opcą szybkowaru, na prąd. Nie bedę podawała nazwy producenta, żeby nie być posądzoną o reklamę. Moja córka codzienie rano przed szkołą przyrządza sobie w nim posiłki do pudełek na cały dzień: kurczak, indyk na parze, ryż, warzywa na parze. Ja gotuję w nim rosół i inne zupy, duszę mięsa a wszystko to bez rozchodzącego się zapachu na cały dom i w skróconym czasie. Latem gotowaliśmy pod pergolą w nim lub na grilu gazowym, po to by uniknąć nagrzewania kuchni. Nie mam piwnicy i mam mały problem z przechowywaniem warzyw zimą dlatego w ubiegłym roku robiłam kstkę rosołową z rozdrobnionych warzyw z solą morską właśnie w szybkowarze i przechowuję do dziś w słoikach- kończę ostatni, reszta warzyw poszatkowana, poporcjowana w zamrażalce. Wyjeżdżaliśmy w grudniu w góry na kilka dni, wzięłam go do auta może się przyda. Po śniadaniu przed wyjściem w góry nastawiłam potrawkę albo zupę, po powrocie jak znalazł, a wieczorem na piwko i kolację nie żal było kasy. Muszę zaznaczyć, że gotowanie nigdy nie sprawiało mi trudności, w tym garnku trzeba kilka razy coś zrobić żeby go wyczuć. Za pierwszym razem jak robiłam gołąbki, to mi się rozwinęły, bo ciśńienie najwyraźńiej było za wysokie, później ok, ale wróciłam z tym daniem do piekarnika, bo jak robię to hurtowo na 3 dni a garnek 4 litrowy jest na to za mały. Ale się rozpisałam....
G
Awatar użytkownika
Osmunda
500p
500p
Posty: 544
Od: 18 maja 2016, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: nieopodal Pustyni B.

Re: Szybkowar - opinie użytkowników ....

Post »

Buraki , fasola , soja - tylko w szybkowarze.
Eintopfy jakieś gęste też.
A poza tym sam garnek , bez pokrywki , jest niezastąpiony do powideł i konfitur.
Mam od zawsze i nie wyobrażam sobie kuchni bez szybkowaru.
Poza samym gotowaniem regularnie wykorzystuję go jako naczynie transportowe do przewożenia potraw z domu na działkę .Nic się nie wyleje , żadnych zapachów .Trochę ciężkie ale zalety przeważają.
Pozdrawiam serdecznie.
"Conditor horti felicitatis auctor"
Mój ogrodolas
Awatar użytkownika
Aquaforta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1105
Od: 26 cze 2012, o 16:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Szybkowar - opinie użytkowników ....

Post »

Witaj Kasia :)
Osmunda, opcja transportowa bardzo mi się podoba ;:333
Pozdrawiam
x-Ka-a
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 24 sty 2019, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szybkowar - opinie użytkowników ....

Post »

Widzę, że szybkowary cieszą się znakomitą opinią :D Jakie jest Wasze zdanie o szybkowarze z Tupperware: Link usunięto. bab...? Przeceniony z 649,90 zł na 399,90 zł. ;:138 Dobry wybór czy może jak już kupować, to zdecydować się na coś bardziej zaawansowanego? Na innych forach bardzo polecając Phillipsa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”