Storczyki Beaty

Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Beaty

Post »

Mirko mam taką nadzieję, nie do końca wiedziałam jak ugryźć temat bo starsze rozety były duzo wyżej od młodych i ostatecznie tylko młode sa w podłożu. Starych nie dałam rady schować w żaden sposób.

Dorelo, to już chyba tylko kwestia dni ;) Niestety brak słońca mocno ilość kwiatów ogranicza i nie będzie bardzo obficie, ale będzie i to najważniejsze ;) dziś jeden paczek sie rozłożył, może jutro rano jeszcze jakiś inny zrobi mi miłą niespodziankę :tan biało-różowy, którego pokazywałam jakiś czas temu pięknie przedłuża pęd i rodzi nowe paczki wiec może reszta też tak kulturalnie się zachowa ;)
Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Beaty

Post »

No i kolor wkracza na parapety :tan Wiosna już coraz bliżej!

Ten żółtasek trochę mnie rozczarował tym kwitnieniem. Gdy go kupiłam był taki jakby woskowy, teraz już mu przeszło. I wtedy mocno pachniał. Tym razem zapach jest bardzo słaby.
Obrazek

I jeszcze mój reanimowany niespodziankowy. O te kropki go jakoś podświadomie posadziłam od poczatku :wink:
Obrazek

Mam nadzieje, że już niedługo będę mogła podziwiać resztę :)
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Storczyki Beaty

Post »

Piękne są te Twoje storczyki :) życzę dalszych kwitnień.
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1484
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Beaty

Post »

Fajny wiosenny kolorek żółtasa, bardzo lubię piegusy ,kiedyś miałam takiego woskowego ale niestety dawno już odszedł i na drugiego takiego nie trafiłam.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Beata1990
50p
50p
Posty: 93
Od: 21 lis 2016, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Beaty

Post »

Dziękuję dziewczyny ;:167

A u mnie dziś kolejne płatki rozłożone i tak o to do grona obecnie kwitnących dołączył kolejny Phaleonopsis.
Obrazek
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Storczyki Beaty

Post »

Beatko, fajnie, ze zdecydowałaś się dołączyć do naszego grona ;:168
Twoja kolekcja jest różnorodna i nie obawiasz się reanimacji podopiecznych gdy wymaga tego sytuacja.
Na pewno dasz sobie radę ;:333
Mnie urzekła Miltonia sunset. Już ją widziałam ne jeden raz, ale ten rodzaj się u mnie nie sprawdza.
Pozostaje podglądać i podziwiać u innych.
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Storczyki Beaty

Post »

Śliczny ten nowo rozkwitnięty. :) widać że masz rękę do storczyków.
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”