Nasze 1500 m2 - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu portrety kwiatów śliczne, ;:oj ale maliny to dopiero rarytas. ;:152 Nabierzesz zwyczajów ekonoma i będziesz tylko zarządzać M i ogrodem. ;:113
Awatar użytkownika
ewarm
500p
500p
Posty: 513
Od: 3 paź 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu ja dziś też się zdziwiłam jak zobaczyłam czerwone poziomki na krzaczkach.
Floksik tez u mnie gdzie nie gdzie kwitnie.
A ciekawa jestem jak pieris?
Pozdrawiam.
ewa
Wyczekiwany ogród
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu, super zestaw ;:333 Mi najbardziej z wymienionych podoba się Polka i Warm Wishes - jakos ostatnio ciągnie mnie do "brzoskwiniowców" ;:224

Jak tak bedziesz ćwiczyć męża, to pojawi się problem - złapie bakcyla i będziecie wojować o miejsce na rabatach :;230
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Cześć Małgosiu, przepraszam że dopiero teraz rewanżuję się wizytą ale utknęłam ostatnio w innej rzeczywistości niż forumowa.
Podziwiam zakupy różane, przyznam że większości nie znam, choć u siebie mam lekko ponad setkę kolczatek. Trzymam kciuki żeby się ładnie przyjęły i ciekawa jestem kwitnienia. Lubię nowości.
Bardzo interesująca ta twoja chryzantema. Ja się jeszcze nie przekonałam do takich kwiatów w ogrodzie. Mam dopiero jedną chryzantemę. Jakoś nie umiem ich skomponować z innymi roślinami.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu sadzonki są naprawdę imponujące. Bardz ładne okazy.
Nabieraj sił do wiosny, by Em ci królestwa nie zagarnął. ;:306 Zdrówka
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Sporo jeszcze masz kwitnień jak na tę porę roku ;:108 chociaż niektóre trochę pomyliły porę, to i tak cieszą :wink: trzymam kciuki za róże, oby ładnie przezimowały ;:215
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ewelinko ja dołków jeszcze nie miałam, ale pierwszy raz w życiu udało mi się dokonać zakupu zgodnie z planem, na wyznaczone wcześniej miejsca, więc i sadzenie szybko poszło :lol: A jak wyjdzie to i tak czas dopiero pokaże ;:224 Też jestem bardzo ciekawa jak roże będą sobie radzić, niby kupowałam tylko takie z dobrymi opiniami, ale... A ty w jakim sklepie zamawiałaś?
Soniu ale się uśmiałam z tego ekonoma :;230 Te malinki zawsze tak mają, dopiero mróz je powstrzymuje przed owocowaniem...
Ewuś poziomki u mnie były jeszcze początkiem października, ale teraz to już nie. Pieris zaczął gubić te czerwone niby kuleczki :(
Aniu Ann u mnie też brzoskwiniowe róże najbardziej przyciągają wzrok tuż po bordowych :wink: Myślałam, że jak zarażę ema to będę miała fajnego pomocnika, ale chyba nie zdawałam sobie sprawy z tego, że pociąga to za sobą pewne niebezpieczeństwo ;:224 ;:306
april witam serdecznie ;:7 Setka róż ;:oj Szkoda, że w tym roku miałaś tak malo czasu na forum, bo z przyjemnością pooglądałabym tyle cudnych kwitnień ;:108 Z komponowaniem chryzantem nie ma większego problemu, bo wtedy kiedy one kwitną na rabatach nie mają już niemal żadnej konkurencji :wink:
Aneczko wiem, że kupujesz róze z różnych źródeł, więc skoro piszesz, że sadzonki są ok, to tak jest ;:108 Mam nadzieję, że em jednak ograniczy się do roli pomocnika i nie będzie sobie uzurpował praw do korony :wink: :lol:
Natalio kwiatuchy gonią już resztką sił, ale masz rację - o tej porze cieszy każdy jeden chocby najmniejszy... Mam nadzieję, że róże dadzą radę i nie zniechęcą mnie do ich uprawy ;:224


Ostatni tydzien tak dał mi w kość, że dzisiaj robię sobie "dzień leniwca" ;:306 Trochę zachłysnęłam się nagle odzyskaną wolnością i wręcz rzuciłam się w wir normalnego życia ;:224 Niestety wciąż osłabione mięśnie szybko zaprotestowały na taką eksploatację :wink:
Na rabatach szału nie ma, ale coś tam się jeszcze wciąż kolorowi ;:224
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Musze Ci Małgosiu powiedzieć, że mój connecticut robi sobie ze mnie jaja :wink: Trochę pąków zawiązał i kwiatki pojawiają się pojedyńczo, trzeba się przyjrzeć, żeby znaleźc, ale są :lol: Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak szalał jak Twój, w końcu dopiero się zadomawia :)

Wiesiołek od Ciebie się tak porozrastał, że w przyszłym roku będzie mała żółta łączka 8-) Co prawda nic nie przebije odętki, ale wiesiołek goni! No i mydlnica tez się fajnie zapowiada... Ehh... roslinki od Ciebie tak fajnie rosną, że chętnie bym się ponownie udała z koszyczkiem do Twojego wątku sprzedażowego, tylko piętrowo juz bym musiała zacząć sadzić ;:306
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj Małgosiu. No powiem Ci , że jeszcze jest co u Ciebie podziwiać ;:108 . "Dzień leniwca" jest od czasu do czasu potrzebny a nawet wskazany więc nie żałuj sobie odpoczynku ;:306 . Róże zamawiałam w sklepie Rosaria ;:108 . To mój drugi raz z tego sklepu bo wiosną też od nich zamawiałam ;:224 . Poprzednio dostałam całkiem ładne sadzonki ;:108 . Pozdrawiam i udanego leniuchowania życzę ;:196 .
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ewelinko ale piękny kolor trzyma u Ciebie rozchodnik! Moje wszystkie mają już porządnie zeschnięte kwiatostany. ;:222
Nie przemęczaj się. Daj szansę Emowi. :wink: Niech się wykazuje. :wink: Później będzie miał jeszcze więcej sentymentu dla ogrodu. ;:215
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Aniu Ann cieszę się, że roślinki stanęły na wysokości zadania :D A ten pomysł z piętrowym ogrodem bardzo kuszący :;230 Moze jakieś wiszące ogrody Semiramidy ;:224 ;:306
Ewelinko dzień leniwca niestety z przymusu będzie się musial jeszcze trochę przeciągnąć, bo mój rehabilitant mocno mnie utemperował... A tyle już miałam planów na działania ;:224 Czytałam u ciebie na wątku jaką miałaś "niespodziankę" z tej szkółki i teraz z niepokojem czekam co mi wyrośnie z tych róż? :wink:
Aneczo to mój pierwszy rozchodnik jaki miałam i tylko on jest taki ładny całą zimę, nawet jako dodatek do stroików mało traci kolor. Wszystkie pozostałe, które dokupiłam mu do towarzystwa już nie trzymają kolorku ;:185 NIestety jak już pisalam do Ewelinki wciąż jeszcze muszę uważać na swoje poczynania :(
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Rozchodniki zostają nam z kolorami.
I ładna ta chryzantemka .Chyba taka jak moja .Od dołu fioletowata, a całość biała.
Czy znasz jej nazwę ???
U ciebie duzy krzaczorek już zbudowała. Długo ja masz???
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Może i szału nie ma, ale kolorków jeszcze sporo jest Gosiu ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”