Hortensje róże i jeżówki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Dziękuje ;:196
kotek miał dużo szczęścia ;:167
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Dziewczyny czy już kupujecie cebulowe? ja już wiosna sobie obiecałam, że nie zaniedbam sprawy i postaram sie zgromadzić więcej cebulek niż w tamtym roku - żeby wiosną nie płakać ;:145 że u mnie tak brzydko a u was istny gąszcz tulipanów i czosnków ;:224
W biedronce już rzucili cebulki :tan i na razie skupiłam się na czosnkach musiałam odwiedzić aż dwie biedronki żeby zdobyć 8 sztuk :shock: oj trzeba będzie jeszcze pojeździć po biedronkach ;:219 Czy u was też tak non stop leje? U mnie pada wręcz ciągiem od lipca ;:202 pogoda jest okropna róże bardzo dotkliwie to odczuły... pąki się mumifikują na pędach a jak w ogóle zakwitną to kwitnienia jest bardzo ulotne. Mało tego pashminy się pochorowały ;:145 - ileż przecież można znieść deszczu, inne róże nie chorują ale to tylko dzięki opryskom co dwutygodniowym od połowy maja aż strach pomyśleć co to by było gdybym nie pryskała w ogóle jak pashminy i tak się nie uchroniły przed chorobą pomimo profilaktyki :(
Kilka aktualnych zdjęć


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Filemon24 pisze:Dziewczyny czy już kupujecie cebulowe?
W biedronce już rzucili cebulki :tan

Zdecydowanie nie chciałam tego usłyszeć a raczej przeczytać. ;:223 ;:223 ;:223
Niestety tak jest Anitko, że czosnki, te duże są w bardzo ograniczonych ilościach na jeden sklep. Pojeździsz sobie. ;:224 Skąd ja to znam. ;:224

Piękne rabatki Ci wyszły Kochana. Jeżówki, rozchodniki i hortensje bukietowe to niezawodne królowe późnego lata. ;:215 Świetnie Anita! Tak trzymać!
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Aniu ty jako królowa cebulowych musiałaś się o tym dowiedzieć ;:108 mam jeszcze 2 w mieście to na pewno się tam pojawię :D
Kupowałaś cebulowe też w jakimś sklepie internetowym czy te piękne odmiany tulipanów które posadasz nabyłaś w centrach ogrodniczych?
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Ja też już kupiłam tulipany.
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

kasia100780 pisze:Ja też już kupiłam tulipany.
tak trzeba już gromadzić cebulki :heja
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Ja dziś objechałam cztery B. żeby kupić to co chciałam czyli po 100 sztuk Queen of night i Claudii. Jednak ceny w B. zawsze najniższe, w marketach patrzyłam to drogie te tulipany. Pamiętam, że 2 lata temu kupiłam końcem września też w B. już te przecenione tulipany, po 1 złoty za paczkę. Można by było poczekać no ale wtedy nie ma pewności że będą te odmiany, które chcesz. Zastanawiam się jak tam tulipany w Lid. Dziewczyny z forów też kupują i sobie chwalą ale nie wiem kiedy tam się pojawią. Ja muszę jeszcze gdzieś upolować jakieś o intensywnej różowej barwie, nie wiem tylko jakie. Wiem, że nie warto kupować pełnych, bo chociaż piękne to szybko giną i po dwóch latach pustka na rabatach.
Przepięknie u Ciebie, a jak się te jeżówki i hortki rozrosną to będzie miodzio :D Ja muszę właśnie pod mój szpaler anabelek wrzucić jakieś jeżówki, bo brakuje mi tam koloru a z tym poczekam już do wiosny
Paulina
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Anitko cudowny ten szpaler hortensjowy, wspaniała kompozycja. Rozchodniki i jeżówki podkreślają urodę hortensji. ;:138 Jaka piękna jabłonka w tle. ;:oj
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Anitko, przepięknie u Ciebie na rabacie! Tworzysz śliczne zakątki ;:138
Pytałam juz na Facebooku, ale jeszcze tu zapytam-jaka to odmiana rozchodnika na górnych zdjęciach? Bardzo mi się podoba ;:215
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Anita, jestem i ja :wit
Cebule już są ;:oj oj, przegapiłam ten fakt, a tez coś czosnkowego mam zamiar upolować :wink:
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
smolka
1000p
1000p
Posty: 1902
Od: 19 paź 2012, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Jestem zachwycona Twoim ogrodem ;:333

Uwielbiam hortensje i jeżówki. Dużo mi ich wypadło, ale mam nadzieję, że już niedługo nadrobię straty!

Kocurek prześliczny ;:167 Ja też mam 4 koty i 3 psy. Taki mały zwierzyniec! :D
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

paola1a pisze:Ja dziś objechałam cztery B. żeby kupić to co chciałam czyli po 100 sztuk Queen of night i Claudii. Jednak ceny w B. zawsze najniższe, w marketach patrzyłam to drogie te tulipany. Pamiętam, że 2 lata temu kupiłam końcem września też w B. już te przecenione tulipany, po 1 złoty za paczkę. Można by było poczekać no ale wtedy nie ma pewności że będą te odmiany, które chcesz. Zastanawiam się jak tam tulipany w Lid. Dziewczyny z forów też kupują i sobie chwalą ale nie wiem kiedy tam się pojawią. Ja muszę jeszcze gdzieś upolować jakieś o intensywnej różowej barwie, nie wiem tylko jakie. Wiem, że nie warto kupować pełnych, bo chociaż piękne to szybko giną i po dwóch latach pustka na rabatach.
Przepięknie u Ciebie, a jak się te jeżówki i hortki rozrosną to będzie miodzio :D Ja muszę właśnie pod mój szpaler anabelek wrzucić jakieś jeżówki, bo brakuje mi tam koloru a z tym poczekam już do wiosny

Chciałabym bardzo żebyś otworzyła swój wątek ;:173 masz taki piękny ogród pokaż nam go! ;:167 Myślę, że jeszcze jakieś dwa lata i osiągnę w miarę zadowalający efekt w swoim ogrodzie :D Dla mnie pełne tulipany za drogie :D

-- 28 sie 2016, o 15:21 --
cyma2704 pisze:Anitko cudowny ten szpaler hortensjowy, wspaniała kompozycja. Rozchodniki i jeżówki podkreślają urodę hortensji. ;:138 Jaka piękna jabłonka w tle. ;:oj
Soniu szpaler hortensjowy się powiększy ;:167 niebawem wam pokażę.

-- 28 sie 2016, o 15:22 --
Alania pisze:Anitko, przepięknie u Ciebie na rabacie! Tworzysz śliczne zakątki ;:138
Pytałam juz na Facebooku, ale jeszcze tu zapytam-jaka to odmiana rozchodnika na górnych zdjęciach? Bardzo mi się podoba ;:215
Moniczko uczę się od najlepszych ;:196
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

sweetdaisy pisze:Anita, jestem i ja :wit
Cebule już są ;:oj oj, przegapiłam ten fakt, a tez coś czosnkowego mam zamiar upolować :wink:
Byłam w 5 biedronkach i udało mi się kupić 11 czosnków a chciałam 20 :( ciężka sprawa kupić tyle ile się chce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”