Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula ;:196
Ja także na chwilkę przycupnę sobie dzisiaj u Ciebie, jest taki piękny dzionek, że na odwiedziny w sam raz.
Nie pamiętam czy wspominałam, że te maliny od Ciebie sa rewelacyjne, właśnie przed chwilką zjadłam kolejną ich porcyjkę.
Krzaczki wybujały i będą miały jeszcze duuuuużo bordowych, soczystych big malin. ;:215
Są ekstra!
athshe
500p
500p
Posty: 763
Od: 12 cze 2009, o 09:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula - tęskno za tobą. Rośliny od ciebie pięknie przygotowują się do zimy, a ciebie nie ma :(
Agnieszka - istota w ogrodzie ekstremalnie początkująca http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=73469" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie działa mi c z kreseczką - przepraszam, jeśli razi kogoś ta literówka.
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Cześc dzieciaki :wit ;:196
Przepraszam na wstępie że jestem tutaj tak rzadko ale serio nie mam czasu. Może teraz będzie nieco lepiej, bo własnie skończył mi się staż w ZUSie i chwilowo jestem bez pracy. Chwilowo, bo juz mam pracę na oku. Ale dość o tym.
Generalnie u mnie wszystko jest ok, na pożegnanie z pracy dostałam prześliczną zanterdeskie ciemnofioletową. Zatem to już druga jaką mam :)

Miłeczko coś co Ciebie może zainteresowac. Dalie już dawno wykopane, po pierwszych przymrozkach co je ścięły. Każda oznaczona, powędrowały w piachu do piwnicy. No i Silver Years bardzo przyrosła. Będzie co dzielic. I oczywiście wybieram się do Ciebie na wiosnę :wink:

Beatko co do rabatki rh-azaliowej to nie namawiam. Ja bardzo długo latałam z tymi roślinami bo nie chciały mi rosnąc. Więc to bardziej powstało bo było trzeba niż z zamysłu. Cieszę się że z malin masz taka pociechę. Po to właśnie je wysyłałam, żeby cieszyły owocem ;:333

Agniesiu miło mi czytac że tęsknicie. U mnie też przygotowania do zimy pełną parą. Kiedy uspokoi się u mnie natłok obowiązków albo kupię coś przenośnego (tablet, notebook) co pozwoli mi dodawac fotki w autobusie to będzie mnie tu więcej, teraz niestety nie miałam kiedy :(
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula ;:196 mam nadzieje że już jesteście zdrowe :)
jesienne porządki i sprawy rodzinne zabierają nam wiele czasu. Ja wpadam i wypadam z FO , lecę dalej
i tak codziennie ale mam nadzieję że w zimowe wieczorki będzie więcej czasu.
Powodzenia w szukaniu nowej pracy. ;:167
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

No to odetchnęłam z ulgą! Już myślałam, że zapomniałaś o mnie i o forum! Ja rozumiem, że obowiązków sporo, że świat galopuje, ale musisz czasami łapką do nas pomachać.
Z dalii się cieszę, będzie gdzie sadzić, bo zamierzam powiększyć areał. :heja Rozumiem, że Ty miesca masz sporo :wink:
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula - miło, że dałaś znać co u Ciebie.
Życzę powodzenia w finalizowaniu miejsca w nowej pracy.
Uwielbiam rododendrony i azalie, ale jakoś nie potrafiłam ich jak dotąd aranżacyjnie u mnie umieścić, podobnie jak magnolię czy lilie.
Jednakże moje przemyślenia poszły w dobrą stronę i jakiś czas temu zedcydowałam, że formy karłowe będą jak znalazł.
Ale to na wiosnę dopiero.
Uściskaj maleńką ;:4
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Witam Was wszystkich po tej bardzo długiej przerwie. Z radością mogę donieść, że na dniach stałam się posiadaczką zgrabnego netbooka i teraz wracam do czynnego forumowania. Co jak co ale pisanie tutaj z telefonu jest dla mnie zbyt męczące.
W tym roku od pierwszych zielonych źbeł trawy zaczęłam ryć trawnik. W sumie pozostało już tyle co nic, żeby rozłożyć koc lub rozstawic leżak. Docelowo tam trawy też nie będzie tylko kamienie. W tym roku postawiłam głównie na jednoroczne, gdyż obsadzenie takiej ilości nowej powierzchni bylinami byłoby dla mnie zbyt dużym kosztem.
Z nowości to tyle, że od października ruszam na studia niestacjonarne.
Z biegiem czasu powstawiam zdjęcia co i jak się u mnie ma. Tymczasem całuski ;:168 ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula, moje nieustanne myślenie co tam u Ciebie wreszcie dostało odpowiedź - fajnie, że się odezwałaś :wit ;:196
Tak, czekam na zdjęcia co jak się u Ciebie ma.... :tan
A co to za studia Cię wciągnęły?
Bardzo Cię serdecznie pozdrawiam czekając na zdjęcia z ogródka. ;:304
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

No nareszcieeeeee! ;:215 Czekamy na relacje i forumowanie bez granic!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”