Przydomowy ogródek Eweliny .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

piękne lilie ;:215
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelina, ale się pięknie zakrzaczyło u ciebie ;:oj Nieźle wygląda, taki przeskok z maja do późnego czerwca. Widać ogromne postępy jakie zrobiły rośliny.
Fajnie że już jesteś. Będę podziwiać twój ogród na bieżąco, chociaż z pisaniem to czasami jet ciężko. jak się człowiek wyrwie do ogrodu to jedynie konieczność zrobienia obiadu potrafi ściągnąć mnie do domu ;:306
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

I hortensje się już szykują do kwitnienia. Lubię to ich limonkowe stadium.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko ja tam nie wypatrzyłam żadnego trzytygodniowego chwasta u Ciebie. ;:333
Na szczęście czas szybko zleciał a Wy już jesteście razem. ;:168
Kochana gęsto i kolorowo się zrobiło na Twoich rabatach. Lubię to!
Powojniki piękne, zdrowe i tak fajnie rozrośnięte. Brawo! ;:138
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko - twój ogród to istna kolorowa bajka. Oczu oderwać nie można. Masz dziewczyno rękę do roślin!
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .

Od kilku dni wypatruje deszczowych chmur na niebie ale niestety tylko straszy. Jest okropnie sucho a ziemia twarda jak skała ;:145 . Mam nadzieję, że deszcz w końcu spadnie . W ogródku bardzo kolorowo i sama jestem zaskoczona, że w ciągu tak krótkiego czasu rośliny tak ładnie się rozrosły. Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli bo róże, które miały być Swany są różowe a zestawiłam je z lawendą na tle ściany z czerwonej cegły ;:131 . Bardzo chciałam żeby te róże były białe a tu taka wpadka ;:222 . Poza tym niestety nie wiem dlaczego ale jedna z moich The Fairy po prostu zaczęła usychać i nie wiem czy w ogóle jeszcze odbije . Koniecznie muszę dokupić w jej miejsce nowy egzemplarz bo razi mnie ta "dziura" . W jednej części działki mam okropne tunele po nornicach i musiały uszkodzić mi korzenie róży Lykkefund bo jest strasznie marna . Mam nadzieję, że jednak sobie poradzi . Wiosną sadziłam Abrahama i pokazała mi swoje pierwsze kwiaty ;:224 . Zbudowała całkiem ładny krzaczek i ma sporo pąków :tan . Mam też jedną Pannicę do rozszyfrowania bo kupiłam ją po prostu jako " różowa angielska " i liczę na Waszą pomoc . Może uda się ją zidentyfikować oto ona :


Obrazek

Obrazek

Lucynko dziękuję Ci bardzo ;:168 . Sama jestem zaskoczona jak to wszystko szybko urosło w tak krótkim czasie . Rośliny są nieprzewidywalne ;:108 .



Obrazek

Olu bardzo dziękuję ;:196 . Masz rację , rośliny chyba czuły, że jestem z nimi myślami i pokazały się z cudnej strony. Nie spodziewałam się tylu kwitnień biorąc pod uwagę wiek moich roślin.


Obrazek

Anitko właściwie to tylko trzy z moich kilkunastu powojników tak pięknie sobie radzą. Reszta jest raczej marna ale mam nadzieję, że z roku na rok będzie coraz lepiej .


Obrazek


Asiu dziękuję ;:196 .To ta donica, którą sama zrobiłam . Posadziłam w niej pelargonie ale miałam liche sadzonki i dopiero mają pąki.

Obrazek

Izabelo sąsiedzi zaglądają ;:108 i dziwią się, że tak szybko wszystko rośnie . Bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa i opinie co do mojego dzieła. Fajnie jak to co robię podoba się też innym osobom ;:168 .

Obrazek

Soniu dziękuję bardzo za pochwały. Rzeczywiście nie mogę narzekać bo rośliny sprawują się póki co bardzo dobrze . Z niecierpliwością czekam na kolejne kwitnienia ;:108 .

Obrazek

Zuza mam jeszcze sporo lilii w pąkach i jestem ciekawa jak zakwitną. Rzeczywiście wróciłam w dobrym momencie i wszystko pokazuje swoje kolory . Mimo wszystko to nie był dobry czas na turnus , następnym razem w miarę możliwości będę wybierała miesiące chłodniejsze .

Obrazek

Małgosiu ja też się cieszę, bo jednak nie ma jak w domu i we własnym łóżku ;:224 .


Obrazek

Paulii dziękuję serdecznie ;:196 .


Obrazek

Dorotko Tobie także dziękuję ;:196 .


Obrazek

CDN ...
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Sabinko no właśnie z tym pisaniem u mnie też ostatnio ciężko. Dzień jest dłuższy ale jest tyle zajęć, że czasem wieczorem nie ma już siły na komputer. Mimo wszystko będę starała się bywać jak najczęściej. Masz rację to był przeskok spory i rośliny bardzo podrosły przez ten czas. Bardzo miło mnie zaskoczyły ;:108 .

Obrazek

Wandziu mam sporo młodych hortensji i jestem ciekawa jak zakwitną . Muszę poczekać jeszcze kilka lat na takie okazy jak u Ciebie ale warto, oj warto.


Obrazek

Aniu wszędzie dobrze ale w domu najlepiej i taka jest prawda. Trzy tygodnie szybko zleciały ale miałam sporo pracy po takiej nieobecności. Rośliny w tym okresie mocno rosną a i chwasty nie leniuchują. Tylko trzy z moich powojników tak bujnie kwitną bo pozostałe są marne . Mam nadzieję, że nadrobią w przyszłym roku ;:224 .

Obrazek

Marysiu bardzo Ci dziękuję za takie komplementy :oops: . Jeszcze sporo mi brakuje do bajki ale podoba mi się coraz bardziej ;:108 .

Obrazek


Ballerina urzekła mnie swoimi kwiatami. Ma mnóstwo pąków ;:167 .

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Imienia tej Pani też nie znam ;:224 .


Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Kolejna NN z Avatarka .

Obrazek

To jest ta sama róża .

Obrazek

Abraham Darby .

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Na dzisiaj wystarczy, trzeba sobie coś zostawić na później :wink: .

Pozdrawiam Wszystkich i życzę kolorowych snów :wit .
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Pięknie ;:oj , sąsiedzi pewnie będą brać przykład i zakładać takie rabaty u siebie.
Powojniki ładnie Ci rosną, ten różowy (albo jasnofioletowy) z czego ma podporę? Wygląda jak drzewko :).
A ten czteropłatkowy fioletowy to Polish Spirit? Ale się rozrasta!
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Asiu fajnie gdyby tak było ;:224 . Ten różowy to powojnik Comtesse de Bouchaud a podporę ma z trzech bambusów. Planuję kiedyś coś trwalszego ale póki co to musi mu starczyć. Tak to jest Polish Spirit i strasznie się w tym roku rozkręcił dlatego wiosną dostanie wielką kratę bo teraz też jest rozpięty na bambusie i takiej prowizorce z żyłki i patyków ;:306 . Właściwie to tego w ogóle nie widać ale on dalej szuka podpory więc dam mu lepszą podporę a niech ma ;:108 .
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko Twoja różowa NN wśród lawendy bardzo podobna do mojej Feiry. Pięknie i szybko urosły Ci rośliny, moja Ballerina jeszcze tak nie kwitnie, dopiero rozwinęły się pojedyncze kwiatuszki.Ale już mi się podobają, piękne są te różowe lilie.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko irysy holenderskie wspaniale ci kwitną. ;:138 Anabelka będzie cieszyć ogromnymi kwiatami. ;:215 Budleja już zakwitła. :shock: Róże bezapelacyjnie najpiękniejsze teraz. Moja Leonardo da Vinci podobna do twojej NN na pierwszych zdjęciach. ;:218 Deszczu i trochę chłodu życzę. :wit
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelina, urzekł mnie ten Twój powojnikowy słup, ślicznie to wygląda ;:oj
Ech z tymi kartonikowymi różami... ja też mam z Auchana różową angielską, ale jest inna od Twojej i też nie znam jej imienia ;:151
Lilie masz już sporo dale od moich, u mnie dopiero dwie kwitną.
Annabellka jak moja, będą piękne jak już się zrobią białe kule ;:215
Pozdrawiam gorąco w ten upalny dzionek ;:196
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Okazało się, że tez mam Comtesse de Bauchaud. Ale w doniczkowie moim, czyli takiej prowizorycznej szkółce. Tak ładnie rośnie u Ciebie to może posadzę go wreszcie w docelowym miejscu. Tylko jak te upały miną ;:3 .
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”