Różności doniczkowe -Agii

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
katrina26
1000p
1000p
Posty: 2321
Od: 14 sie 2008, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Post »

Witam i czekam na jeszcze :) To co na razie nam przedstawiłaś podoba mi się. Na zdjęcia ptaszków też czekam ;)
Awatar użytkownika
miluck
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2491
Od: 22 lut 2008, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Police

Post »

Witaj Agnieszko :D Fajnie, że pokazałeś nam swoje kwiaty.
Widzę,że choroba fiołkowa i Ciebie zaatakowała . :wink:
Fiołeczków Ci przybywa, jak grzybów po deszczu .
Ilością ptaków jaką posiadałaś jestem zaszokowana.
Mój syn miał przez długie lata kanarka"Toffiego",(mile go wspominam) :lol: przy jednym ptaszku było co robić ,przy 40 to robota bez końca :wink:
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Witaj Agii-wspaniałe roślinki zgromadziłaś.Też jestem ciekawa tych papuzich fotek-sama mam jednego papuga. :lol:
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Witaj!

Masz bardzo ładne roślinki. Ciekawa kolekcja kwitnących. I oczywiście świetny kwietniczek :) Czekam na więcej Twoich zielonych :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

a ostrzegałam cie o zarażliwych chorobach na tym forum :lol: :lol: i już sie zaczeło
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Witajcie :D Dzięki serdeczne, że tak licznie mnie nawiedziłyście. Fotki jakieś się znajdą a jak sie nie znajdą to z czasem zrobię :wink: Przy ptakach była masa pracy.Kto nie ma tego we krwi to wymięknie z czasem.Jak to moja mama mówiła że z głupoty się nie wyrasta. :wink: Pocieszam się tym, że jak dzieci mi z gniazda wyfruną to znów będę miała swoją hodowlę( za jakieś naście lat :D :wink: ) na razie pocieszam się kwiatkami. Życie człowieka ,który nie ma jakiejś pasji jest bardzo ubogie.na razie tylko jedno znalazłam z czasów kiedy mieszkaliśmy jeszcze w bloku. Moje leciwe nimfy Obrazek
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

Ciekawa kolekcja :o
Gratuluję kaktusika-sama mam kilka od nasionka(od 7-8 lat)lecz nigdy mi nie zakwitły :? może dzięki poradom na forum coś ruszy :roll: bo przyznam,że zbytnio nad nimi nie skakałam.
Co do papug-kiedyś miałam 2 faliste i niestety gdy zaszłam w ciążę i robiliśmy pokój dziecięcy też musiałam sie z nimi rozstać :cry: Pokaż nam swoje pupilki :P
na razie ze mnie "psia mama" :wink:
Agii- pozdrawiam Cię ciepluuutko :!:
Awatar użytkownika
Agnieszka_73
200p
200p
Posty: 416
Od: 16 paź 2008, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Post »

Okolice Łomży? Witam "sąsiadę" :D:D:D:D Rośliny masz ładne, a nimfy.. Znam deko ten temat, miałam w sumie cztery papużki (moja córcia się nimi opiekowała), też mam pełną chatę alergików, więc ptaszki odpadają.. :( Widzę, że brakuje Ci do fiołkowej kolekcji mego fiolecika pełnego ;)
To ja typ niepokorny :)
marzena 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 5 lip 2008, o 06:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Witaj Agii
roślinki masz bardzo ładne ,szczególnie kolekcja fiołków bardzo ciekawa i czerwone anturium :P
pozdrawiam Marzena
Spis moich linków
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

O...jakbym swojego papuga widziała,tyle,że on wchodzi do klatki jedynie by się napić. :wink:
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

darla80 lepiej się fotek pupilków nie dopominaj . :wink: Są jeszcze świnki morski , 3 psy( jak mój M mówi, jeden pies- owczarek niemiecki , szczurek-ratlerek i mop-York :wink: )
Agnieszka_73 powiadasz sąsiadka, pewnie że tak, 2 lata mojego życia spędziłam w Białym , na Leśnej Dolinie.Miałam w Białym zostać na stałe ale uciekłam . Tam się za szybko żyje , to nie dla mnie. Łomża i Biały to rzut beretem :wink: A więc witaj sąsiadeczko :D Hmmm fiolecika powiadasz? :wink: Jak masz na zbyciu to ja chętnie... :wink:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Ptaszki śliczne ,ale fiołki....po prostu uwielbiam te kwiatuchy.Śliczna kolekcja :lol:
Awatar użytkownika
Agnieszka_73
200p
200p
Posty: 416
Od: 16 paź 2008, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Post »

O masz babo placek, ja Zielone.. :D:D:D:D:D Może mijałyśmy się między a pomiędzy :D:D:D Ech, życie.. We wrześniu byłam w Piątnicy na Forcie, no nie wiedziałam do kogo się wprosić na kawkę, teraz już wiem hihihihi :D:D:D
Pozdrawiam :)
To ja typ niepokorny :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”