Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Fajnie zaczęłaś nowy wątek. Podoba mi się to przypominające porównanie. Wiele się zmieniło na lepsze. Ogrom pracy tam włożyliście razem z Emkiem. Niech sobie narzeka do woli, ważne że robi to z gustem :). Nie wiem, jak mogłaś napisać że dojadą powojniki z pominięciem nazw które zamówiłaś. A może to ja nie doczytałam w poprzednim wątku?
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu :wit
Napiszę po mojemu,czyli kto się połapie ten się połapie,kto nie-temu i ja nie wytłumaczę.Bez składu i ładu,więc lecę:

Nie do pomyślenia,że w 3 lata zrobiłaś taki raj ;:oj
Teraz dopiero zobaczyłem,jak mało masz miejsca a ile nasadzone.
Jestem pełen podziwu,jak dobierasz rośliny i robisz rabaty ;:215
W sumie trochę aż podupadłem na duchu,bo u mnie to chyba nigdy nie będzie tak wyglądać ;:131
Jesteś (w 80%) zdecydowana na styl ogrodowy a ja się zdaję na to,co intuicja przyniesie.
Także z drobnobylionwych i cebulowych takiego ogrodu nie wyczaruję :oops:

Przydały się bardzo te zdjęcia. Mam dzisiaj głęboką depresję z braku słońca i ciepła ;:218

Płotek drewniany to majstersztyk ;:215
Groszek na nim dopełnił dzieła zniszczenia moich paczałów,to jest przepiękne,swojskie i słodkie ;:114

Lawenda i trawa na skalniaku,taki efekt dla mnie jest nieosiągalny ;:167

A i zapomniałem,ta irysowa fala działa pobudzająco i uspokajająco jednocześnie ;:180
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, pięknie pokazałaś jak zmienił się Twój ogródek ;:oj Myślę, że koniecznie powinnaś dążyć do posiadania większego ogrodu ;:224 Nowa ławeczka pięknie się wpasuje w te śliczne kwiatowe kompozycje ;:215 ;:303
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu zupełnie nie wiem jak Ci się udało poupychać te wszystkie rośliny na tak małej powierzchni ;:oj
Te małe iryski sa cudne - posadziłam takie na jesieni, ale jak na razie ich nie widać. U mnie tylko 3 kępki krokusów zakwitły.
Aniu czy ja tam u Ciebie dziwaczki widziałam? Wysiewasz czy przechowujesz kłącza?
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Jestem kapitanie :;230 mnie zabraknąć nie może w twoim wątku ;:167
chmielakowo
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 mar 2015, o 20:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witam i ja w nowym wątku :) muszę przyznać, że masz dar rozciągania ogrodu jak gumy :)
Całokształt ogrodu imponujący, lubie zdjęcia z dalszej perspektywy gdzie widać całość.
Iryski cudne ;:167 Róż mam kilka zamówionych takich samych i liczę na tak samo piękne widoki jak u Ciebie
Awatar użytkownika
Dorfi
500p
500p
Posty: 756
Od: 15 wrz 2012, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Ale pędzisz z tymi wątkami. ;:oj Ale to dobrze, bo oglądania Twojego ogródka nigdy za dużo ;:138
Awatar użytkownika
ann_30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1159
Od: 7 mar 2012, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska-okolice Konina

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

:wit
Aneczko i ja jestem,chociaż jak zwykle nieco spóźniona :oops: Jak zawsze będę podziwiać Twoją działeczkę ale nie wiem czy nadążę bo idziesz z pracami jak burza :lol:
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, przybiegłam i ja jak zobaczyłam linka z nowym wątkiem ;:65
Dokonaliście z eMem po prostu cudów ;:138 Zdaję sobie sprawę ile pracy to kosztuje, ale jak widać takie efekty, to o trudzie szybko się zapomina. Wszystkie kompozycje ;:215 , a jak jeszcze dojdą kolejne róże, to już będzie zupełne szaleństwo. Przypomnij mi coś tam zamówiła z kolczastych piękności...
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aneczko, melduję się i ja z wielką przyjemnością :wit
Fajnie pokazałaś całe zmiany w ogrodzie ;:215 A wiesz że ja mam ciut więcej metrów od Ciebie i jakoś nie bardzo mogę uwierzyć, że mogłabym tam zmieścić takie dziesiątki róż i powojników. No ale jak widzę Twoje upchane rabaty to popadam w deprechę. Jeszcze daleko mi do takiego poziomu. Majstersztyk ;:138
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aneczka, kogo jak kogo, ale mnie nie mogło zabraknąć ;:183 Kilka dni się przyczaiłaś a tu bomba - świetny wstęp ;:oj i kapitalne ilustracje. Męża masz niesamowitego i doskonale o tym wiesz.. Już widzę jak mój dziury pod róże kopie ;:306 swoją drogą bałabym się go wpuścić w rabatę, bo to jak słoń w składzie porcelany i pewnie więcej miałabym strat niż pożytku z tego tytułu ;:224 A wiesz, że dotarło do mnie, że mamy ogrody w tym samym wieku ;:224 Wg moich zapisków pierwsze roślinki wsadzałam w 2013 roku ;:173
Szepnę ci jeszcze na ucho jak ten kuszący "złoczek".. Przed skalniakiem powstało fajne rondo z kamiennej ścieżki, ty wiesz, że ta zielona trawka na środku aż prosi się o zastąpienie jakimś krzewem, różami, trawami.. czymś fajnym i z charakterkiem.. To tak na przyszłość, jakbyś szukała nowych miejsc do nasadzeń ;:204
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witam i ja :D Już tak wszyscy Cię nachwalili że mi już tylko zostaje pogratulować pięknej działeczki.
Awatar użytkownika
elusia723
100p
100p
Posty: 144
Od: 14 kwie 2015, o 15:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu i ja jestem. Kobietko - to co zrobiliście przez dwa lata to ja tylko mogę pomarzyć. Cudeńka - ale Ty masz smak i talent w organizowaniu i upiększaniu ogrodu. ;:180 ;:180 ;:180 A ten skalniak i DZBAN wmontowany - ;:oj - rany coś pięknego.
Powiem tylko tyle ze jestem zauroczona i tak to pięknie przedstawiłaś że chyba będę niektóre Twoje pomysły zapożyczać - POZWOLISZ ;:131 , te pergole przy wejściu - moje dotychczasowe marzenie - też chcę kupić, i jak podpatrzyłam jej obsadzenie - róża, powojnik i wiciokrzew ;:138 , coś pięknego. Ogrom pracy zrobiliście i za to się chwali i podziwia. A mnie przyjdzie tylko czekać cierpliwie i podziwiać - na prawdę jestem osobiście zauroczona ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”