Zagroda Baby Yagi

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Zagroda Baby Yagi

Post »

Zapragnęłam kolorowego ogródka no i wzieliśmy się do pracy :D początki były trudne ale byłam baaardzo zdeterminowana pogoniłam mojego M.do taczek a ja tachałam ziemię we wiaderkach ,bo wymyśliłam sobie dwu poziomowy ogródek :D o skalniaku już nie wspomnę :D jesienią zeszłego roku posadziliśmy pierwsze cebulki.
Nadeszła wiosna i pokazały sie krokusiki ,tulipany i hiacynty ....no a potem było już z górki :D

Obrazek Obrazek Obrazek
tulipany :D

Obrazek Obrazek Obrazek
zaczeliśmy budować skarpę ,bo trudno nazwać to skalniakiem ponieważ jest to ciemny kącik gdzie słońca jest niewiele ,ale za to posadziłam wiele roślinek które lepiej tu rośną ...tak wyglądał jeszcze w maju

Obrazek
a tak parę tygodni póżniej

Obrazek

mój M.wpadł w szał stolarki budował płotki donice arkady i zadaszenia nawet drewniany mostek pod którym będzie woda w przyszłym roku :D

Obrazek Obrazek

a to mojeulubione miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu

Obrazek Obrazek

no a na ogródku wszystko jakoś sobie rośnie tyle tylko ,że podlewałam ,pieliłam ,podlewałam i podlewałam...

Obrazek Obrazek Obrazek

moja śieżynka w trakcie prac kamieniarskich :D

Obrazek

datura zaczeła kwitnąć wreszcie

Obrazek

no a wieczorem siadamy w ogródku ,pijemy winko i rozkoszujemy się zapachem kwiatów

Obrazek

matko kochana! byle do wiosny...
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Babajago, nie martw się zima zleci ci bardzo szybko,pod warunkiem,że będziesz tu z nami.
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Podoba mi się u Ciebie :lol: :wink:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

i nick jaki fajny :lol: Baba yaga....

witaj :lol:
maryla73ab
1000p
1000p
Posty: 3139
Od: 26 sie 2008, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

Ale fajnie ,krokusiki super.
pozdrawiam Maryla...

Moje wątki
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

dzięki za odwiedziny :D cieszę sie ,że Wam się podoba bo ogródek to moja duma :D
Bogusiu na pewno będę zaglądać ,bo u mnie zielone to grunt :D
bishop a się cieszę niezmiernie
Tess to od imienia i od tego ,że co wykracze to sie spełni :D...przynajmniej mój M.tak twierdzi ,że wiedżma jestem :lol:

marylko krokusów zasadziłam tak coś ze 150 sztuk ,aż mnie kolana bolały ,nie mówie już o zawale mojego M.jak odbierał paczkę na poczcie i musiał zapłacić za cebulki bo w ilości hurtowej zamówiłam :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Post »

ja też ciągle powtarzam "byle do wiosny".Ten rok jest dla mnie stracony .Dopiero jesienią obudziłam się z "letargu i zaczęłam przygodę z ogrodem.Czekajmy razem....minie szybciej przy oglądaniu i planowaniu
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Babo Yago na forum. Ale sliczne fotki pokazałas. super że do nas dołaczyłas bo z tego co widać to będzie oko czym nacieszyc u Ciebie. Prosbe mam jeśli dysponujesz fotką altanki z przodu albo bliższe ujecie to plisssss wstaw. Pozdrawiam i życzę milej zabawy na forum i oczywiscie czekam na więcej. pa pozdrawiam
Obrazek
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Witaj imienniczko :D Ale kwiaty piękneeee....Ja sama nic u siebie nie mam, to tylko tak łażę i się ślinię na czyjeś cudowności...
Ech...Kiedy ja tak usiądę z winkiem??? Po robocie ... :roll:
Bardzo ciekawie wykonana ścieżka. :D

I skarpa! Będę odgapiać. Masz więcej fotek?? Bardzo mi sie podoba u Ciebie :D
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Bayago ładne te Twoje kwiatuszki wiosenne ale szkoda . ze takie małe zdjęcia moje pierwsze były też małe.

Genia
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

e-genia kliknij na wybrane zdjęcie! Nie są małe!!!
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

Aszka witaj i tu na ogródkach bo się poznałyśmy w doniczkowcach :D i wcale si,ę nie przejmuj letargiem :D ja też tak zaskakuję co jakiś czas ,ale chyba już dojrzałam :D bo mnie wzięło na przebudowę ogródka ,połowa już jest ,druga na wiosnę :D
giga jak się domyślam mówisz o moim kątku wypoczynkowym :D to nie jest altanka tylko przedłużenie głównego wejścia do domu ,taki mini tarasik ,niestety mały ,bo szkoda mi było ogródka ,mogę więcej sadzić :D altanka większa będzie pod ogromnym orzechem ,takie miejsce do grilowania i przyjmowania gości w sezonie .na razie mój M.wybudował wędzarnie z grilem a zadaszenie będziemy robić na wiosnę :D jak znajdę fotki to wkleję :D
rivendel Agnieszko możesz się gapić do woli ,ja nic innego nie robię tylko latam jak wściekła po forum i się ślinie i wzdycham ,oczywiście pare pomysłów tyż zerżne :lol:
gienia klikaj na każde zdjęcie i ci się powiększy na cały ekran :D
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

giga wstawię Ci dwie fotki żebyś miała ogólne pojęcie o układzie domu ....patrząc od prawej do lewej strony wchodzi sie na podwórko wzdłuż domu takim zadaszonym przejściem aż do głównego wejścia do domu ,ktore jest przedłużone zadaszonym gankiem z tarasem ogrodzonym drewnianym płotkiem ,bo lubię usiąść w atmosferze jakiejś tam intymności ,mam po prostu ulicę obok i sporo ludzi łazi ,ta drewniana ścieżka to mostek nad stawkiem prowadzący do tej wlaściwej altanki :D spróbuję jakoś skleić te foty a póżniej cyknę jakąś całość
Obrazek Obrazek
mnie więcej tak to wygląda :D staramy zachować styl na trochę zagrodowy :D
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”