Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dziękuję bardzo za róże, ja też od pół roku mam już tylko laptopa,ale ponieważ przez lata całe używałam stacjonarnego w domu,a w pracy nadal na takim pracuję kupiłam do laptopa myszkę bezprzewodową i jak jest mi przy niektórych rzeczach z nią wygodniej to sobie podłączam np do obróbki foto
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu..widzę że różyczek już sporo posiadasz, różne kolorki i do tego piękne. ;:333 . Ze zdjęciami także radzisz coraz lepiej a właściwie już sobie poradziłaś. I brawo..... ;:138
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Zeniu
Różyczek mam około 60 szt. Większość to zeszłoroczne nasadzenia.Nie wszystkie mi kwitły , więc ciekawa jestem tego roku.Mam nadzieję dobić setki.

Dla Ciebie Lavender ice i Nowaliska

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu...pięknie dziękuję za piękne różyczki. ;:168 Czy one w realu mają rzeczywiście taki kolor. :?: Podobną kiedyś posadziłam , zakwitła na różowo. :roll: Zazdraszcam oczywiście pozytywnie powierzchni działki, z taką ilością róż można zaszaleć. ;:215 . Czy masz także pnące, takiej nie mogę się dochować. ;:219
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Zeniu
Z pnących mam Veilchenblau niebieską i Giordinę .Sadzonki przyszły niewielkie .Na zimę zadołowałam w donicach . Dopiero w tym roku będą na stałym miejscu.kwitły raczej skromnie, więc o nich nie mogę powiedzieć nic specjalnego.Za kwitnienie kocham Pastelki, mam 4 szt.

Obrazek
Tak kolory takie jak na zdjęciu .Lawender ma mocniejszy kolor . U mnie są cały dzień na słońcu i mają się dobrze.
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu...trzymam zatem kciuki za pnące, oby ładnie ci przetrwały zimę i szybko w tym sezonie rosły. ;:108 Coś do pnących nie mam szczęścia. :wink: Nareszcie u mnie biało, ciekawe czy długo tak będzie... ;:224 . Robię obecnie listę chciejstw...na wiosnę. ;:173 Co to byłby za sezon bez nowości, choć miejscówki ograniczone. :;230 . Jakiś piękny liliowiec z falbanką chodzi mi po głowie...uważaj Elu, to forum zaraża. ;:306
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Zeniu
Z tymi miejscówkami to nie wiadomo co lepsze bo u mnie miejsca jeszcze sporo ,ale za to mam świadomość ile potrzeba jeszcze kasy i ile to potrwa a potem ile będzie pielenia :;230 Zamówiłam 15 róż .Może podpowiesz gdzie zamawiasz liliowce ? Od Jadzi przyjdą chryzki i
myślę że to na tyle bo jeszcze czeka mnie zakup większych egzemplarzy drzewek, wory ziemi i kora .
Lecę do roboty, miłego dnia Ci życzę ;:167
Pastelka

Obrazek
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu - piękne zakupy ;:138
Ja też zamówiłam w zeszłym roku kilka róż , ciekawe jak przezimują .
Wysyłam pw :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Jadziu...dzisiejszej Twojej pw nie mogę przeczytać .Wyślij proszę raz jeszcze.Tak to wygląda jakbyś wysyłała z mojego wątku a nie od
siebie. Pozdrawiam ;:167 ;:167 ;:167
Moje róże też w większości zeszłoroczne.Usypałam im kopczyki i tyle .Na wiosnę będziemy wiedziały resztę.Przesadzałaś może większe bukszpany?Ja muszę to zrobić bo mi się koncepcja zmieniła.Myślę że mogą być problemy z ich przyjęciem.JAK Myślisz?
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu, przyszłam się przywitać :D Piękne miejsce wybrałaś na swoje królestwo. Widzę też, że królują u Ciebie róże :tan Uwielbiam je, a nie mam ani jednej ;:306 Będę bywać w Twoim raju ;:167
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Wiolu.
witam Cię serdecznie.Ja przed różami broniłam się długo . Wydawało mi się że to rośliny problemowe.Moją pierwszą różą była Monika .Mam ją do dziś, a nawet o 3 więcej .Okazało się że potrzebuje tylko cięcia i już.Na forum dowiedziałam się ,które róże są bezproblemowe i podjełam decyzję o zakupie i jest pięknie i pachnąco.Warto.
Dla Ciebie na powitanie Monika . Wpadnę z rewizytą.

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ja też przed różami się broniłam, bardzo długo.....
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Wiolu
Byłam z rewizytą.Z przyjemnością podzielę się z Tobą hortensją Anabel. Mam jej dużo .na wiosnę wykopię Ci kępę . Z pozostałych odmian trzeba zrobić sadzonki z patyczków wczesną wiosną.Jeżeli będziesz chciała to nie ma problemu ale na sadzonki trzeba poczekać do września. Elżbieta Kontakt przez pw.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”