Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

NO i co ja zrobiłam !,Przesadziłam z wielkością zdięcia przez co uciekł cały tekst.No cóż,. jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz .Bardzo wszystkich przepraszam.Jeżeli sobie życzycie to powtórzę tekst raz jeszcze. :oops: Elżbieta.Dalej nie wiem co z tym podpisem.

-- 4 sty 2016, o 18:47 --

Wszystko gra dzięki, ;:196 dzięki
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu,jesteś na rencie ,ale rozumiem,że też pracujesz skoro masz dwa dni w tygodniu żeby popracować w ogrodzie,masz dom z ogrodem czy samą działkę? rośliny już nakupowałaś a jak masz zamiar ogród urządzić?
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

No i podpis już się znalazł....Różyczka przepiękna... ;:3
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

O mateńko moja ,z tego stresu narobiłam pełno błędów ortograficznych.Tak to jeszcze nie miałam.Przy normalnym pisaniu ręka leci ,i sama pisze prawidłowo a na klawiaturze trzeba jednak przed wysłaniem sprawdzić bo potem wstyd.Przepraszam i obiecuję poprawę, będę sprawdzała .Elżbieta
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dorciuoczywiście jeszcze pracuję bo na roślinkach nie umiem oszczędzać.Na samym środku działki stoi nieduży domek ,mam więc wodę , prąd i gdzie przenocować.Postaram się poszukać zdięć i coś więcej pokazać
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dorciu , chciałam wytłuścić a się zlało.Dużo nauki mam przed sobą. Cały przód i boki ogrodu zajmują rośliny ozdobne ,a tył mam podzielony na dwie części . po lewej to jagodnik z malinami ,porzeczką, agrestem , pigwowcami winoroślą i wiśniami w ilości 3 szt.Na końcu w rzedach rosną borówki. Druga to część owocowo - warzywna w realizacji .
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu nie przejmuj się i tak dobrze Ci idzie,jak masz zdjęcia z perspektywy to pokaż w wolnej chwili,łatwiej potem dyskutować,a może jakieś rośliny polecić lub podesłać?? :;230 ,zapytałam czy pracujesz bo wiesz jak zazdroszczę emerytom i rencistom którzy mogą na działce cały dzień spędzić,a ja wpadam w tygodniu po pracy i chciałabym wszystko naraz zrobić,dlatego choć u mnie leżaki wystawione to z reguły stoją puste,bo my w rabatach ;:306 ja mam ten plus że mam blisko na działkę,jak M nie ma czasu lub go nie ma to bez problemu pieszo w 15 minut dojdę
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

W grudniu na wyprzedaży kupiłam ładną ławeczkę.Syn śmiał się i pytał po co mi ona skoro nie mam czasu odpoczywać na ogrodzie no chyba że upał nie pozwala.Rozumiem Cię doskonale ale ten typ podobno tak ma .
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ławeczka musi być.też mam ;:306 taką zwykłą"parkową"ale jest ,syn ma dowcip,moi też ze mnie żartowali jak coś kupowałam,a teraz na różne okazje kupują mi figurki,latarenki,,,zrozumieli matki fioła
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Wszystko gra, zdjęcia są, podpisik także, teks widzę.......wspaniale. ;:138
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

To jest część przodu .Rosną tam dwa świerki do wycięcia.Na ich miejsce posadzę dwa głogi, oliwnika wąskolistnego,jarząba szw. i sporo kwitnących krzewów.Brakuje mi na ogrodzie drzew liściastych.Kliknij na zdięcie to się powiększy .

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

A dlaczego chcesz te świerki wyciąć? Jeśli nie są chore to ja bym zostawiła.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Szkoda mi tych świerków .Na zdjęciu widać betonowy słup a za nim następny świerk.Problem w tym że pomiędzy tymi święrkami idą przewody energetyczne do mojego domku.Świerki rosną w granicy i to ja muszę dbać o ich wycinanie przy drutach a one coraz większe . Ponadto jest to strona południowa więc coraz więcej słońca mi zabierają.Jak się dobrze przypatrzysz to widać za siatką w oddali ścianę lasu .Prawie same iglaste. Dom na zdjęciu jest sąsiadów.Na końcu siatki jest moja brama wjazdowa.Robiąc zdięcia nie myślałam że będę na forum tak szybko i będą mi potrzebne.Wiosną się poprawię.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”