Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Różanka wygląda fantastycznie.
Widać, że im u Ciebie dobrze
Zresztą cały ogród prezentuje się bardzo ładnie
Ta rabata hostowa też robi wrażenie
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Ogród wprowadza mnie w zachwyt i podziw dla Twojej pracy-KAWAŁ DOBREJ ROBOTY ;:138
W zestawieniu w pierwszymi zdjęciami ...szok jak można upiększyć swoje otoczenie ;:304
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Kochana zrobiłam wielkie WOW z zachwytu. Piękny masz ogród, powaliła mnie różana rabata, przecudnie wygląda. Od razu i mi się taka wymarzyła, ale różyczki za mną nie przepadają :( Gratuluję po stokroć. Widać jakie dziecko szczęśliwe w tak ślicznym ogrodzie :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Esterka
100p
100p
Posty: 120
Od: 12 maja 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Polu, metamorfoza niesamowita. ;:180
Twoja pracowitość i pasję w tworzeniu ogrodu widać przy każdej rabacie. Postęp i tempo prac powalające.
Tak to właśnie wygląda wiejskie podwórko jak się mieszczkę do niego wpuści :;230
Twoja relacja z produkcji obrzeży zmobilizowała mnie do pójścia w Twoje ślady.
Ciągle walczę z przerastającą trawą a ceny gotowych obrzeży biorąc pod uwagę, że potrzebuję tego naprawdę dużo, sprawiają że są poza moim zasięgiem.
Pokazałaś znakomity sposób jak sobie z tym poradzić. Jakie proporcje stosowałaś przy mieszance betonowej ?
Pozdrawiam serdecznie :) Gośka
Nasz ogrodowy plac budowy
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
ogrodekamh
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 49
Od: 8 sty 2014, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Przeczytałam cały wątek, super zdjęcia a ogrodu zazdroszczę wszystko piękne, rośliny super, dobrze im tam u Ciebie widać że dużo serca wkładasz w ogród i roślinki się odwdzięczają.
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Upały dały mi się we znaki :shock: Lubię ciepło, ale teraz to już przesada ;:14 Nie nadążam z podlewaniem, ale to za pewne też Wasz problem.

Lucynko dziękuję ;:196
Aga tak brzoskwinie, nie spodziewałam się, że tak ładnie obrodzi bo to zeszłoroczne drzewko
Gosiu różanka teraz to obraz nędzy i rozpaczy, gdy one wszystkie zaczęły się sypać. A host to u mnie pod dostatkiem bo nakupiłam jak głupia, posadziłam gęsto a teraz szukam i szukam wciąż nowych lokalizacji :;230 :;230
Asiu fakt, pierwsze zdjęcia nie zachwycają, ale jeszcze ogród w trakcie tworzenia ;:306
Mariolu za mną też nie przepadają wszystkie róże, gdyby nie FO to nie wiedziała bym nawet kiedy i jak ciąć ;:306
Gosiu dziękuję za miłe słowa ;:196 A robiłam mieszankę 1 proporcja cementu i 3 proporcje piachu. Wody tak na wyczucie, aby nie było ani za gęsto ani za rzadko. I na folii stawiałam "babki". Muszę dorobić dużo obrzeży bo będę robić przed ogródek, ale nie mam kiedy się za to zabrać.
ogrodekamh dziękuję ;:196

A teraz fotki z przed kilku dni. Obecnie w oczku mam dużo pływających kaczeńców, które dostałam od miłej kobietki. Pływają rybki :tan Ale nowe zdjęcia zrobię jak popada bo teraz obraz nędzy i rozpaczy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Taa, ładny mi obraz nędzy i rozpaczy...
Pięknie masz a narzekasz! Każdemu czasu brak, ale grunt, że ogród wspaniale się prezentuje!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Paulinko, Twój ogród wygląda pięknie - nie widać po nim ani upałów, ani braku wody. Moja trawa, mimo podlewania, jest strasznie wypalona i wygląda nieładnie ;:185 Na szczęści, ochłodziło się, popadała i jeszcze sypnęłam troszkę nawozem - powinno pomóc :wink:
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Mariolu tak brakuje czasu, ale cóż zrobić. Ogród musi sobie jakoś poradzić :roll:
Marlenko u mnie trwa trochę się poprawiła po ostatnich ulewach, ale za to chwasty rosną jak szalone!

Zdjęcia posiadam z przed ok. 1,5 tygodnia. Cały zeszły tydzień miałam gości, więc nie miałam za bardzo jak o ogród zadbać. Nawałnice i silne wiatry też zrobiły swoje. Takie mam duże drzewo na nóżce, leżało na ziemi... Na szczęście okazało się, że pień się nie złamał, także wielkie ufff. Dziś mnie czeka dzień plewienia, bo zielsko rośnie w zastraszającym tempie. Obecnie rozkwitły różne nowe floksy, więc postaram się zrobić aktualną fotorelacje, a tymczasem fotki starsze :wink: :wink: :wink:
Jak widać nawiozłam żwiru, oczywiście mi brakło :;230 :;230



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Cudowny spacer z samego rana :D
Piękne widoki.
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Aga bo tylko rano w miarę mi działał net ;:306 ;:306 więc dodałam zdjęcia, ale dziś byli panowie i już jest git ;:138

Dziś cały dzień mi zszedł na porządkowanie co i tak nie skończyłam wszystkiego. To nie wyobrażalne aby przez jeden tydzień ogród aż tak się zapuścił :roll: :roll: Po nawożeniu i ulewach trawnik jeszcze nigdy nie był tak ładny u mnie :;230 Obecnie królują floksy, których na pewno dokupię wiosną, bo je uwielbiam ;:167 Lilie powoli kwitną, choć większość tegorocznych w pąkach. Różyczka Rumba mnie mile zaskoczyła i obecnie to mój top of the top! Kwiaty różnokolorowe na jednym krzaczku od żółtych, pomarańczy po róż, czyli róża jakiej potrzebowałam ;:oj Fotorelacja dzisiejsza

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa_tuli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2956
Od: 16 sty 2012, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

Witaj Paulinko.
Ja pierwszy raz u Ciebie w ogrodzie i składam od razu wielkie pokłony ;:180 ;:180 ;:180
za to co w nim zrobiłaś.
Za ogrom pracy, który już za Tobą.
Wiedzą to z pewnością najbardziej Ci którzy mają duże ogrody.
Ogród wygląda imponująco.
Życzę dalszej wytrwałej pracy, bo mi czasami już brak chęci do walki z chwastami.
Pozdrawiam serdecznie. ;:4
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Witajcie w moim skromnym ogrodzie

Post »

"... fantazja jest od tego, żeby bawić się, bawić się na całego".
Widzę, że Ty doskonale bawisz się, urządzając swój ogród. ;:11
Naturalnie wkładasz w tę zabawę ogrom ciężkiej pracy, ale wyraźnie widać, jaką frajdę Ci to sprawia. ;:138
"Baw się" tak dalej, bo naprawdę efekty są niesamowite. ;:215
W pięknym otoczeniu sobie mieszkasz i coraz to piękniejszym je czynisz. ;:433
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”