Ogródkowy bloog cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Zastanawiam się jak te kwiaty przetrwały na tej wystawie? Przecież kwitną jeden dzień, to aż takie szczęście że wszystkie wtedy zakwitły? Fajnie że wreszcie udało Ci się pojechać na tą wystawę.
Swoją kolekcję też masz cudowną. Jesteś prawdziwą kolekcjonerką. Najbardziej podobają mi się oczywiście pierożkowate. One wszystkie są cudne.
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Elu!
Od czasu jak zakwitły liliowce biegam z aparatem. Rano , wieczorem w południe. Pewnie sąsiedzi pukają się w głowę.. Mam sporo zdjęć ale brak czasu, żeby je pozapisywać i posegregować. Z działki wracam późno, siadam na chwilkę do komputera i zastaje mnie noc.Z identyfikacją mam też problem. W ubiegłym roku mój syn zamówił mi takie przeźroczyste znaczniki z pleksi. Nie chciałam białych bo wyglądają jak rozrzucony papier ,zielonych nie było więc te przeźroczyste wydały mi się dobrym rozwiązaniem. Opisałam wszystko co się dało. Po jakimś czasie moje dziecko zastało mnie jak opisywałam następne roślinki i zapytało dlaczego piszę po folii ( z jednej strony była przeźroczysta folia zabezpieczająca i oczywiście napisy umieściłam właśnie na tej stronie) .Zdębiałam i rzuciłam się w krzaki szukać tych znaczników. Większość już była pusta. Folia pod wpływem wilgoci się odkleiła i pozwijała w ruloniki a znaczniki zostały gołe. Tylko kilka miało opisy z drugiej strony. Teraz kupiłam zielone znaczniki i powoli robię porządek z opisami.Jak ten świstak...

Madziu!
Kwiaty byłe zerwane rano przed otwarciem wystawy. Umieszczone były w pojemniczkach z wodą i chyba lepiej im było niż na tym skwarze. Z tym kwitnieniem też był problem. Tadek bardzo się martwił, czy coś zakwitnie do wystawy bo te najładniejsze kwitły tydzień wcześniej. Miałam szczęście zobaczyć te cudeńka na własne oczy. Żar się lał z nieba a my skakaliśmy po tym polu z "kwiatka na kwiatek". Wróciłam chora.. Skaczę z radości na widok jednej mojej siewki a tam kwitną setki cudeniek. :( Mistrzostwo świata!
Wystawa lilii jakoś tak bez szału. Takich lilii jak moje tam nie było... :D ( teraz to chyba nie zgrzeszyłam skromnością)

Obrazek Obrazek

Obrazek

Pierożek dla Ciebie

Obrazek
elakuznicom
500p
500p
Posty: 663
Od: 13 cze 2012, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Aniu ja też tak mam , z fotografowaniem , pewnie też się pukają ... ale co mi tam ... każdy ma jakiegoś fioła ... lilie piękne , Aneczko mnie chodziło o zdjęcia tych liliowców które wystawiał Tadeusz ... czy coś więcej zrobiłaś ?
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Elu!
Chęci były i pojechałam przygotowana o zajęć a le akumulatorki w aparacie momentalnie się rozładowały. Te zdjęcia które wstawiłam to wszystko co udało się zrobić. Zerknij sobie do wątku "Liliowce z nasion". Tadeusz wrzuca tam zdjęcia swoich siewek.
elakuznicom
500p
500p
Posty: 663
Od: 13 cze 2012, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Dzięki Aniu , zaraz "skocznę "
wstawiłam trochę u siebie z ostatniego pobytu , ale te opisy to ból głowy , fajna sprawa na zimowe wieczory ...
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Witaj Aniu pięknie w Twoim wątku dzisiaj zaznaczam że jestem,, jutro napiszę więcej ;:196 ;:180
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
tadeo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1982
Od: 1 mar 2009, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Aniu nie bądz taka skromna.Twoje lilie są naprawdę ładniejsze niż nie jedna lilia na wystawie.Gdyby wystawa była w następnym tygodniu to też miałbym piękne kwitnące do pokazania.No a tak nawiasem mówiąc to mogłaś zrobić więcej fotek moich liliowców,a nie tylko lilie i lilie ;:306 ;:209.
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Irenko!

Witaj! Cieszę się że wpadłaś! Wiem że jesteś zapracowana. Często odwiedzam Twój busz.

Tadku!

Wszystkie zbliżenia siewek, które robiłam Minoltką wyszły nieostre ale za to Ty byłeś wyposażony w sprzęt jak fotoreporter z Newsweek'a więc jestem spokojna.

Teraz fotografuję telefonem:

Elu!
Dla Ciebie żółtki.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

siewki

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Boundles Beauty

Obrazek Obrazek

Crazy Iwan , Piano Man
Obrazek Obrazek

Serena Dark Hourse , Romantic Rose
Obrazek Obrazek

Fireworks Exploding, Eye on America
Obrazek Obrazek

Flashpoint i Nymph

Obrazek

Big Brother w towarzystwie liliowców

Obrazek

Conca D'or
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nyna76
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 24 sty 2013, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Samych wspaniałości w dniu imienin Aniu. I na dalsze dni też oczywiście.... ;:167
Ania
Działeczka-marzenia się spełniają
Ziemia nie należy do nas, my tylko wypożyczamy ją od naszych dzieci...
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Aniu!
Serdecznie dziękuję za życzenia. ;:196
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Kolejna sesja zdjęciowa moich siewek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
elakuznicom
500p
500p
Posty: 663
Od: 13 cze 2012, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Aniu w dniu Twoich imienin byłam na działce , ale myślami przy Tobie , składam życzenia : zdrowia , spełnienia marzeń i Twoich najskrytszych pragnień
Aneczko siewki cud malina , po prostu piękne , w tej dziedzinie też Ci życzę wielu sukcesów i radości i gratuluję ;:180
Aniu jestem skonana po przyjeździe z działki , zakwitły mi żółte liliowce , myślałam ,że mi wyginęły a tu .. niespodzianka bo są ... po obejrzeniu Twoich siewek chyba będę musiała zrobić jakieś miejsce ...
Dla Ciebie ;:196 ;:196 ;:196 i moja hortensja
Obrazek
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Elu! ;:196 Dzięki!
Hortensja piękna! Zaczynają mi się podobać fiolety. Moja mini rabatka pod altaną gdzie posadziłam Veilchenblau będzie biało filetowa.Posadziłam już liliowca w tych kolorkach.
Cool Blue Breeze
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”