Moje domowe III

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje domowe III

Post »

Osz TY!
Nie dość, że 3 część bez mojego spostrzeżenia otwarłaś to jeszcze masz takiego fajnego czerwonego skrętnika ;:oj ;:183 Musimy jakiś tutaj biznesik ubić ;:224
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Hej Kasieńko ;:7
Jestem i ja po długiej nieobecności... :oops: Gratuluję III części :tan Cudne skrętniki i hibiskus ;:108 ;:215
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Agunia w tej części tak mało się dzieje że po kilku miesiącach na pierwszą strone się załapałaś ;:306
Ten skrętnik nie jest czerwony tylko taki ciemno, moocno różowy. Jest u mnie najdłużej i w tym roku pobił rekord kwitnięcia, najwięcej miał jedenaście jednocześnie rozkwitnietych gałązek ;:oj

Kasiulka fajnie że zajrzałaś, jeszcze zajrzyj do siebie ;:302 chyba że tak cię życie małżeńskie zaabsorbowało ;:224
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Wiecie co mi rozkwitło...śmierdziuszek, znaczy stapelia, dwoma kwiatami, druga też ma pączusia ale malutkiego. Postawiłam je na skalniaku ... więc nie śmierdzą ...przynajmniej nie czuć :;230
Obrazek Obrazek

Na druga trzeba będzie jeszcze poczekać bo ma malusi pączek, ale ta kwitła jesienią więc wiem jaki ma kwiat, zapach też wiem jaki ;:306
Obrazek

Mam jeszcze jedną ale ta wcale nie ma zamiaru kwitnąć, natomiast wszystkie pięknie się wybarwiły z zielonych na czerwono, ta na zdjęciu z małym pączkiem ma fajne plamki, słonko im służy, nawet upały nie były im straszne ;:215
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje domowe III

Post »

Ale wspaniale roślinki kwitną uciebie :wit .
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje domowe III

Post »

Jestem i ja :wit
Piękne roślinki się ostały ;:oj ;:oj skrętniki,hibek,storczyk,śmierdzioszek-same rarytaski ;:108 ;:215
Ciekawi mnie również ten kwiatek w ramce na komodzie ;:224
pozdrawiam Kasiu ;:196
listki od Ciebie dzielnie dają radę,jeden w stanie podejrzanym ;:173
Psianka dopiero podwoiła wysokość-czy to ta pogoda sprawia,że tak wolno rośnie?
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Hehe, zajrzę, zajrzę, tylko póki co nie ma się czym chwalić... Dopiero co wróciliśmy, z moich domowych niestety niewiele roślinek przetrwało ;:185 Trochę u mamci jest pod opieką, z trzy kwiatki przeżyły u teścia, zrobiłam też niedawno zakupy internetowe jakichś sucholubków, ale zanim zapełnię parapety, to troszkę czasu upłynie. Za to ogródka u rodziców nie poznaję... ;:oj Niektóre roślinki tak wyrosły, że jesienią trzeba będzie wszystko przesadzać, ale nie mogę się już doczekać, bo strasznie mi tego brakowało... ;:138
P.S. Widziałam u Ciebie w drugim wątku białą malwę, a może bordową byś chciała? Jeśli oczywiście nie masz, bo z tego, co pamiętam u rodziców jest jej sporo ;:108
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje domowe III

Post »

Śmierdzielek ma tak ładny kwiatek, że aż nadziwić się nie mogę, że faktycznie śmierdzi ;:224 a może to wszystkim wokół nie ten tego... a dla mnie by pachniał? ;:224 :shock: ;:306
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Asiulka ramki na komofdzie są dwie bo dwa kwiatki :D

Kasiulka fajnie że jesteś, nie pojedziecie juz?
Jak byś miała nadwyżki ogrodowe to wiesz :D a malwę bordową mam, bardzo ją lubie tylko jeszcze foto nie zrobiłam ;:224

Agunia uwierz że na pewno by ci nie pachniało, smierdzi zgnitym mięsem, ponoć są tylko dwie odmiany stapeli które pachną, wyślę ci po paluszku to kiedyś sama się przekonasz ;:306
Awatar użytkownika
eriopus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1339
Od: 24 cze 2015, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje domowe III

Post »

Piękne skrętniki i kwiat hibiskusa :) Czy stapelia rzeczywiście wyczuwalnie brzydko pachnie? U mnie w sali zakwitła, jak podszedłem nie było czuć ale za to much było dużo :;230
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

Eriopus witaj :D
Myślę, że zapach zależy też od gatunku, może nawet od ilości kwiatków, napiszę jak drugi rozkwitnie bo ma kilka pączków, w domu zapach był minimalnie wyczuwalny....po wsadzeniu nosa w kwiatek. ;:306
Awatar użytkownika
eriopus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1339
Od: 24 cze 2015, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje domowe III

Post »

Te pąki w porównaniu z rośliną wyglądają jak jakas dynia gigant :)
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje domowe III

Post »

;:7 Mam nadzieję, że nie... Przynajmniej taki mamy plan, a jak nam się to wszystko poukłada, to czas pokaże.
Wiem, wiem i pamiętam :wink: , ale najpierw muszę zrobić rozeznanie wśród roślinek. Może w przyszłym m-cu zacznę przesadzać etc i wtedy z pewnością coś fajnego Ci odłożę ;:108 Zresztą, jak na razie ponoć nadal bardzo sucho ;:222 .
Póki co uzupełniam braki na parapetach... ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”