Na Powitanie Becia Cz 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Gorączka letnia trwa .Roślinom woda potrzebna.

Widoczki ogrodowe.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Wczoraj wieczorem podlewałam buraczki, padły całkiem. Miałam nadzieję, że im pomogę, rano stały, teraz leżą - zbyt gorąco. Jak tak dalej będzie wbiję 4 patyki i zrobie daszek z cienkiej agrowłókniny, bedą miały cień.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

U mnie też wszystko leży plackiem.Dzieci bawią się w 15 tonach piasku na podwórku ustawiony mają parasol ogrodowy na szczycie wielkiej hałdy piasku do wylewek na świeżo przywiezionego niczym na plaży. co chwila wpadają do domu pić i pojeść owoców :;230 Lato mamy
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Beciu
ależ masz śliczną ostróżkę ;:226 Moją jedną z dwóch kupionych w tym roku eM mi złamał, gdy podlewał przedwczoraj ogród ;:145 I białe dzwonki też masz ;:oj Ja mam dzwonki kropkowane, ale tylko różowe. Rozrastają się ładnie ;:333
Lilie też masz cudowne, wyobrażam sobie zapach, jaki niesie się po Twoim ogrodzie.
Podoba mi się też Twój ogród, jak pokazałaś na fotografii, tchnie z niego taki spokój ;:167
Ja codziennie gotuję gar kompotu, bo nie chcę dawać moim chłopakom tej sztucznej chemii z napojów. Do wieczoru wypity :D
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Agapo Agnieszko w moim ogrodzie niby nieład artystyczny :;230 powoli stopniowo zmienia się ale to sielski, spokojny, wiejski ogród .Gdzie wszystko rośnie co rosnąć chce i podoba nam się .Jest coś dla ciała, dla ducha. Coś na ząb ,dla zapachu a i dla pszczół ,ptaków też coś się znajdzie.Ogród daje wytchnienie ,zapomnienie i jest odskocznią od codziennych trosk.Cieszy,uspokaja ,łączy.Tu dzieci poznają roślinki,zjadają to co natura dała prosto z krzaczka bo najlepiej smakuje .Tu radości jest wiele .O to chodzi w obcowaniu z przyroda tu. jesteśmy u siebie nie wchodząc nikomu w drogę tu czas wolniej płynie z dala od życia w biegu rytm wyznacza natura . ;:196
Zapach jest intensywny faktycznie a dzieci kompot piją chętnie tyle ,że owoce muszę przecedzić i zlać bo nie zjedzą świeże owszem w każdej ilości :D
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

U mnie nie wypija żadnego kompotu, ani wody z sokiem.
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Aniu dzieci różne smaki mają kiedyś jadło się i piło wszystko teraz dzieci bardziej wybredne ,bo wszyscy chcemy ,by miały wszystko to czego my nie mogliśmy mieć
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Beatko z wiciokrzewami juz zrozumiałam co znaczy stoi .... ;:306
Masz rację pisząc o kwitnieniu - to czas lilii i liliowców ale u mnie pewnie za kilka dni będzie więcej bo póki co jedna zakwitła i ciachnęłam do wazonu .
Dzieci przez te wynalazki sklepowe chimerne na przetwory domowe ale swoje wnuki czasami udało mi się podejść sposobem ;:131
Ostatnio wnuczka zakochała sie w miodzie z mniszka i już tego od pszczół do chleba i mleka z płatkami nie chce, a dżemy córka przeciera przez sito aby nie było skórek i pestek wtedy zajada ze smakiem.
becia123 pisze: Obrazek
Zauważyłam pod liliami jakby miski czy cos innego - co to jest i jaką role pełni?

Miłego weekendu ;:196
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Krysiu witaj masz rację dzieci po prostu chimerne są ale można przekabacić je czasem.Co do tego jaka rolę pełnia obramowania lilii ano tak jako ,ze ja sokolego oka nie mam a wypielić do czysta lubię i czasem sklerozę mam :;230 to jak zaznaczę sobie gdzie posadzę coś wtedy pewność ,ze nie wypiele a ,że nie lubię jak coś się marnuje to wszystko wykorzystuje . Kiedy moja złota rączka przebudowywała komin w domu miał takie grube rury jakby z flizą kamienną wycinał kołnierz z góry i łączył na całą długość komina tworząc obejmy i tak zwany wkład kominowy.To co zostało to takie kamienne obręcze więc w środku wsadziłam cebule lilii wokół cebulice i pamiętałam już ,że posadzone jest. :D
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Na Powitanie Becia Cz 4

Post »

Kochani strona 80ta rozpoczęta .czas wątek zamknąć rozpocząć nowa część Odwiedzającym dziękuję za pamięć i odwiedziny a moderatorów proszę o zamknięcie części 4 i zapraszam do kolejnej części .

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=88138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”