Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
izary
500p
500p
Posty: 675
Od: 11 wrz 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Ooo, jakie piękne hoje, w dodatku kwitną. ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Agnieszko , Izo Dziękuję. No piękne-tylko żeby chociaż troszkę mniej intensywnie pachniały :roll:
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny u Mnie ;:196
Awatar użytkownika
Iga123ana
100p
100p
Posty: 171
Od: 19 maja 2011, o 17:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Witam się i tutaj:-)
Ale fajne ma liście ta zakręcona hoja Compacta ;:215 a jakie kwiaty ;:oj
Moje różne : storczyki, adenium , dziwadła i inne:-) http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=87910" onclick="window.open(this.href);return false;
Adam S.
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2347
Od: 18 mar 2009, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Witam Cię Reniu ... przejrzałem Twoją kolekcję kwiatów i jestem pod wrażeniem jej mnogości ....
Takiej roślinki jak starzec bluszczolistny zielony jeszcze nie spotkałem , jedynie variegatę .... i on ma drobniejsze liście .
Tak obficie kwitnącą carnose widzę pierwszy raz , musisz być z niej dumna :shock: piękny widok .
cza_rna7
200p
200p
Posty: 285
Od: 19 maja 2015, o 10:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Witaj Renato :wit. W końcu dotarłam do Ciebie :D.
Fajne żółciutkie Kalanchoe, a Sansewieria super, nawet nie wiedziałam, że kwitnie :shock:.
Ładniutkie filodendrony, fikusy, skrzydłokwiaty, kroton, szeflery i draceny ;:333. Oby ta nowa Marginata dobrze Ci rosła, a to podobno taki bezproblemowy kwiatuch jest...
Strasznie lubię Hobbity ;:215. Ciekawa roślinka, ten starzec bluszczolistny. Pierwszy raz widzę takie "cóś" ;:204.
Fajne nowe nabytki, oby pięknie rosły.
Co to takiego ten Aichryson?
Asparagus - jak ja dawno nie widziałam tej roślinki :tan.
Piękne narcyzy i tulipany miałaś w ogródku. Zwłaszcza ten żółty postrzępiony i czerwono-żółty mi się spodobały. Fajnie, że posadziłaś magnolię ;:138, zawsze mi się podobały. Donice - super. Kolorowo i kwitnąco, czyli tak, jak powinno być ;:215.
Widzę, że i Ciebie dopadła "hojoza" ;:306. A u mnie nadal ani jednej nie uświadczy :;230.
Pozdrawiam serdecznie ;:168.
Madosia
200p
200p
Posty: 217
Od: 2 mar 2014, o 22:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary/ ok. Wrocławia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Hoye się rozszalały :D . No, no, no ;:215
Gosia
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Zachwyciłam się Twoim szczawikiem Deppego --> cudo ;:167
Zwłaszcza na pierwszej z trzech fotek, tej na podium :lol:
Kwitnie, pięknie gęsty, i nie ma powyciąganych badylków ;:138
A u tej odmiany często się to zdarza.
Pozdrawiam i zapraszam
nieulozona-tak
500p
500p
Posty: 829
Od: 3 gru 2014, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Ślicznie Ci hoje kwitną :D A compacta nie dosyć, że jest sama w sobie śliczna to też Cie obdarzyła kwiatkiem.
Kasia :)
zapraszam
Te co powodują uśmiech
newka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 7 maja 2013, o 17:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Masz piękną hoję compactę ;:138 , mnie coś z nią nie wychodzi. Mam świeżo ukorzenioną, może nie wykończę jej jak poprzedniczkę ;:14 . Jak długo masz hobbita? Też mam ale malutkiego. A tak ogólnie to wszystkie roślinki masz zadbane, będę często zaglądać do Ciebie, pozdrawiam.
Ewa
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=88143" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Witam wszystkich i dziękuję za liczne odwiedziny w Moim wątku :wit
Iga123ana Witam Cię bardzo serdecznie w Moich skromnych progach i dziękuję w imieniu Hoji :tan
Adamie Witam Cię u Mnie w wątku.Dziękuję za poświęcony czas i miłe słowa :D Starca Bluszczolistnego mam już jakiś czas , ale niedawno został zidentyfikowany. Super rośnie i rozmnaża się bez problemu. Oj tak cieszę się bardzo z tak obfitego kwitnienia , bo kwiaty ma piękne.
cza_rna7 Witam cieszę się z Twoich odwiedzin u Mnie. Kalanchoe niestety już nie wygląda tak dobrze. Przekwitło i zaczęło usychać :( Też nie wiedziałam , że Sansawieria kwitnie , to była bardzo miła niespodzianka ;:108 Asparagusa kupiłam niedawno a już sporo urósł. Kupiłam go w "Bie...." Troszkę się opieram tej hojozie , bo już nie mam miejsca , ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;:224
Aichryson fajnie wygląda prowadzony na drzewko. Ma tylko jedną wadę-po dotknięciu dziwnie śmierdzi :;230
Obrazek
Dziękuję również w imieniu reszty roślinek. Również pozdrawiam i zapraszam częściej ;:196
Madosiu Szaleją na całego ;:215
ewa321 Dziękuję w imieniu szczawika. Muszę im zrobić nową sesję , bo troszkę się rozrosły :D
Kasiu Dziękuję w imieniu hoji. Compacta zrobiła mi wspaniałą niespodziankę ;:167
newka Dziękuję ;:180 Trzymam kciuki za Twoją Compactę. Hobbita mam 3 lata , też z małej sadzonki. Rośnie bezproblemowo. Zapraszam jak najczęściej ;:168
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

To teraz się troszkę pochwalę 8-) Taką oto masę roślinek dzisiaj dostałam od Moniki79 Dziękuję kochana ;:196
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I zdjęcie grupowe :D
Obrazek
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ;:3
cza_rna7
200p
200p
Posty: 285
Od: 19 maja 2015, o 10:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

ŁAAAŁ, ale Cie się kolekcja powiększyła ;:138 ;:138 ;:138. Super ;:215. I jest nawet fajny fikusik :D.
A mogę zapytać co to jest, to po lewej, na środku dużej tacki?
Awatar użytkownika
remik19
100p
100p
Posty: 143
Od: 8 mar 2013, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Radomia

Re: Parapetowo-ogrodowa przygoda.

Post »

Marto Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień ale za to jaki przyjemny :heja Powiedz mi na którym zdjęciu bo nie wiem o którą roślinkę chodzi? Fikus już od dawna mi się podobał i nawet kupiłam na forum cięte zaszczepki , ale mi się nie przyjęły niestety :roll: Ale teraz już mam i to już rosnącego ;:215
Pozdrawiam ;:3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”