Doniczkowe kompozycje na balkon i taras od 2008 -

Rośliny doniczkowe
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IzaAla
50p
50p
Posty: 84
Od: 14 kwie 2015, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Moje kompozycje 09.05.2015 ;:167
Przed domem pelargonia i Euphorbia 'Diamond Frost' Obrazek Obrazek Taras: goździk na stole i na dole :wink: Obrazek Obrazek różowa petunia i biała mini surfinia Obrazek tu ma być surfinia table white Obrazekfioletowa milion bells Obrazek na rynnie smagliczka zwisająca biała i fioletowa Obrazek i moja ulubiona kolorystycznie fioletowa-biało-zielona kompozycja Obrazek bratki,które się jeszcze nieźle trzymają,ale niedługo jednak do wymiany Obrazek


Mam nadzieję,że wszystkie będą pięknie i obficie sobie rosnąć cały sezon ;:215
asia124
200p
200p
Posty: 302
Od: 31 lip 2013, o 03:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zamość/Hrubieszów

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Przepiękne kompozycje ;:oj
Pozwolisz, że niektóre od Ciebie ściągnę? ;:196
Pozdrawiam Asia :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=86554" onclick="window.open(this.href);return false; - moje doniczkowe
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Podoba mi się ta kompozycja w tym koszu fioletowobiało zielona. A zwłaszcz lubię heliotropy za ich kolor i ten piękny zapach.
pozdrawiam Halina

*spis wątków
gosiakam23
50p
50p
Posty: 55
Od: 4 maja 2015, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie
Kontakt:

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Pięknie... jak patrzę na Twoje roślinki to aż zazdrość mnie zżera co zrobiłam nie tak z tymi moimi petuniami, że takie moje małe są...
Czy Twoje są z nasionek czy kupowane sadzonki? I ile jest sadzonek posadzonych w donicy gdzie jest różowa petunia i biała surfinia? Pytam bo nie wiem ile i w jakim rozstawie te moje bidule sadzić...

Piękne masz roślinki :)
Awatar użytkownika
IzaAla
50p
50p
Posty: 84
Od: 14 kwie 2015, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

asia124 pisze:Przepiękne kompozycje ;:oj
Pozwolisz, że niektóre od Ciebie ściągnę? ;:196
Oczywiście,miło mi ;:215
Awatar użytkownika
IzaAla
50p
50p
Posty: 84
Od: 14 kwie 2015, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

gosiakam23 pisze:Pięknie... jak patrzę na Twoje roślinki to aż zazdrość mnie zżera co zrobiłam nie tak z tymi moimi petuniami, że takie moje małe są...
Czy Twoje są z nasionek czy kupowane sadzonki? I ile jest sadzonek posadzonych w donicy gdzie jest różowa petunia i biała surfinia? Pytam bo nie wiem ile i w jakim rozstawie te moje bidule sadzić...

Piękne masz roślinki :)
Wszystko z gotowych sadzonek.Moja koleżanka z pracy jest posiadaczką 5 tuneli z kwiatami :heja Każdego roku mam ten sam problem jakiee i ileee ;:oj ;:223 ;:173 ... W tej kompozycji o którą pytasz jest jedna petunia i 2 sadzonki drobnej,białej milion bells :wink:
Bardzo jestem ciekawa jak rozkwitną i się rozrosną,bo każdego roku staram się mieć coś nowego,czego jeszcze nie miałam w poprzednich sezonach.
gosiakam23
50p
50p
Posty: 55
Od: 4 maja 2015, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie
Kontakt:

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Hm to dlatego takie piękne sadzonki - ja jestem nowicjuszką i bardzo mi zależało na swoich sadzonkach z nasiona ale nie są takie dorodne i... oj daleko, daleko im do Twoich ale może się rozrosną jeszcze mają czas :)
Awatar użytkownika
IzaAla
50p
50p
Posty: 84
Od: 14 kwie 2015, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Na pewno będą piękne i dorodne ;:333 I jeszcze ta satysfakcja,że są Twoje samodzielnie wyhodowane ! Ja może kiedyś pokuszę się o jakieś samodzielne wysiewki,ale póki co biorę "gotowce" :uszy
Awatar użytkownika
iwek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1504
Od: 8 cze 2014, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jakie rośliny na balkon

Post »

Ja nie mam balkonu ale na oknach sadzę pelargonie pełne nie zwisają zbyt mocno są przepiękne nawet na bardzo słoneczne wystawki,w tym roku postawiłam na pelargonie odmianowe na jednym oknie postawiłam pelargonię Vancuwer na drugi pelargonię variegata zobaczymy które obsadzenia bardziej będą mi się podobać :D Kanny w donicach dołem obsadzałam drobną aksamitką w tym roku postawiłam na białą smagliczkę :D Lubię w skrzynkach misz-masz ale jakoś nie umiem mieszać kwiatów do skrzynek :D
Pozdrawiam Iwona
Moje kwiatki
Awatar użytkownika
IzaAla
50p
50p
Posty: 84
Od: 14 kwie 2015, o 13:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

25 maj ;:218 , pewnie większość już posadziła kwiaty - nikt nie pochwali się swoimi kompozycjami ;:173 ;:215
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Wspaniałe kompozycje. Masz petunię fioletową najbardziej mi się ona podoba ze wszystkich petunii.
gosiakam23
50p
50p
Posty: 55
Od: 4 maja 2015, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie
Kontakt:

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

:) Hm... myślałam, że to twój wątek i nie wypada. :)
magda1975
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3079
Od: 25 lip 2008, o 18:25
Lokalizacja: wola niemiecka

Re: Doniczkowe kompozycje na balkon i taras

Post »

Jak myślicie przekwitnięte bratki można przyciąć?Zakwitną ponownie czy lepiej z nimi na kompost?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rośliny DONICZKOWE, balkonowe, egzotyczne, tarasowe. Diagnostyka, identyfikacja, porady”