Mój ogród - elka1606

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
elka1606
100p
100p
Posty: 133
Od: 22 paź 2008, o 11:28
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

TAK JEST PRZED WEJŚCIEM DO DOMU
Obrazek
Obrazek
A TAK Z DRUGIEJ STRONY -TARAS I SKALNIAKI
Obrazek
Pozdrawiam -Ela
Mój ogród
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Post »

Kochana i Ty śmiesz mówić ,że masz skromny ogód?ślicznie u Ciebie :D taki zadbany,przemyślany....no już wyobrażam sobie jak musi wyglądać pełniż lata :D pozdrowionka
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Witaj Rzeszowianko :)

Gdzieś Ty się uchowała do tej pory z takim pięknym ogrodem???? co?????

siadam na tarasie i nigdzie się nie ruszam! będę wzdychać...
z uśmiechami Iza
u liski
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród - Elka1606

Post »

elka1606 pisze:Witam wszystkich milosników ogrodów :)
Oglądałam Wasze piękne ogrody i jestem pod wrażeniem :) chce wam pogratulowac tak wspaniałych efektów :) i pokazac mój :shock: skromny i taki sobie ogród :wink: :roll: ma on około12 lat i jest na podkarpaciu :) założenie go sprawialo mi wielka przyjemność, bo to bylo moje wielkie marzenie ,a teraz ciagle go ulepszam ,w miarę swoich sił i możliwości :wink:
POZDARWIAM WSZYSTKICH I ZAPRASZAM DO MNIE :D :D
http://forumogrodnicze.info/addform.html?%20Obrazek
na razie tyle ,ale póżniej dodam więcej

Ela

bardzo mi się podobają iglaki przy płocie? rozumiem one są przycinane, jaki to gatunek?
ja za jakies 2,3 lata będę musiała przerzedzić kurniki - sadziłam je specjalnie gęsto od strony tarasu żeby od sąsiadów się zakryć, teraz one są już zwarte...myśle tak właśnie przyciać jak u ciebie
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Elu piękny i zadbany jest twój ogród. Widzę, że stawiasz na skalniaki i super ci to wychodzi.
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Post »

witaj Elu w forumkowej rodzinie, to co nam pokazałas prezentuje się ślicznie nie musisz skromnie go chować bo masz sie czym pochwalić. Tak jak jest nas dużo tak ogrodów duzo każdy ma swój charakter i jest niepowtarzalny. Pozdrawiam Cię ciepło
elka1606
100p
100p
Posty: 133
Od: 22 paź 2008, o 11:28
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

ISIA ,BEA,TESS ,JULKA ,LISKA Bardzo dziękuje za owiedziny :D jest mi miło zbierać tyle pochwał :D :oops:
Tess nie znam nazwy :cry: chyba tuje złociste ale nie wiem na pewno :oops: dopiero tego roku przyciełam
i też posadziłam je z myślą ,że by odsłonić się od sąsiadów ,ale takie zwarte i gęste się zrobiły ,ze zimą zaczęły się pod śniegiem powalać i na wiosnę nie wyglądało to zbyt ładnie ,więc kupiłam elektryczne nożyce i obciełam je na prostokąty
pozdrawiam WSZYSTKICH :D :D :D :D
podwiedzam was :) ,ale na razie sorki czasu brak :(
Pozdrawiam -Ela
Mój ogród
Awatar użytkownika
BarWo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1092
Od: 24 sty 2008, o 19:11
Lokalizacja: Siedlce

Post »

Witaj Elu...ja też przyłączam się do pochwał twojego ogrodu Obrazek Jest bardzo zadbany i pomysłowo urządzony. :D Ja zazdroszczę przestrzeni...masz gdzie poszaleć ;:333
Serdecznie pozdrawiam Barbara
Rzucony kamień staje się opoką.../psalm/
doniczkowe... przyblokowy w garnku
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Post »

Witaj,jestem pod wrażeniem i zazdroszczę trawnika bez kreta.To jest zawsze dla mnie pierwsza myśl-nie ma kopczyków"....
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Ślicznie skomponowany ogród ;) A do juki karolińskiej aż oczka się cieszą. Od dawna ją masz??
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Eluś czy Ty mieszkasz w Rzeszowie?
Bo dziś jadąc do domu woedziałam taki żywopłot jak Twój.. tzn. tak przycięte drzewa aż głowę odwróciłam... na szcżęście zaraz było skrzyżowanie a ja na podporządkowanej :)
z uśmiechami Iza
u liski
elka1606
100p
100p
Posty: 133
Od: 22 paź 2008, o 11:28
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

Witajcie kochani miłośnicy ogrodów :D
LISKA mieszkam dalej od ulicy i nie widać ogrodu ,więc to nie mój ogród widziałaś :roll: i dalej od Rzeszowa :wink:
PRIMA dzięki ,milo że się podoba,a juki mam już 6lat ,po posadzeniu zakwitły dopiero po3latach i teraz co roku pięknie kwitną i dają wiele przyrostów- bocznych,które potem przesadzam w inne miejsce :)
ASZKA kiedyś kreta miałam :evil: ,ale za specjalnie nie walczylam z nim ,i jakoś sam się wyniósł :) a teraz to jeżdżę na łąki i sama zbieram krecie górki :lol: i daję je pod kwiatki ,super na tym rosną :)
BARWO lubię szaleć i tworzyć zakątki ,ale hamuje mnie wtym mąż ,bo mówi że wnet to samochodem nie podjedzie do domu ,a czeka nas remont domu (dach itp.....)
DZIĘKI WAM WSZYSTKIM ZA POCHWAŁY :D I FAJNIE ŻE JEST TAKIE FORUM TO MOŻNA COŚ PODPATRZYĆ I PODZIWIAĆ PIĘKNO ROŚLIN :D :D :D
Pozdrawiam -Ela
Mój ogród
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Elu, miło obejrzeć fotki kolejnego ogrodu. Twój jest piękny, zadbany, wypieszczony. Podobają mi się kompozycje roślin, ładne polączenie kolorów, kształtów i pokroju. Urody i wdzięku dodają kamienie zgrabnie ułożone wzdłuż rabat oraz wśród roślin. Ogród wydaje się rozległy, okazały, tchnie spokojem, zachęca do odpoczynku.
Czuję, że będę u Ciebie stałym gościem.
Pozdrawiam, Danuta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”