Na starych fundamentach

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Na starych fundamentach

Post »

Napracowaliście się solidnie .Pojeść było co .Teraz pokaż ,jak wypiękniała Wasza działeczka .
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Na starych fundamentach

Post »

Najlepsze są takie działęczki , które nie są zagospodarowane, bo wtedy można zrobić wszystko od podstaw po swojemu. Wędzarnia super. Ja myśle o budowie grila, też mam trochę cegieł , któe sobie leżą. Nie dość , żę ładnie to wygląda, to jeszcze tyle pożytku. Pomalutku zrobi się pięknie.
Awatar użytkownika
LysyRudy
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 cze 2012, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Na starych fundamentach

Post »

Działka jest głównie rekreacyjna ale są i owoce. Mam czarną poprzeczkę, borówki, jagodę kamczacką,truskawki,maliny,trzy czereśnie i dwie brzoskwinie. Warzywnika nie ma jeszcze i nie wiem czy będzie. Muszę zburzyć stary domek i się zobaczy. Kwiatki też są ale to dopiero początki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Na starych fundamentach

Post »

Wyjdzie " w praniu" co i jak :D. Ważne, żeby było miejsce do relaksu, gdzie można zregenerować siły. Ja mieszkam ponad 3 lata w moim domu, mam ogród , a warzyw nie miałam. Teraz planuję rozsądnie , będą warzywa najbardziej potrzebne, bez szaleństw. :D
Awatar użytkownika
LysyRudy
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 cze 2012, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Na starych fundamentach

Post »

Powoli na działce z biegiem czasu pojawiały się kwiatki i piękne owady.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Na starych fundamentach

Post »

BEdzie cudnie, piękne kwiaty i owady, miły widok dla oczu. Miło wypoczywać w takim otoczeniu. Ja odkąd mam swój ogród nie mam ochoty nosa wychylać z niego. Miasto mnie męćzy coraz bardziej. A zieleń i kolory wiosny i lata relaksują. :D
Awatar użytkownika
masakra0888
200p
200p
Posty: 319
Od: 5 paź 2014, o 14:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Świetokrzyskie

Re: Na starych fundamentach

Post »

Witaj bardzo dobry pomysł z wymurowaniem wędzarni :wink: bardzo fajnie Wam wyszła :)
Mój ogród
Pozdrawiam Konrad
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: Na starych fundamentach

Post »

Witaj Krzysztof
Wędzarnia - zarąbista ;:215 . Niech Wam dobrze wędzi
Białe peonie wymiatają (to moje ukochane)
Jeżówkę trzymajcie w karbach bo gdy się rozsieje - będzie jeden łan tej "kapusty" i biedne, zagłuszone inne roślinki. Czy już może się rozsiała ??? :lol: Przeżywam to - wiem co mówię ;:224
Awatar użytkownika
LysyRudy
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 cze 2012, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Na starych fundamentach

Post »

Dzięki za miłe slowa ;:333. Ruda2011 niech się jeżówka rozsiewa uwielbiam te kwiaty.
Awatar użytkownika
LysyRudy
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 cze 2012, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Na starych fundamentach

Post »

Dwa lata temu posadziłem troszkę truskawek. Z racji tego, że mam pieska i siostra która mnie często odwiedza też, musiałem wymyśleć jakiś płotek. Pieski biegają jak szalone i wszytko by mi zadeptały. Zupełnie przypadkiem dowiedziałem się że ktoś wyrzucił boazerie. Ja ją zabrałem poczyściłem i płotek gotowy. W tamtym roku miałem już pyszne truskaweczki.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
terraza
100p
100p
Posty: 114
Od: 15 sty 2012, o 16:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Na starych fundamentach

Post »

Krzysztof, za chwilę tłusty czwartek i taką pyszną kiełbaskę na pewno chętniej by każdy zjadł niż tradycyjnego pączka...narobiłeś smaku... ;:108.
Na twojej działce ogromne postępy. Muszę cię pocieszyć,że nie tylko ty rozpocząłeś urzędowanie na działce od uprzątania. My też uprzątnęliśmy tony śmieci i ogromne ilości kamienia. Dzisiaj tylko, oglądając zdjęcia, wspominamy. I jeszcze nie koniec naszych prac ale uparcie idziemy do przodu.
Myślimy też o wędzarni i kto wie... a może...
Życzymy przyjemnego pobytu wśród zieleni i kwiatów.
Tereska i Tadeusz.
Awatar użytkownika
damek1718
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 20 mar 2012, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na starych fundamentach

Post »

LysyRudy pisze:Cały rok 2012 to porządkowanie działki, zbieranie cegieł bo było ich pełno na całej działce oraz oczyszczenie i zabezpieczenie fundamentu na zimę. Dostałem zgodę na wycięcie świerków.
Cegieł trochę się uzbierało, nie było co z nimi zrobić więc zapadła decyzja murujemy wędzarnie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Krzysiek proszę wklej zdjęcie rusztu tego grilla/wędzarni. Czyli co w środku jest:)
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Ogród z "historią"; Sprzedam rośliny pojemnikowe, na taras
Awatar użytkownika
LysyRudy
200p
200p
Posty: 259
Od: 28 cze 2012, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Na starych fundamentach

Post »

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”