Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.1

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
damek1718
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 20 mar 2012, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Marzenka79 pisze:Damek tylko wiesz jak działa taka tabletka?
Ostatnio słuchałem wyjaśnienia ginekologa. :) Oczywiście wysłuchałem też argumentów przeciwnika. Napisałem wyraźnie to powinna być pigułka awaryjna, a nie witamina :)
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Ogród z "historią"; Sprzedam rośliny pojemnikowe, na taras
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Napisałeś również :"Jakby nie patrzeć ta tabletka służy do tego, a by zminimalizować aborcje. Gorzej jest usuwać czujące dziecko, w którymś miesiącu ciąży, niż usunąć zapłodnioną komórkę jajową, która nie czuje.

Większych bzdur nie czytałam dawno...gdzie tu edukacja wspomniana przez Ciebie? Zapłodniona komórka jajowa to też już dziecko tylko bardzo,bardzo maleńkie.
Obejrzyj sobie odcinek programu Agaty Młynarskiej"Swiat się kręci"-tam lekarz wyrażnie podkreśla,że w przypadku gdy tabletka nie zadziała,czyli dojdzie do owulacji a co za tym idzie ciąży-są wtedy 2 wyjścia-albo zaakceptować ciążę albo dokonać aborcji.Sama tabletka z aborcją nie ma nic wspólnego.

_________________
Awatar użytkownika
damek1718
1000p
1000p
Posty: 1224
Od: 20 mar 2012, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Też oglądałem ten program. I zapewne przytaczasz słowa pani lekarz bioetyka. A ginekolog pan mówił wyraźnie, ze ta tabletka ma zapobiec późniejszym aborcjom wśród nastolatek. To miałem na myśli pisząc zminimalizować. :) Po drugie dziecko to już wykształcony płód, również po części. Zapłodniona komórka to zaczątek płodu czyli zygota :) Zwykle następuje podział komórki na dwie, potem na 4, 8 itd. Według ciebie to jest maleńkie dziecko ok. Ja uważam inaczej :) Mam do tego prawo ,prawda? Zresztą to kobieta decyduje o tym i to jest jej ciało, a ja mogę decydować tylko o zabezpieczeniu ;:173
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Ogród z "historią"; Sprzedam rośliny pojemnikowe, na taras
Awatar użytkownika
Aiss
200p
200p
Posty: 299
Od: 20 sty 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie strefa 5b

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Może mi się oberwie, ale wsadzę trzy grosze: po co tabletki, może lepiej dziecko do śmietnika, albo do beczki, zamrażarki, przecież mąż,rodzina i tak "nic"nie zauważy! Znam historię koleżanki, która zaszła w ciążę, gdy jej partner siedział w kiciu, wiedziałam jak jest katowana potem przez jej "lubego" ( chciał spowodować poronienie ),niestety matka i dziecko przeżyło, pewnie na swoje nieszczęście, ojciec nie akceptował, matka prawie też... ile takich historii zna każdy z nas. Dlatego dałabym kobietom szansę na każdą pigułkę i każdą aborcję, bo w rezultacie to te kobiety i te niechciane bękarty cierpią.Słowo bękart użyłam z pełną świadomością , sama jestem bękartem ... Dobrze być przeciw, jak żyło się w kochającej rodzinie, z kochającym mężem, ale życie pisze różna scenariusze i dla tych różnych scenariuszy, gwałconych kobiet, również przez pijanych i nie tylko mężów powinny być tabletki i nie tylko. Facet zapina spodnie i odchodzi, a kobieta zostaje z całym tym problemem sama, dobrze jest krzyczeć nie- ale pamiętajmy, patologia jest wśród nas, czasem za naszą ścianą, to nie kosmici mordują i przypalają swoje dzieci , tylko nasi sąsiedzi, dalsi lub bliżsi... Nie, nie znajduję żadnego argumentu, by uznać takie lub inne tabletki za złe.Ja osobiście ich nie potrzebuję, ale trzeba nie znać życia, by uznawać ich wprowadzenie za niesłuszne.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Napisałaś prawdę poprzedniczką , to jest życie , my krzyczymy jesteśmy przeciw , ale kobieta jak urodzi zostaje sama , jak rodzina i serdeczne osoby nie pomogą to jest bardzo smutne życie , z którego trudno wyjść na prostą :(
Bożena
Awatar użytkownika
gapapl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1099
Od: 1 maja 2014, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Do zapłodnienia (czyli połączenia komórki jajowej z plemnikiem) dochodzi minimalnie po około 12-24 godzinach od stosunku,więc jeśli wezmę tabletkę "po" zanim dojdzie do zapłodnienia to nie można mówić o tabletce wczesnoporonnej.Ja bym nie miała oporu zażyć takiej tabletki,wiedząc,że nie będę w stanie zatrzymać dziecka przy sobie czy też moje zdrowie nie pozwala na ciążę.Natomiast gdybym była w ciąży trudno.Nie usunęłabym.
Moja dawna znajoma ma dwie córki przy obu (niechcianych) ciążach robiła wszystko by poronić.Na szczęście dzieci urodziła zdrowe.
Uważam,że lepsze jest zażycie takiej tabletki niż będąc już w ciąży robić wszystko by poronić.Szkoda nienarodzonego dziecka,a i może przez to chore się urodzić.
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Bożenko ja akurat jestem za wprowadzeniem tabletek natomiast jestem wrogiem aborcji- w każdym przypadku.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

A Marzenka , mam pytanie jak dziecko jest chore już w ciąży , lekarze stwierdzą ?
Czy tutaj też masz takie zdanie ?
Dziecko się rodzi nieuleczalnie chore i co w takim przypadku , jeśli Matka dokona aborcjii jest potępiona ?
Czy jej wybór szanujemy !
Bożena
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

A jakbyś Ty była chorym malutkim dzieciaczkiem czującym choć niewiele rozumiejącym, to też chciałbyś nie poznać jak świat wygląda i na pewno chciałabyś aby mama Cię zabiła tylko za to że nie wyglądasz pięknie i zdrowo ?
Miłego dnia!
Admin.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Ilu takim osobom Pan Administrator pomaga ?
Mam w Rodzinie dziecko z zespołem DOWNA , ciekawe jak by Pan się zachowywał po 24godzinach opiekowania się nim, zdruzgotani Rodzice , ich jedyna radość jak przychodzą znajomi i odpoczną sobie wtedy :(
Bożena
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Ja Was wszystkich rozumiem tylko czy my mamy jakiekolwiek prawo decydować o czyimś życiu? Tym bardziej,że chodzi o życie istotki która sama się raczej "nie wypowie" na ten temat...W przypadku kiedy dzidzia jest bardzo chora- np. bezmózgowiec,wytrzewieniec albo inne wady śmiertelne,letalne-taką trudną decyzję o terminacji ciąży powinni pomóc podjąć kobiecie lekarze ginekolodzy,może nawet psycholog. Tabletka ella One o którą tyle szumu niedpouszcza do owulacji czyli mimo,że jest "po" nie dochodzi do ciąży.To nie jest środek poronny.A ponieważ młodzież ma podejście do do sexu jakie ma-jest to wyjście z sytuacji, bo zajść w ciążę i "usunąć" to nie sztuka...
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Tu trochę o tej maleńkiej tabletce której przyjęcie wg Kościoła stanowi ciężki grzech...

EllaOne to produkt antykoncepcyjny zawierający octan uliprystalu, przeznaczony do stosowania w przypadkach nagłych, aby zapobiec ciąży po odbyciu stosunku płciowego bez zabezpieczenia lub w przypadku, gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła. Środek został dopuszczony do obrotu w UE w 2009 r.

Substancja czynna preparatu łączy się z receptorami progesteronu - hormonu, który wpływa na wystąpienie owulacji i przygotowanie wyściółki macicy do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej. Działając na receptory progesteronowe preparat zapobiega ciąży, głównie zapobiegając owulacji lub opóźniając ją.
Gdzie tu działanie wczesnoporonne? W UE jest dopuszczona od 2009 roku...
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Tabletka ta jest zagrożeniem dla zdrowia kobiet.
Nie myślcie,że nie stanowi obciążenia,nie czyni szkód choćby w utrudnionym zajściu w ciążę kiedy taka kobieta dojrzeje do macierzyństwa.
A jeśli będą bez ograniczeń zażywać ją nastolatki,a ja sądzę ,że będą,skoro tabletkę można kupic jak paczkę papierosów bez problemu.
Czy o tym nie myslicie?
Tylko poglądy katoli i kościoła Wam nie odpowiadają?
Tylko to Was bulwersuje?
A gdzie Wasza odpowiedzialność dojrzałych kobiet ...matek... :roll:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Zablokowany

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”