Na wzgórzu z widokiem

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Nowy wątek,nowa forumowiczka ,nick ciekawy ;:oj a jak Ci na imię? napisz coś o sobie łatwiej wtedy zwiedzać jak się wie u kogo się jest,potencjał masz ,planujesz jakieś zmiany ?
kryzysowa
---
Posty: 457
Od: 9 kwie 2014, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Witaj Vamila :wit
Startujemy mniej więcej z tego samego pułapu, więc tym mocniej będę kibicować, obserwując postępy, powodzenia! ;:333
Awatar użytkownika
Vamila
200p
200p
Posty: 459
Od: 11 wrz 2014, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

jode22 dziękuję, domek altanka murowana 10m2 :) mieszkalny czemu nie, kiedyś 8-)
dorcia7 witaj, Milena dano :D Czy zmiany planuję, matko - zmiany galopują już od czerwca. Przede wszystkim kwiaty, bo zastałam tylko piwonie i zbyt zielono jest, a ja uwielbiam piwonie i dalie, no i zapylacze muszą się czymś żywić. Warzywnik już przygotowany i zielnik już założony. Techniczno ziemne sprawy ogarnięte. Z tyłu domku dobudujemy wc i składzik, z przodu weranda tzn. oszklony drugi pokój (1. pięcioro nas jest 2. sadzonki światła potrzebują stąd pomysł na coś z wieloma oknami). Do tego jeszcze taras...
kryzysowa29, dziękuję i wzajemnie, lecę oglądać!

Niebawem wrzucę bardziej szczegółowe zdjęcia :wink:
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na zielono! Milena
Na wzgórzu z widokiem
Dorośli upośledzeni ludzie to dorośli upośledzeni ludzie a nie małe bezrozumne dzieci!
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

No to od wiosny będzie się działo ;:oj
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Witaj :wit

Te widoki z Waszej działki powalające, macie tą działeczkę na wzgórzu czy co? Oszklona weranda na się pewno przyda, ale mnie najbardziej to ten kokon wiszący na drzewie zainteresował ;:oj no czemu ja na ten pomysł jeszcze nie wpadłam co? a wnuczęta chętnie by się bujały i chowały w nim, oj muszę dziadka namówić na ten kokon i na przyszły rok też taki u nas w ogrodzie zawiśnie.
Już macie wszystko przed zimą zrobione na działce, a sadzisz jakieś kwiaty teraz? bo w B są tanie tulipany po 1,99 cała taka paletka razem z innymi kwiatami. Jak masz jeszcze ten kokon wiszący to zapodaj fotki, tak bliżej, co bym się mogła napatrzeć i potem od gapić ;:306
Awatar użytkownika
Vamila
200p
200p
Posty: 459
Od: 11 wrz 2014, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Bogusiu, tak na wzgórzu, cały ROD Nad Oranią jest położony na dwóch wzgórzach :) Niektóre działki są wzdłuż, więc podzielone nawet na pięć wąskich tarasów :shock: nasza na szczęście wzdłuż wzgórza, więc łatwiej ogarnąć. Jedynie wizualnie muszę przełamać ten ciągnący się chodnik.
Kokon (też tak to nazywamy) i reszta zabawiaczy po to żeby spokój mieć podczas roboty :wink: kupiliśmy w ikei dawno temu, myślę, że na alle można też znaleźć.
zdjęcie kiedy jeszcze wisiał w mieszkaniu, pod pupą włożona była wtedy poducha z pierza, jest wygodniejsza niż dmuchane plastikowe toto czyli wkład ale na dwór się nie nadaje
Obrazek

W Biedrze mówisz, to muszę się przejść.
Tyle roboty mieliśmy z robieniem rabat, porządkami i tworzeniem warzywnika (poprzedni właściciel miał wszędzie rekreacyjnie tylko trawnik), że przyjemność sadzenia zostawiłam sobie na wiosnę. Właśnie żal mi było jesiennych cebulek. A i jeszcze robota w przydomowym ogródku..
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na zielono! Milena
Na wzgórzu z widokiem
Dorośli upośledzeni ludzie to dorośli upośledzeni ludzie a nie małe bezrozumne dzieci!
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Wita Mileno :wit Piękne pąrzodki na warzywniku :)
Ognisko szwedzkie fajne
Wędzarnia piękna i fajna. Kokon wiszący fajny a w nim piękna uśmiechnięta mała buzia :wink:
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Milenko! :wit Z wielką przyjemnością spaceruję po Twojej dzialeczce. Długość mnie nie przeraża , mam już nogi wyrobione, przemierzając kilka razy dziennie swoje, ponad pół hektara.Nie obejrzysz się a działeczka stanie się pieknym,kolorowym azylem. Będę Ci kibicowała. Słodziutki maluszek ;:108 Posyłam serdeczności!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Vamila
200p
200p
Posty: 459
Od: 11 wrz 2014, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Dziękuję Bogusiu za kibicowanie i zdjęcia Twoich dalii - już nie mam wątpliwości, że będzie z nich u mnie rabata :)
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na zielono! Milena
Na wzgórzu z widokiem
Dorośli upośledzeni ludzie to dorośli upośledzeni ludzie a nie małe bezrozumne dzieci!
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Witaj Mileno, to pierwsza działka nastawiona na warzywa, którą odwiedzam. Zawsze mnie kwiatowe śliczności sprowadzały, z tematów bardziej praktycznych, na manowce. Będziesz moją wirtualną ściągawką, bo u nas zimy kontynentalne - długie i mroźne, za to jak już ciepło się pojawia, to ;:224 ;:224 . Ja mam nadzieję wiosną rozpocząć uprawę warzyw u siebie.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Vamila
200p
200p
Posty: 459
Od: 11 wrz 2014, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Witaj Aniu :)
O to to na manowce! Też mam ten problem :wink:
Możemy się dopingować :)
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na zielono! Milena
Na wzgórzu z widokiem
Dorośli upośledzeni ludzie to dorośli upośledzeni ludzie a nie małe bezrozumne dzieci!
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Zgapiłam u Kasi - kryzysowej Twój pomysł na osłonę inspektu. :?: No, dlaczego t u t a j się nie chwalisz takimi patentami ;:333 . Może mi M wymieni w końcu kabinę prysznicową (nowa stoi w szopce i czeka ;:65 ), to szklane drzwi zyskają nowe życie ;:138 .
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Vamila
200p
200p
Posty: 459
Od: 11 wrz 2014, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Na wzgórzu z widokiem

Post »

Aniu te drzwi wypatrzył mój mąż na wystawce ;)
Są łukowate i lekko przyciemniane - w sam raz dla siewek, tylko trzeba je jakoś będzie zamocować żeby można było wygodnie podnosić, bo ciężkie jak diabli. Jak się nie sprawdzą to ja im znajdę inną robotę :lol:

Dziś miałam jechać na działkę posadzić lilie od Joli :wit i liliowce ale było 6 stopni. Jutro ma być cieplej, może się uda mi się też zrobić nieco zdjęć i pomiarów, bo oczywiście przez to oglądanie Waszych ogrodów dochodzę co dzień do wniosku, że ja jednak potrzebuję dużo więcej miejsca na rabaty kwiatowe ;:173
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na zielono! Milena
Na wzgórzu z widokiem
Dorośli upośledzeni ludzie to dorośli upośledzeni ludzie a nie małe bezrozumne dzieci!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”