Dziki zakątek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Dziki zakątek

Post »

Witam...Chcialam pokazać mój ogród przez zmianą..Zapewne przed zimą juz wiele nie zrobię...Jutro spróbuje zrobić zdjęcia tego co mam jeszcze w ogródku., choć tego niewiele.. Mam dużo pomysłow ,własciwie niedawno mnie olśniło i zaczęłam planować to co posadzę w ogródku..Zawsze wydawało mi się, ze nie mam ręki do roślin...Teraz lubię sie nimi zajmować, to mnie bardzo relaksuje i cieszy...:) Chcę jak najwięcej sie nauczyć, zeby stworzyć sobie cudny kwitnący zakątek, w którym unosi się woń kwiatów.

Cale podwóreczko okolo 20 arów...a za domem mam sad ze starymi jabłonami , dębami itp...razem jest 59 arów...:D..
Poza tym niewiele mi rośnie w ogrodzie, ponieważ w tamtym roku mialam wode wokól domu..tylko na pewnej części bylo w miarę przyzwoicie.. Na wiosnę będę chciała stworzyć podwyzśzone grządki dla warzyw..Ziemię mam dobrą, wszystko rośnie jaks szalone, tylko czasem bywa dość mokro...


Obrazek



Obrazek

Obrazek



Teraz mam juz ogrodzenie, a do niedawna nie było..:D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Dziki zakątek

Post »

Witam cię w naszym zielonym świecie! Świetnie, że zdecydowałaś się założyć wlasny wątek!
Jak duży jest twój ogródek?
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2562
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Dziki zakątek

Post »

Znalazłam cię,fajnie ,że jesteś z nami:)
Będę zaglądać do ciebie i kibicować ci w tworzeniu i spełnianiu marzeń ogrodowych.
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Dziki zakątek

Post »

I ja składam Ci wizytę. Chętnie będę Cię odwiedzać w Twoim ogrodzie i podziwiać poczynione zmiany :D
boefstrogonov
100p
100p
Posty: 110
Od: 8 maja 2014, o 08:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dziki zakątek

Post »

Dzień dobry.

Zapewne będę zaglądać (jeśli nie masz nic przeciwko), choćby z uwagi na fakt, jak urokliwe jest miejsce, w którym chcesz stworzyć swój wymarzony ogród. Ciekaw też jestem, co tu wyczarujesz... Wydaje się, że to miejsce ma ogromny potencjał...

Pozdrawiam,
boef
Czytam regularnie. Piszę dużo rzadziej.
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Dziki zakątek

Post »

Tak....pięknie tu...Szkoda tylko, że zima idzie..Ale właściwie będzie czas na czytanie, szukanie roślinek. Zapraszam do odwiedzania..:D
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Dziki zakątek

Post »

będzie sie działo...ąz się boję ;:138 ..mam 1000 pomysłow na minutę, muszę sie uspokoić..Na szczęście zimą mozna kupować nasionka i wysiewać w domu :D..Dobrej nocy. :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Dziki zakątek

Post »

Witaj :wit
Ja zaczynałam też od łąki i karczowania krzaków i drzewek,.Ty też kawał pracy już masz za sobą, będę kibicować Ci w tworzeniu Twojego zielonego raju ;:108
Awatar użytkownika
bunia79
500p
500p
Posty: 514
Od: 25 cze 2012, o 23:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Dziki zakątek

Post »

Witaj Rozano! Bardzo jestem ciekawa, jak będzie wyglądał Twój "Dziki zakątek" za rok...życzę dużo sił i powodzenia!!

Bogusia
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Dziki zakątek

Post »

o tak...Tu gdzie teraz jest hamak w tej strefie było pełno róznych badyli...I tak jest dużo lepiej..Da się już korzystać z całego ogrodu, a kiedyś było to niemożliwe..Ale trzeba jeszcze wyciąć starą , zupełnie suchą wiśnię...Bo tylko zawadza..Właściwie na tych zdjęciach nie widać moich kwiatów, ale w sumie jest ich niewiele..Posadziłam mnóstwo cebulek, zobaczymy co wzejdzie na wiosnę, o ile nie wygnije wiekszość , alebo psy nie wykopią. A już cebulki czosnku ozdobnego, wielokrotnie zmieniły miejsce pobytu...Ogolnie poszadziłam blisko 100 cebulek...Zaszalałam..jak urosnie z nich choc 20 kwiatów , to będę zadolona..Boję się, że niektóre z nich posadziłam za płytko..Czas pokaże..
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziki zakątek

Post »

A nie myśleliście o jakimś drenażu, systemie odprowadzania wody ?
To nie jest dobre ani dla domu ani dla ogrodu jeśli woda nie schodzi.
Awatar użytkownika
Rozana
1000p
1000p
Posty: 2477
Od: 20 wrz 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Dziki zakątek

Post »

No właśnie ostatnio o tym myślimy...Tylko najgorsze jest to, że na wszystko potrzeba kawał pieniędzy..A właściwie nie mamy przed domem rowów przydrożnych , tylko kilka domów w całej wsi..A burmistrz ma to gdzieś, ciągle brak kasy...obiecuje, że będą, ale nie wiadomo kiedy..
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziki zakątek

Post »

Poczytaj na forum albo zapytaj.
Mnie to nie dotyczy więc nie pamiętam, ale można właściwie bez kosztowo ale dużym nakładem pracy zrobić drenaż.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”