Zadbajmy o zdrowie

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Moja rodzina praktycznie nie choruje,miewamy przeziębienia,ale one same przechodzą,ciepła woda z miodem i sokiem z cytryny,a przy suchym kaszlu podaje syrop z cebuli z miodem.Robie to tak :kroję w kostkę cebulę i mieszam z 2 łyżkami miodu po paru godzinach już jest sok i podaję po łyżeczce młodszym i łyżce starszym.To bardzo dobry syrop ,bo szybko kaszel przechodzi w wilgotny i sie odkrztusza.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Lady-r pisze:Moja rodzina praktycznie nie choruje,miewamy przeziębienia,ale one same przechodzą,ciepła woda z miodem i sokiem z cytryny,a przy suchym kaszlu podaje syrop z cebuli z miodem.Robie to tak :kroję w kostkę cebulę i mieszam z 2 łyżkami miodu po paru godzinach już jest sok i podaję po łyżeczce młodszym i łyżce starszym.To bardzo dobry syrop ,bo szybko kaszel przechodzi w wilgotny i się odkrztusza.
ja dodaje ząbek/dwa czosnku... wyśmienite!!!
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Dzisiaj napiszę o głodzie komórkowym.Często się zdarza,że po obfitym obiedzie dalej jesteśmy głodni :twisted: i szukamy co by tu jeszcze skubnąć :roll: hmm....najlepiej jeszcze słodkiego.Tak się dzieje,bo występuje u nas głód komórkowy i mamy grzyba.Grzyb jest tak cwany,ze nawet po zjedzeniu kotleta z surówką mamy chętkę na coś słodkiego,to sztuczna insulina produkt candidy,bo grzybek jest na tyle cwany,ze nie może być głodny :twisted: a kotletem i kapustą się nie naje .

Taka ingerencja psuje nam metabolizm niestety ,ciekawa jestem czy macie takie chętki na słodkie?Po słodkie sięgamy też wtedy ,gdy coś nam psuje nastrój ,bo wszystkie osłabienia,to zwycięstwo candidy.

Ale teraz o tym głodzie komórkowym.Wiadomo grzyb przerasta przewód pokarmowy,niszczy też kosmki jelitowe niestety nieodwracalnie i mamy coraz słabsze wchłanianie ,do tego ten patologiczny śluz o czy pisałam i możemy jeść sztuczne witaminy,a one i tak przechodzą przez nas bez śladu.
:cry:

Tak powstaje głód komórkowy jemy,a organizm jest głodny,bo brakuje mu magnezu np. ;podświadomie szukamy go w produktach ,które go zawierają,czekoladzie itp.,a oponka rośnie ;:109 Serce ma się coraz gorzej ,bo jakieś takie arytmie,się pojawiają i dziwne kołatania....

Dlatego oczyszczenie przewodu pokarmowego ma takie znaczenie,możemy poprawić sobie wchłanianie witamin i minerałów.Sztuczne suplementy mają bardzo małą przyswajalność ,najlepsze są w postaci chelatów. A niedobory dają różne objawy jak skurcze,tiki,arytmie,siwienie i wypadanie włosów :lol: :lol: :lol: tak to objaw złego wchłaniania witamin z grupy B,krzemu itd,itd

Do tego ten cukier czy wiecie,że organizm do trawienia cukru potrzebuje ogromne ilości witamin i minerałów,jak nie ma skąd brać to bierze z własnych tkanek...
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Proszę tych co tu zaglądają o wpisy :oops: ,bo nie wiem czy dalej mam pisać czy szkoda mojego czasu.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
ela1
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 26
Od: 15 kwie 2007, o 11:56
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Lubuskie

Post »

Zaglądam i czytam :D proszę pisać dalej ciekawe to jest
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

No jasne, że masz pisać!!! Ja w każdym razie czekam na każdy nowy post :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

I ja zaglądam, choć się nie odzywam... ale to tylko dlatego, że czekam na ciąg dalszy :lol:
Awatar użytkownika
krysp50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 628
Od: 22 lut 2007, o 12:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Lady-r pisze:Proszę tych co tu zaglądają o wpisy :oops: ,bo nie wiem czy dalej mam pisać czy szkoda mojego czasu.
Czytam, czytam, bo...... uwielbiam słodkie i ciągle jestem głodna, a jesień i bardziej zgubna zima przed nami :oops: :lol:
Pozdrawiam Krystyna
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Lady-r pisze:Proszę tych co tu zaglądają o wpisy :oops: ,bo nie wiem czy dalej mam pisać czy szkoda mojego czasu.
No wiesz co??!! jasne, że pisz! Czytam z zapartym tchem! Świetnie, że nam to opisujesz!
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Czekamy...
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
OLAmari
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 349
Od: 27 sie 2006, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Koniecznie pisz! Czekam na sposób pozbycia się tego grzyba, bo chyba mam takiego :cry:
Właśnie zjadłam (z ogromnymi wyrzutami sumienia) batonika. Miałam na niego dziką ochotę.
No właśnie, czy na pewno ja?
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

OLAmari pisze:Koniecznie pisz! Czekam na sposób pozbycia się tego grzyba, bo chyba mam takiego :cry:
Właśnie zjadłam (z ogromnymi wyrzutami sumienia) batonika. Miałam na niego dziką ochotę.
No właśnie, czy na pewno ja?
Mój Boże! Ja to chyba mam wielkiego muchomora!!!Zmutowanego!!!
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że założyłaś ten wątek :D
Szukałam nawet kiedyś Forum, o którym mówiłaś ale jakoś nie znalazłam ... :wink:
Aniu, podaj mi na P.W. ten adres www ...

P.S.
Pozdrowienia dla męża :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”