Mój ogród - rochrzarochrza

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jola1010
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1652
Od: 4 cze 2007, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNOśLąSKIE

Post »

Witaj.
Piękny staw i śliczne lilie. Super ozdoba ze starego korzenia-chętnie bym ją przygarnęła .

To fakt -zagospodarować cały tak rozległy teren trzeba po kawałku ale ile ciekawych zakątków później powstaje...

Miło ,że podoba sie Tobie nasz ogród i że chcesz czerpać z niego pomysły.

Pozdrawiamy;Jola i Adam
Awatar użytkownika
ElzbietaaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2902
Od: 16 sie 2008, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Elbąga

Post »

W takim miejscu to dopiero można wypocząć ! Zyczę powodzenia i wytrwałości ;:7 ;:7 ;:7
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Trochę mnie tutaj nie było , a tu tacy mili goście ! Dziękuję za odwiedziny .
Aneczkkaa - rabata , przy której się tak napracowałaś jest ekstra ! Jak zagęszczą się na niej rośliny to dopiero będzie widok !
Aniu , faktycznie każdy hektar inaczej wygląda...Chciałabym mieć już taki lasek jaki Ty masz , bo wydaje mi się , że byłoby trochę przytulniej - na razie czekam , aż mój mieszany las urośnie choćby do półtora metra . Jest teraz jeszcze mały , ale grzyby już zbieramy...
Jolu i Adamie - pielęgnując już długo swój ogród na pewno dostrzegliście , które rośliny okrywowe są najwytrwalsze , które mają szybki przyrost , jakie nadają się najbardziej na mur (chodzi mi o takie opadające ). Potrzebuję takich właśnie roślinek na swój teren , a kogo zapytać jak nie praktyków ? Będę miała trochę czasu i chcę to zaplanować " z głową ", dlatego proszę o jakieś podpowiedzi .
Elu , masz rację wypocząć tutaj można , ale niewiele mam jeszcze zakątków , gdzie można się schować przed wiatrem . Zresztą , czy będąc na działce można długo siedzieć ? Czasem nawet kawy nie dopijam i biegnę dłubać w ziemi , bo mi szkoda czasu... Relaks dopiero wieczorkiem w altanie .
Wszystkich miłych gości pozdrawiam i zapraszam ponownie , bo chyba uda mi się wkrótce wstawić mocno spóźnione zdjęcia z ostatnich pobytów na działce .
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Post »

myślę,że będziesz teraz częściej i pokazywała nam swoje cuda
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Witam! Masz fantastyczny staw!!! Z przyjemnością oglądałam fotki, skorzystałam też z linku w podpisie :D . Piękny okaz janowca, podobnie jak Ty lubię rośliny, które rosną bez szczególnych zabiegów. Ja mam od wiosny płożący, nawet ni już zakwitł pojedynczymi kwiatkami. Czekam na kolejną wiosnę...
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj Rochrza, nareszcie znalazłem link do Twojego ogrodu, jest naprawdę piękny w warto, byś pokazała jego piękno w pełno rozmiarowych zdjęciach, miniaturki długo się otwierają, a to zajmuje czas. Pozdrawiam. Tadeusz.
Awatar użytkownika
Kalmia
1000p
1000p
Posty: 1434
Od: 15 maja 2007, o 14:19
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post »

Witaj Rochrza!
Spodobało mi się u Ciebie, taka przestrzeń, tyle pomysłów można zrealizować... Staw i lilie - cudo... Życzę dalszych sukcesów :D !
pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Po długiej przerwie pojawiam się znowu i dziękuję wszystkim,którzy mnie odwiedzili . Muszę wreszcie podszkolić się i wkleić trochę zdjęć z działki . Zaczynam...Obrazek . Chyba się udało :D !!! Czy ktoś zna nazwę tego drzewka ? ( Ma smaczne owoce,które muszą zmarznąć i gdy są bardzo miękkie dopiero się je zrywa).
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

I próbuję dalej...
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Chyba już załapałam... Na pierwszym zdjęciu fragment altany,dalej dziewięćsił,hibiskus i winobluszcz . Na końcu nasza pigwa,która tego roku na tych delikatnych gałązkach dźwigała ponad 40 ciężkich owoców .
Na dzisiaj kończę lekcję... Wszystkich serdecznie pozdrawiam i zapraszam ponownie . Dobrej nocki !!!
Awatar użytkownika
hektores
100p
100p
Posty: 165
Od: 14 paź 2008, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Post »

witam jestem z rewizytą
piękny stawik co ja pisze super extra stawik
i pewnie rybny bo moim okiem wędkarza działkowca nie chybnie widzę spławik
Obrazek
jakieś rybi na pewno tam pływają
:lol: :lol:
teren olbrzymi a miałem nazwać swój wątek hektary hektora lecz przy twojej działce to mój wygląda jak trawnik przed blokiem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rochrza
200p
200p
Posty: 306
Od: 5 kwie 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dobrze widzisz Wojtku,to spławik . Tego roku jakaś sprytna,duża ryba zerwała sporo spławików... Wiele osób na nią polowało i chyba pod koniec sierpnia kolega wreszcie wyłowił tego "siłacza". Jeśli dotrę do fotki to wkleję ten okaz . Moja rodzina wędkuje,więc jeśli jest dobry dzień raczymy się smaczną rybą . A jakie ryby są u Ciebie ? My wpuściliśmy karpie, liny,amury i ostatnio znowu szczupaki,bo lin wytarł się w nadmiarze i chyba potrzebna jest naturalna selekcja . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hektores
100p
100p
Posty: 165
Od: 14 paź 2008, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Post »

amury????? i zachowały Ci sie takie piękne lilie ,przecież to kombajny do zielska
trzeci adres w stopce to stara nasza strona wedkarska
dobra jest gdy oglądasz w explorerze :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”