Nie tylko storczyki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Nie tylko storczyki

Post »

Witam serdecznie ,tak naprawdę to moją pasją są storczyki ,ale posiadam też inne rośliny które chciał wam przedstawić

bananowiec rośnie sobie w łazience ,i tam mu chyba dobrze

Obrazek

dzbanecznik troszkę na początku sobie chorował ,ale już ma nowe dzbanki

Obrazek Obrazek

no i jeszcze kilka
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TASIA
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 21 maja 2008, o 15:24
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Post »

Hej
Bardzo ładny, "bogaty" dzbanecznik - gratuluję kolekcji, ale chyba nie jest taka mała, co ? Coś tam jeszcze pewnie masz ukryte ?
Kasia
Awatar użytkownika
myszorek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1322
Od: 5 cze 2007, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kiełczów

Post »

Asiu - cudowny ten dzbanecznik, a jaki fajowy fikus :D Czekam na więcej Twoich okazów :) :wit
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. Phil Bosmans
Pozdrawiam, Ola
Spis treści; Zielona galeria
Mirabilis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1001
Od: 27 maja 2006, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Asiu, jestem zachwycona Twoim dzbanecznikiem. Też mi się marzy, ale ciągle się waham, czy go zbyt szybko nie zamorduję. Możesz coś o nim napisać?
Dziel się swoją wiedzą. To sposób na osiągnięcie nieśmiertelności.
Saraaa

Post »

Zapowiada się bardzo ładnie :D
Dzbanecznik i mnie się bardzo spodobał :wink:
Czekam na więcej :P
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Śliczny bananek i zadbany dzbanecznik - oba są wymagającymi roślinki, więc zdradzają doświadczonego hodowcę ;) Mam rację? Od dawna zajmujesz się roślinkami?
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Post »

cieszę się, że podoba się Wam dzbanecznik
oj miałam się z nim na początku ,usychały mu dzbanki .Ale to była moja wina bo go przesuszyłam ale na szczęście ....w porę się zorientowałam .
Podlewan często i tylko deszczówką ,wisi sobie w oknie wschodnim a firanka jest cienka więc ma sporo światła no i co myślę , że najważniejsze pod nim stoi kilka storczyków na tacach z keramzytem więc jest wilgotno .
pozdrawiam aska
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Post »

kari pisze:Śliczny bananek i zadbany dzbanecznik - oba są wymagającymi roślinki, więc zdradzają doświadczonego hodowcę ;) Mam rację? Od dawna zajmujesz się roślinkami?
zawsze kochałam rośliny i zawsze miałam ich dużo , ale tak naprawdę to dopiero od roku tak w nie wsiąkłam że czytam o nich i czytam by wiedzieć jak najwięcej
pozdrawiam aska
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Ja nie będę orginalna - dzbanecznik cudny. Pierwszy raz widzę taki kwiatek. Pozostałe roślinki też piękne. Myślę, że pokażerz nam więcej równie ładnych kwiatów :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Justa007
200p
200p
Posty: 246
Od: 24 wrz 2008, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

A ja bym się chętnie dowiedziała czegoś o bananowcu. Mianowicie - ,, z czego to powstaje" - nasionka czy jak i jak duży rośnie? Byłabym wdzięczna za odpowiedz. Domyślam się, że bananków z tego nie będzie ;)
Zielonolandia - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48079" onclick="window.open(this.href);return false;
Wątek sprzedażowy - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=48109" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Post »

A owocuje i bananki będą ale dopiero za trzy lata ,tylko z tego gatunku to raczej nie jadalne .Domiana którą mam rośnie szybko i dorasta do 2 m .
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Piękny gęściutki bananek, mojemu niestety czasem żółkną i obumierają niektóre listki. Może ma za mało wilgoci, nie jest też tak gesty jak Twój. Dzbanecznik wygląda niesamowicie :D Urocze fikusiki :D Widać, że masz rękę do kwiatów. :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Justa007
200p
200p
Posty: 246
Od: 24 wrz 2008, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Dość wysoki rośnie. Ja sobie zasadziłam dwie pestki cytryny dzisiaj. Jak coś wykiełkuje, to pewnie na bonsai przeznaczę.
Zielonolandia - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48079" onclick="window.open(this.href);return false;
Wątek sprzedażowy - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=48109" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”