Stowarzyszenie

Hosty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Stowarzyszenie

Post »

Z powodu zainteresowania i kilku próśb na priva spróbujmy pogadać o sensie i możliwości założenia Stowarzyszenia ...miłośników host?
Czekamy na pomysły.
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Myślę że najważniejsza rzecz to cele takiego stowarzyszenia.Z pewnościa nie może to być jedynie walka z wirusem.
POPULARYZACJA NASZYCH UKOCHANYCH ROSLIN-to cel nadrzędny.A edukacja i w tym wiedza o wirusie to jeden ze środków .Myslę ,że tak też działają amerykańskie stowarzyszenia, zresztą przecież można do nich napisać i dowiedzieć się na czym ich działalność się opiera.Ale czyż my Polacy nie mamy swojego rozumu.
PYTANIE BRZMI- CZY CHCEMY SIĘ W TO BAWIĆ-Ja osobiście uważam że takie związki są potrzebne, jednoczą ludzi mających wspólne pasje.Umożliwiają nawiązywanie kontaktów i doświadczeń.
Jestem za, czas znaleźć kogoś z wiedzą prawniczą.
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Post »

Oczywiście, gdyby takie stowarzyszenie powstało możliwe byłby na przykład gromadne wycieczki do krajów, producentów, szkółek i na wystawy hostowe w Europie....
Sporo przecież tego jest. A sam się tam nigdy nie wybiorę, bo koszta zawsze mnie przerosną :(
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Post »

Tombeat pisze:Ja osobiście uważam że takie związki są potrzebne, jednoczą ludzi mających wspólne pasje.Umożliwiają nawiązywanie kontaktów i doświadczeń.
Jestem za.
Ja również uważam, że warto o tym pomyśleć. :wink:
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Tombeat pisze:Myślę że najważniejsza rzecz to cele takiego stowarzyszenia.Z pewnościa nie może to być jedynie walka z wirusem.
POPULARYZACJA NASZYCH UKOCHANYCH ROSLIN-to cel nadrzędny.A edukacja i w tym wiedza o wirusie to jeden ze środków .[...]
Zakochałem sie w hostach. Nawet nie wiedziałem, że to-to się nazywa "hosty". Ale miało piękne liście, a później się dowiedziałem z posta Nalewki, że to-to może pachnąć. A jak już wyczytałem, że może rosnąć bez nasłoneczniania, to byłem wprost w siódmym niebie. :lol:

Jednak wciąż nie czułbym się pełnoprawnym członkiem "Klubu Miłośników Funkii". Za mało o nich wiem, a poza tym dla mnie są środkiem, a nie celem. Piękny ogród nie może się bez nich obejść, jednak w waszym Stowarzyszeniu dopatruję się cech elitarności. I sam już nie wiem, czy być "za", czy "przeciw" :oops:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Post »

Krzysztof, nie przesadzaj, każdy kiedyś zaczynał, a moja przygoda zaczęła się dokładnie tak jak Twoja. |Przede wszystkim to się w nich rozkochać- reszta mało ważna. Wiedza przyjdzie.
Awatar użytkownika
amkkomp
50p
50p
Posty: 76
Od: 7 wrz 2007, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: SOCHACZEW
Kontakt:

Stowarzyszenie

Post »

Myślę, że pomysł jest świetny. Możliwości jako stowarzyszenie dużo większe niż jako grupa miłośników Host. Też mam małe doświadczenie. Zajmuję się hostami ledwie kilka lat, jednak z roku na rok doświadczenia przybywa. Nie każdy musi być członkiem stowarzyszenia,ale może być sympatykiem i uczestniczyć w działaniach stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
kicia1
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 10 cze 2008, o 23:44
Lokalizacja: Gniezno

Post »

Jestem za z kilku powodów.
1/ Napisał już Tombeat.
2/ Zainteresowanie hostami rośnie w postępie geometrycznym, choć nie wszyscy chcą
wiedzieć, że mają Blue Angel, czy Big Daddy - wszyscy chcą mieć zdrowe rośliny.
Nie mam wielkiej kolekcji, ale nie pytajcie ile razy dzieliłam, bo nie odpowiem.
3/ Stowarzyszenie jest dobrą platformą wyjścia na zewnątrz, zaistnienia w mediach innych niż
internet np. w prasie ogrodniczej.
4/ Paco - na rewolucję nie mamy co liczyć. Z wielkopolski "żem", a tu praca u podstaw
i "najdłuższa wojna nowoczesnej Europy". Jeśli ścigają na granicy podróby znanych
marek, to dlaczego nie mieliby ścigać niebezpiecznych wirusów?
5/ Mało się znam na międzynarodowym obrocie roślinami, ale mogę się nauczyć.
Kauzyperda ze mnie a nie prawnik, ale może się przydam. Angielski wcale, francuski biegle.

W każdym bądź razie jakby co możecie na mnie liczyć.
A Tomaszu, Paco, Pidżamo bez Was ani rusz. I nie chodzi o prezesy, a o rzetelną wiedzę
i osobiste kontakty.
Pozdrawiam, Teresa
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

No i pieknie.Jak na kilka godzin tematu Stowarzyszenie to mamy prawie już wymagana prawem liczbę członków załozycieli :)
A poważnie , spektrum mozliwości jest ogromne , że wspomne stosowane w stanach np. zbiorowe zamówienia u producentów,oczywiście po nizszej cenie.
Jednak ważne jest że do takiego tworu może należeć każdy: i ten z wieloletnim doswiadczeniem i ktos kto dopiero zaczyna przygodę z hostami.Wszyscy tu sa równi.
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Post »

No to może ja będę sympatykiem... ???? :oops:
Awatar użytkownika
Tombeat
200p
200p
Posty: 306
Od: 9 cze 2008, o 12:19
Lokalizacja: Puszcza Bydgoska

Post »

Chyba sympatyczny :lol:
Awatar użytkownika
mariasen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5356
Od: 10 paź 2006, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Chciałabym należeć do takiego stowarzyszenia.

Jezeli mogę się na coś przydac to chętnie ale niestety nie cierpię papierów.
Pozdrawiam Majka
spis wątków
wizytówka
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Tomasz II pisze:No to może ja będę sympatykiem... ???? :oops:
...ale z prawem veta. Może być?
A tak na poważnie - proponowałbym Cię raczej do Zarządu, gdybym nie był przeciwnikiem "Zarządów" :lol:
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”