Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Kurcze gdzieś wcięło mój wczorajszy post :evil:, a tyle się napisałam, bo i stron do przeglądania było trochę .Iguś przede wszystkim zauroczył mnie skalniak i gdybym miała więcej miejsca też bym swój przerobiła w podobnym stylu .No tak tylko gdzie dałabym swoje róże :wink: Wszystkie primule masz piękne. Moja Millers Crimson dwukolorowa bordowo różowa. Pełna róża chińska w pięknym kolorku .Czytam ,że trochę zaszalałaś na targach u nas dopiero od 6-9 czerwca będzie wystawa ,ale czy tam zajrzę ???czy coś kupię ;:185 Miejsce totalnie mi się skurczyło ;:oj tak mocno w tym roku rozrosły sie różane krzaczki :;230
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko :wit No okropnie u mnie pada i wicher niesamowity. Aż przykro patrzeć ;:oj Nie dziwię się ,że spoglądasz na płynący obok Ciebie potoczek . Deszcz potrzebny ale nie tak dużo . Oby szybko to minęło :)
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
gardener1987
500p
500p
Posty: 847
Od: 10 lip 2010, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Skarżysko Kościelne (świętokrzyskie)

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko spaceruje wirtualnie po twoim pięknym ogrodzie :D jestem pod wrażeniem twoich roślin w oko wpadły mi oczywiście moje ulubione ostatnio prymule:) Widzę ze mamy podobny gust bo ja też kupiłam na targach Primula vulgaris"Belarina Valentine" ;:108 u mnie już drugi raz kwitnie a kupiłam ją w kwietniu :D
"Młodość uśmiecha się bez powodu"
Pozdrawiam Ania
Ogród Ani :)
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

No pięknie ,ale mi wstyd ;:131 Igusiu przepraszam ,że nie zauważyłam nowego wątku ...wybaczysz ;:180
Kochana przyjmij córę marnotrawną ;:168
Pięknie rozkwitła wiosna u Ciebie tak kolorowo i te cudowne gatunki ;:167
Pozdrawiam serdecznie ;:196
marzenia się spełniają! Dana
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko - śliczne fiołeczki,storczyki ;:138 róża ma bardzo piękny kolor ;:oj

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Witaj Jagódko ;:196
Masz pięknie , kolorowo w domu. Kwiatuszki kwitną niezmordowanie.... są śliczne.... wszystkie ;:167
Podziwiam Cię bardzo za wykonaną pracę.... zrobiłaś jej mnóstwo, wyobrażam sobie Twoje zmęczenia.... mam nadzieję, ze już kosteczki przestały boleć....
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia ;:196
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagódko,masz niesamowitą rękę nawet do roślin domowych,bo ja uśmiercę każdego storczyka,a tak mi się one podobają.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Cały czas podziwiam Twoją kolekcje prymulek.
Wielu nigdy do tej pory nie widziałam
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Gosiu / Margo ...mam ich trochę - bo je uwielbiam - ale wiele jeszcze w planach , a 'pierwiosnkowo' się kurczy . Dziękuje za miłe słowa ;:167 ...tak to się zawsze zaczyna ...najpierw jedna , druga , trzecia - a potem już samo leci ... ;:224 .
No to może Primula Snowflake ?

Obrazek

Gosiu / Małgocha1960 ... co z tego ,że ja nie uśmiercę - to załatwi nornica - tak , jak dzisiaj - poszłam wsadzić kokorycz żółtą , a tu ... ;:oj zwiędnięte liście dzwonka , który jest wyjątkowy , niespotykany , a ma białe , śliczne kwiaty ...serce podeszło mi do gardła , bo w sobotę rósł , jakby nigdy nic - a tu masz babo placek ;:145 . Tym bardziej , ze dostałam go od osoby , bliskiej memu ;:167 .

Dla Ciebie wybrałam Christine - aster alpejski .

Obrazek

Agusiu/ AGNESS ...dziękuję za miłe słowa - jak zawsze , tak i teraz jest mi niezmiernie miło , że Ci się podobają moje roślinki ;:168 .
Dzisiaj sadziłam , przesadzałam - to się chyba już nigdy nie skończy ...a nogi i **** bolą niemiłosiernie - ale to jest ból pozytywny po dobrze wykonanej pracy - to musi boleć ...
Poprzestawiałam rośliny wokół altanki - wyrzuciłam groszek bylinowy , bo ślimaki zeżarły mu liście ;:145 , rozsadzałam młode tawułki , bo ich sporo się nasiało , prymulki gruzińskie rozsadzałam , by je odmłodzić i posadziłam lawendę i pelargonie na balkony .
Spodoba Ci się ?

Obrazek

Jadziu ...miło mi ;:168 ...róża chińska ma nie tylko kolor ciekawy , co ogromne kwiaty .
Ja również serdecznie pozdrawiam ;:167 :wit

Obrazek

Dano ...lepiej późno - niż wcale ;:108 ...dziękuję za miłe słowa - Ty wiesz , jak cieszą - gdy się komuś podoba to , co mamy u siebie ;:168 . A tak nawiasem mówiąc - wstyd , to kraść .

Obrazek

Aniu..witam serdecznie Miłego Gościa ;:196 ...prymule potrafią zawrócić w głowie - w rzeczy samej - małe jest piękne - nieprawdaż ?
Dla Ciebie ...wyjątkowa ...auricula Blusch Baby ...

Obrazek

Ewuś...u mnie tak lało , jak z cebra ...a ja ...kopałam w tym deszczu rośliny ...potem uciekłam do domu ...gumowce ugrzęzły razem ze mną w błocie ....Dobrze , ze już po deszczach ...a dzisiaj było bardzo przyjemnie , bo ;:3 pozwalało na prace w ogrodzie i dodawało energii ;:138 .

Obrazek

Jadzieńko ...dziękuję ;:168 ...oczko jest właśnie tym , co wpasowało się w ogród . Teraz nie wyobrażam sobie by go nie było . Gdybyś miała problem z różami chętnie służę miejscem - ale z drugiej strony ...nie wiem , czy cokolwiek by zostało ....przez te cholerne nornice ;:145 .
Zaszalałam , oj , tak ...a teraz mam problem ...bo nie zasadziłam jeszcze - wiadomo - deszcze . Na dodatek nornica mi zeżarła korzenie dzwonka , którego dostałam podczas pobytu w Mielnie ;:145 . Przedtem róże ...teraz kolejna roślina ...nie wytrzymam ...czosnek dałam pod bodziszka pełnego w kolorze różu ...nie pomyślałam , by dać pod dzwonka .
Na pewno coś kupisz - bo jak to - być na Targach i z pustymi rękoma przyjechać - toż to niepodobne do Ciebie .
No to oczko raz jeszcze - w innym ujęciu ;:196

Obrazek

Na koniec ...Veronica gentianoides ... irys syberyjski i irys nadwodny .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Poobglądałem sobie wszystko,JAGÓDKO,szczególnie białego pierwiosnka
i całą resztę :!:
U mnie irys nadwodny,jak go ładnie nazwałaś,jeszcze nie kwitnie :wink:
Wieczorno-nocne pozdrówki,
Sławek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Aster alpejski Christine -cudniasty ;:167 ,iryski również o reszcie nie wspomnę . Jagódko ;:196 masz piękne okazy
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Jagodko-a widok z balkonu na pelargonie skrzynkowe i fuksję drzewko można prosić?
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje Królestwo - uczta dla oczu i balsam na ...wszelkie zło

Post »

Slawku ...dziękuję ;:196 ...biały jest zaklepany dla Ciebie ...będę dzielić , gdy przekwitnie , by go teraz nie niepokoić ;:108 . Irys nadwodny - rośnie nad oczkiem , ale spotkałam się też z taką nazwą - natomiast prawidłowo jest to ...irys żółty Iris pseudacorus .
Nocne pozdrowienia :wit

Obrazek Obrazek

Jadzieńko , dziękuję za miłe słowa ;:196 ...mam jeszcze dwie odmiany astrów alpejskich w kolorze wrzosowo błękitnym ...jaśniejszy i ciemniejszy - oba od Elżuni /Tija .

Obrazek Obrazek

Ewuniu ...jutro zrobię ...ale jeszcze o tej porze nie są rozrośnięte pelargonie na tyle , by przysłonily doniczki ...a fuksja zabiera się bidulka po zimowym kwitnieniu zimą .

Dla Ciebie ....pelargonie angielskie ...

Obrazek Obrazek

I takie tam ...moje ulubione ....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”