Aprilkowy las cz. 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
shida
200p
200p
Posty: 291
Od: 18 sie 2012, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: warszawa

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Wtaj wiosennie :wit co to za wykręty - ja tu widzę całą masę kolorowych wiosennych kwiatów na fotach ;:108 Brateczki ślicznie wyciągają łepetynki pięknie prezentując się w donicowych kompozycjach ;:215 Trzymam kciuki za trawy ponoć kilka nie marudzi aż tak przy mniejszej ilości słonka więc może uda się stworzyć piękną kolekcję ?
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Witaj Aprilku po długiej nieobecności :wit
Byłam u Ciebie w poprzedniej części i bardzo mi się podobało ;:108 dlatego i w tej nie może mnie zabraknąć. Powodzenia życzę w realizacji zamierzonych planów i pozdrawiam serdecznie :D
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Zapomniałam już jakie przyjemności niesie forum. Poświęciłam półtorej godziny na odpisywanie i robiąc ostatni podgląd, zerwało mi połączenie i zablokowało neta na 2 godziny.
Ale ponieważ jest piękny dzień, nie dam się sprowokować :wink:

Marto, cieszę się że pamiętasz o mnie mimo tak długiej przerwy. Nie mogłam znaleźć dla ciebie odpowiedniego zdjęcia, z tych co ci się podobają więc dostaniesz pierwszą zeszłoroczną lilię.

Obrazek

Wando, fajnie że znalazłaś chwilkę czasu żeby zajrzeć. I bardzo się cieszę że donice znalazły uznanie w twoich oczach.
Dla ciebie lilia Rocelli

Obrazek

Asiu, dzięki za poganianie. Ja chyba inaczej byłabym zbyt leniwa.
dla ciebie lilia Bell Song

Obrazek

cdn.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Justi, ciekawa jestem kolorów brateczków, wczoraj się nie doczekałam na foty, zaraz zajrzę czy miałaś dzisiaj czas czy walczysz już z trawnikiem...
A lilie zdrowe, nic je nie żre, róż też nie. Tylko hosty straciły czubeczki, nie wiem czy mróz czy coś żarłocznego :twisted:
Dla ciebie The Edge bardzo późnym wieczorkiem

Obrazek

Iwonko/Heliofitko, szans że mogę coś Kasi pokazać co mogłoby konkurować z jej obrazkami jest znikomy...ale jak to już dziś pisałam, nie dam się i będę walczyć ;:306 Ktoś mi ostatnio odpowiedział że nadzieja umiera ostatnia :;230 :;230
Tutaj piegowaty Muscadet

Obrazek

Ilona, zapraszam i mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie. W tym sezonie liczę na róże. Troszkę ich posadziłam :lol:
Póki co wspomnienie lili Papilio w jednej z jej odsłon kolorystycznych

Obrazek

cdn
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Cudne lilie pokazujesz. A lilie od Ciebie wzeszły pięknie ;:138 ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Shida nie żartuj, pięć kwiatków na krzyż ;:306 Tym bardziej cieszę się że zajrzałaś. Ale niestety póki co mogę obdarzyć cię tylko wspominkowymi liliami. Oto lilia Devotion. Niezwykle ciekawa, szkoda że mam tylko jedną cebulkę. Bardzo liczę na jej rozmnożenie.

Obrazek

Aniu/Anym witam ciepło i zapraszam. Może znajdziesz dla siebie coś ciekawego. Ale jeszcze trzeba trochę poczekać.
Miłych gości witam przeglądem zeszłorocznych lili. Do nowych jeszcze moment ale będzie też interesująco bo dokupiłam 19 odmian :tan
Ta zupełnie nie w moim stylu ale i tak urocza, Flore Pleno.
Obrazek

Justynko, wiesz że to mój Freak ;:306 Będzie jeszcze więcej w tym sezonie. Cieszę się że lilijki ci się udało przechować. Ciekawe czy zakwitną. Krzewuszka od ciebie też dała radę. Przetrzymałam w donicy dla pewności. Teraz będę biegać i szukać godnej miejscówki ;:215
Taką chyba ci dawałam: Montenegro

Obrazek
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Jola, dobrze, że u Kasi wyczytałam, ze masz wątek. Miło Cię znów widzieć i będę podziwiać Twoje poczynania w ogrodzie. Podłoże mamy identyczne, ale ja walczę z patelnią słoneczną w części ogrodu ozdobnego w siedlisku. Kolekcja lilii już całkiem spora Ci się uzbierała...ja też polubiłam te kwiaty i jesienią całe mnóstwo ich posadziłam...
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Przepiękne te lilie Aprilku. Ciekawe czy z moich coś będzie po dzisiejszej nocy... ;:218
Miłego dnia ;:196
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
shida
200p
200p
Posty: 291
Od: 18 sie 2012, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: warszawa

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Uwielbiam lilie ;:167 Ślicznie dziękuję za fotkę i trzymam kciuki za powiększenie ilości cebulek ;:180 Ja nadal czekam na paczkę z zamówionymi w Lil...u zimową porą liliami... to z przyjemnością popodziwiam twoje piękności w ramach odstresowywania ;:173
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Jak dobrze, że niekiedy sprawdzam nowe wątki...
Melduje się w nowej części :wit
Donice wyszły bardzo ładnie :uszy
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Przyszłam dowiedzieć się jak róże zniosły zimę :D Już wyczytałam, że zapowiada się sezon kwitnący różami :D
Bell Song ma nietypowy kwiat, inny niż pozostałe. Sobie zafundowałam jesienią martagona i wpadłam w rozpacz, kiedy na powierzchni ziemi nic się nie pokazało. Rozgrzebałam miejsce sadzenia 8-) Jest :tan
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Testuję nowy internet w domku. Już nie muszę się martwic słabym radiowym połączeniem :heja

Marzenko, witaj. Wiem że masz ciężko w ogrodzie. Warunki z jakimi się zmagamy są ogromnym wyzwaniem ale czy nas to powstrzyma? Z lilii będziesz zadowolona, ja je uwielbiam. To Lorina.

Obrazek

Kasiu, twoje lilie dadzą radę. One nie są bardzo delikatne, nawet te orientalne. Sprawdzałaś? I jak? Na pocieszenie białe Mont Blanc

Obrazek

Shida, ja paczkę z L dostałam jakiś miesiąc temu. Czemu tak późno? Sprawdzałaś zamówienie na ich stronie internetowej? Może coś pokręcili? Ciekawa jestem jakie lilie zamówiłaś. Moja kolekcja powiększyła się wiosną o 19 odmian ;:333

To jeszcze jedna, nie prezentowana Monte Negro.

Obrazek

Sweety, jak fajnie że mnie odwiedziłaś. Zdaje się że zagubiłam twój wątek jak wiele innych niestety. Teraz mozolnie odbudowuję listę wątków. Ciekawe czy znajdę dla ciebie jeszcze jakąś odmianę lilii której nie prezentowałam....chyba już wszystkie były więc teraz bukiet lilii dla odmiany :;230

Obrazek

Ewo, róże mają się nieźle choc nie wszystkie już wystartowały. Jestem cierpliwa, poczekam, tak ja ty na swoje martagony. Zazdroszczę ci ich. Też się przymierzała ale podobno powinno się sadzic na jesieni żeby zakwitły a ja już wtedy przekroczyłam barierę dźwięku w zakupach :;230 A one do tanich raczej nie należą. Jaki kolorek sobie zafundowałaś?
A Bell Song pewnie jednorazowo jest taka, trochę niewydarzona ale przez to ciekawa. Zobaczymy w tym roku jak zakwitnie.
A ja znalazłam jeszcze takie ale nie mogę sobie przypomniec nazwy:

Obrazek
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Aprilkowy las cz. 5

Post »

Szarpnęłam się na jedną cebulę, właśnie z powodu ceny i niepewności, jak będzie rosła :D Zakupy robiłam w listopadzie, bo jesień była wystarczająco długa, a "zakupy właściwe" już były opłacone. Na początek posadziłam Album. Jeśli będę zadowolona-zamówię więcej :wink:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”