Mój ogród wśród łąk cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu :wit Twój piesio jest uroczy, taka do wy miziania ;:333 i wiosenka się u Ciebie rozkręca ;:138 aż miło popatrzeć. Uwielbiam stokrotki na tle zielonego trawnika ;:170
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu wiosenka u Ciebie przeurocza ale mordeczka Pepsi ładniejsza, jak tu nie zakochać się w takim pyszczku ;:167
Pozdrawiam ;:196
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu Pepsi uśmiechnięta tak jak mój Max pysk wiecznie się śmieje :) dzisiejsza wiosna u Ciebie przecudnej urody ;:215 ;:215
Awatar użytkownika
Monifd
500p
500p
Posty: 643
Od: 12 kwie 2012, o 00:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Witaj!
Spodobał mi się początek i pozwalam sobie na wpis.
Jest i pies i kot. :lol:
Pozwolę sobie zaglądać. Piękne widoki.
Pozdrawiam w telegraficznym skrócie.
M
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Witaj Gosiu ;:196
Mieszkasz wslicznej okolicy ;:138 Aż miło popatrzeć .
Śliczne zdjęcia ,ale to drugie,przypomina mni fragment filmu "Noce i dni" ;:138

Miłej niedzieli Gosiu :wit
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Witajcie kochani. Dziękuję za to, że o mnie pamiętacie i zaglądacie. Wczoraj zaczęła się w moim ogrodzie mała rewolucja. Była zaplanowana na jesień, ale z wielu powodów....musi się odbywać teraz. Zakładają mi przydomową przepompownię czyli oczyszczalnię :D Do tej pory korzystaliśmy z szamba, które raz na miesiąc musiało być opróżniane, koszty wiadomo jakie są :( . Trzy lata temu złozyliśmy wniosek do gminy o założenie takiej przepompowni ( skorzystalismy z przepisów dla gospodarstw rozproszonych). Wieś w której mamy przyjemność mieszkać jest skanalizowana, a my nie możemy być podłączeni, bo mieszkamy ....no własnie wśród łąk i pól :D Trzy lata czekaliśmy i bach ...ekipa wjechała wczoraj, przekopali pół sadu , jutro będą kończyć. Na moje szczęście inżynier, który projektował oczyszczalnię jest również ogrodnikiem i uratowano większość roslin rosnących na linii ognia, czyli koparki. Przesadziłam tylko głóg, małą gruszkę, i kilkanaście nowo posadzonych ( jesienią ) brzózek i świerczków. Psy są w szoku, bo ich budy też zmieniły lokalizację.

Iguś - dziękuję ;:196

Aniu Sweety - zawsze jak wracam do domu z ...miasta z pracy, z tego zgiełku i...jestem już na mojej gruntówce, to widok tych wierzb działa jak melissa. :D

Monia - Zgadzam się że Pepsi ( córcia woła na nia Pepa) jest słodka, a zwłaszcza jak robi podkopy i daje szusa w daleki świat :wit

Izuś - witaj i dziękuję :wit

Aguś - ten bratek ma taki kolor, ciemnogranatowy z żółtym.

Aniu - nie usuwamy stokrotek i wydaje mi się i chyba tak jest, że jest ich z roku na rok więcej...lubię ten widok. Tylko nie wiem czy trawnik tez to lubi... :wit

Tereniu - dziękuję, Pepsi wygłaskana :wit

Marysiu - mamy uśmiechające się psy. Tak Pepsi zawsze ma pysk usmiechnięty, i za to ją kofamy. Za inne rzeczy niekoniecznie.

Monifd - dziękuję za miłe słowa i zapraszam serdecznie :D :wit

Jadziu - bo Noce i dni kręcili w mojej okolicy...nawet staw niedaleko taki sam ;:196

Miłej niedzieli życzę Wam kochani.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu jestem! zdjęcia nieostre albo przymglone wyszły bardzo ładnie malarsko! O Pepsi opowiadam w domu, bo to śliczna i dobra mieszanka wyszła ;:333 a i wiosnę masz śliczną i ogród bardzo ładny .....lubię tu bywać ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Super piesek i brateczek granatowy ;:333
Eda_S
500p
500p
Posty: 591
Od: 20 lis 2013, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Dobrze, że trafiłaś na takiego fachowca, bo przy takich pracach z wrażliwością ogrodową bywa różnie.
Jeśli można zapytać- jakiej wielkości jest Twój ogród? Bo i sad i warzywnik i ozdobne i brzózki...
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Marysiu - ze mnie taki fotograf jak....ale uczę się, co jakiś czas odkrywam w aparacie jakieś nowe mozliwości ;:oj I dziękuję za miłe słowa ;:196

Aniu - Annes - ja już na moją Pepsi ( dzisiaj mi znów zwiała!....po godzinie wróciła szczęśliwa, uśmiechnięta i ...brudna) czasami nie mam siły.Królowa okolicznych pól :evil: :wit

Edytko - moje królestwo to 1800 m2. :D z hakiem...ale nie pamiętam ile ma ten hak ;:196



Muszę się pochwalić kolejnym gadżetem, odnalezionym na strychu mojej znajomej. Już jest po wstępnym liftingu...


Obrazek

i mój dzień..to drewno to dzisiejsza praca, zwoziłam taczką i układałam...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Cześć Małgosia, w cudnej okolicy mieszkasz, ogród masz równie uroczy, a nowy gadżet do czego ? wełnę będziesz przędła? ;:196
Pozdrawiam, Iwona.
Awatar użytkownika
MariaWy
1000p
1000p
Posty: 2031
Od: 3 lip 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu do tego gadżetu zamiast gąsek zaproś do ogrodu owieczki ;:306
ale kołowrotek super ;:215 ;:215 no i ta ściana drewna to prawdziwa ozdoba ogrodu, musiałaś się napracować. ;:333
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu,

właśnie sobie obejrzałam twoją magnolię. To rzeczywiście najprawdopodobniej Royal Star, więc nie ma co liczyć na bardzo duże przyrosty, za to powinna kwitnąć niezawodnie każdego roku, mrozy jej nie straszne. Nie widać nóg krzewu, więc tylko podpowiem, że nie należy przekopywać ani chaczkować ziemi wokół magnolii, chwasty usuwać ręcznie poprzez wyrywanie. Ściółkować glebę wokół krzewu (przynajmniej tak szeroko, jak obrys korony) korą.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”