Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Melduje eis oczywiście i ja :)
brokuł nie sadziłam nigdy jeszcze to nie wiem co i jak :wink:
Awatar użytkownika
jode22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4024
Od: 22 lut 2011, o 14:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, Rembertów

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

I ja załapałam się na początek :D . Fajnie jest tak przypomnieć sobie jak było a jak jest ;:215. A ten karp to z własnego stawu :?: .
Pozdrowienia, Jola, Utile dulci miscere Spis aktualnych wątków
Ogród przydomowy Joli
Eda_S
500p
500p
Posty: 591
Od: 20 lis 2013, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

:wit Melduję się i ja w Twoim nowym wątku. Świetny wstęp, dużo zmian oraz Waszej pracy, piękne efekty. Życzę spełnienia kolejnych marzeń :D
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Anetko :). No to musisz się jeszcze wstrzymać. Jeszcze troszkę i się ruszy. Już w sklepach coraz więcej roślin i innych narzędzi ogrodowych. Zaczyna się to wszystko powoli rozkręcać. Ja mam dzisiaj wolne. Wzięłam się za sprzątanie w domu. Myję okna, choć szaro na dworze. No ale kiedy to zrobię jak nie dzisiaj.. jak zacznie padać to się wkurzę.
Osiu witaj w nowej części :)
Jolu tak, z własnego. Mimo że są duże to nie tłuste. Dziwię się właśnie dlaczego? Może dlatego że już same się karmią. Już im nie rzucamy jedzonka. A siły mają tyle że żyłki nawet najgrubsze pękają w szwach. Tylko plecionka daje radę. Gdy ryb w stawie nie było to oczywiście ze sklepu też kupowaliśmy. Ale jednak świeża rybka smakuje zuuupełnie inaczej:)
Edytko dziękuję bardzo :)
Awatar użytkownika
Andzia84
1000p
1000p
Posty: 1137
Od: 23 sty 2014, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 40 km na pn-wsch od Warszawy

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Madziu, to jak Wy plecionką łapiecie karpie to one muszą być rzeczywiście silne-jak dorsze w morzu :D Ale super mieć własny staw-rewelacja. Tylko kiedy Ty biedaczko masz czas połowić-jak tyle się napracujesz w ogrodzie ;:168
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Madziu jestem i ja wpisuję się ale dopiero na drugiej stronie :(
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Madziu, dopiero jak pokazałaś "w pigułce" to, co już dokonaliście, widać jak wiele pracy za Wami ;:215 Chylę czoła, zwłaszcza, że działkę macie przecież 80 km od miejsca zamieszkania i do tego pracujecie ;:180 Zdradzisz źródło zakupu tej superanckiej drewnianej leżanki? Sama nad taką się zastanawiam, Twoja wygląda na wygodną ;:333
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
Renata1962
1000p
1000p
Posty: 2587
Od: 24 lut 2011, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Jestem i ja oczywiście z wielką ciekawścia zaglądam co nowego wymyślisz.
Wielki ;:180 ;:180 ;:180 dla pracusia ;:196
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Aniu to prawdziwe siłacze. Kiedy po pracy cierpię na bezsenność (czasami się zdarza) to albo łowię o 5-6 albo o 3 też mi się zdarzało. Niestety koło 17-21 nie mam na to ani czasu ani siły :)
Sylwuś najważniejsze że po prostu jesteś ;:168
Milenko dziękuję za tyle miłych słów. Leżankę zrobił mi mój brat. Gdy tylko zobaczyłam jak robił znajomej od razu mu marudziłam że też taką chcę. Jestem z niej mega zadowolona. Nie to że zachwalam bo akurat on to robił, ale na takie coś chorowałam już jakiś czas. Miałam leżaki zwykłe i coś nie miałam do nich szczęścia. Ciągle się psuły. Miałam kupować następny no i stwierdziłam że jak mam dawać za następny leżak to wolę takie coś. Teraz gdy chodzę czasami po sklepach i widzę jakoś wykonania i przede wszystkim cene takiego czegoś to jestem w szoku.
Renatko ;:168 bardzo się cieszę że dołączyłaś do nowego wątku.
Awatar użytkownika
gosiakmala
500p
500p
Posty: 687
Od: 9 sty 2011, o 14:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dziki "wschut"

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Wooow :shock: , ależ mnie ta róża w donicy na tarasie sie podoba.... i ten karmnik...boski jest!
W ogóle fajosko u Was jest :)
Moja Milowa
Pozdrawiam Gosia
Małżeństwo jest to związek, w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż ;)
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Racja, właśnie cena powstrzymywała mnie przed zakupem.. Jak coś wyglądało solidnie, cena niestety zwalała z nóg. W takim razie wielkie brawa dla Brata, kurczę, normalnie Ci zazdroszczę :lol:
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
Sylwia85
1000p
1000p
Posty: 3555
Od: 24 lut 2013, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Siedlec

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Madziu prawie dwa lata i takie zmiany. Wszystko idzie w dobrym kierunku i pięknieje z każdym rokiem. Czy dwa lata temu wyobrażałaś sobie że tak bedzie wyglądac działka jak obecnie ?
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Wiosenna odsłona leśnego rancza nad wodą.

Post »

Gosiu dziękować, dziękować ;:173
Milenko po prostu mi się fartło. Z tymi cenami rzeczy ogrodowych a zwłaszcza mebli to w ogóle przesadzają.
Sylwuś mniej więcej tak to sobie wyobrażałam. Nie sądziłam że tyle nam się uda zrobić w dwa lata... studni np nie planowałam tak szybko. O altanie się mówiło że też za jakieś 3 lata. Było to wszystko w planie ale bardziej odległym. Drugiej strony nie zamierzałam równać przez blisko 10 lat. A tu już wyrównana rok temu. Wszystko się zmienia. Człowiek im więcej ma tym więcej chce. W planie był garaż że będzie rok temu. No i jest. Teraz mam w planie odgrodzenie od części brata, grill, drewutnia, wiata na auto i wędzarnia. No i oczywiście obsadzenie siatek do końca tujami, powojnikami itd. Planów jest dużo . Do realizacji na najbliższe kilkadziesiąt lat. O ile dożyję :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”