W.o...Muzyce, którą lubię...

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smn2000
100p
100p
Posty: 152
Od: 27 cze 2006, o 20:17
Lokalizacja: Chojnice, pomorskie

Post »

ostatnio słucham Jeana Michela Jarrea :wink:
Szymon
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1007
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

smn2000 pisze:ostatnio słucham Jeana Michela Jarrea :wink:
Byłem na koncercie w Gdańsku. Cudowne przeżycie :)
Awatar użytkownika
smn2000
100p
100p
Posty: 152
Od: 27 cze 2006, o 20:17
Lokalizacja: Chojnice, pomorskie

Post »

ja oglądałem koncert w telewizji. był cudowny.
Szymon
Awatar użytkownika
aagus
100p
100p
Posty: 128
Od: 25 gru 2006, o 13:35
Lokalizacja: Poznań

Maj mjuzik

Post »

Skoro temat już istnieje to ja troszke posprzątam w moim poście :)
Po prostu napiszę co mi obecnie w duszy gra ;)

Pewnie zupełnie co innego niż Wam , bo raczej z tego co się zdążyłam zorientowac jestem tu smarkulą :P , która ma fiu-bździu w głowie :P

Obrazek

jeśli chodzi o moje preferencje muzyczne , to raczej gustuje w klimatach soul , R&B , funk itp , czesto słucham także tego co aktualnie wpadnie w ucho ... to zależy od humoru i nastroju danego dnia , czasem włączam po prostu radio i potrafię wsłuchiwać się w kawałki Perfectu , ONA czy Kasi Kowalskiej nie robiąc sobie nic z tego , ze mają juz dobrych pare lat .

Ostatnimi czasy zachwycam się płytą Ani Szarmach " Sharmi " ... śledzę jej losy od 2 lat i muszę przyznać , że wydana niedawno debiutancka płyta bardzo przypadła mi do gustu ;)

Lubię także usłyszeć czasem w moich głośniczkach Sofe , A. Keys , Joss Stone , Sistars i wiele innych

Ogólnie lubuję sie w takich klimatach i szczerze polecam by je sprawdzić .

Obrazek
Dlaczego chcę być OGRODNIKIEM ??? ... Po co pytacie ...to oczywiste ktoś przecież musi PROFESJONALNIE grabić trawniki ;)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Re: Maj mjuzik

Post »

aagus pisze:Hmmm .... nie wiem czy ten temat ktoś podchwyci i czy komuś się spodoba .... nie wiem czy pasuje na to 4um , ale skoro to jest OffTopic to właściwie mozna spróbować .

Pozwoliłam sobie Ciebie tu wkleić Agnieszko, bo temat muzyczny już istniał, tylko był nieco dalej i mogłaś go po prostu nie zauważyć. Pozdrawiam! 8)
Awatar użytkownika
aagus
100p
100p
Posty: 128
Od: 25 gru 2006, o 13:35
Lokalizacja: Poznań

Re: Maj mjuzik

Post »

aurynka pisze: Pozwoliłam sobie Ciebie tu wkleić Agnieszko, bo temat muzyczny już istniał, tylko był nieco dalej i mogłaś go po prostu nie zauważyć. Pozdrawiam! 8)


Dziękuję i przepraszam za robienie bałaganu :P ... ja tu NOWA więc jeszcze nie zdażyłam wszystkiego ogarnąc ;)

Hihi ... własnie sobie wstałam i słucham " Świątecznej Piosenki " Ani Szarmach ... z reklamy Coca-Coli ;)

Miłego dnia wszystkim życzę :)
Dlaczego chcę być OGRODNIKIEM ??? ... Po co pytacie ...to oczywiste ktoś przecież musi PROFESJONALNIE grabić trawniki ;)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

A czy forumowa młodzież wie, że kiedyś, nie tak znowu dawno temu, spokojna, intymna, łagodna muzyka imprezowa, to były tzw. pościelówki Obrazek. A teraz? Jakiś trans, chillout, same obce językowo nazwy Obrazek.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
aagus
100p
100p
Posty: 128
Od: 25 gru 2006, o 13:35
Lokalizacja: Poznań

Post »

Nalewka pisze:A czy forumowa młodzież wie, że kiedyś, nie tak znowu dawno temu, spokojna, intymna, łagodna muzyka imprezowa, to były tzw. pościelówki Obrazek. A teraz? Jakiś trans, chillout, same obce językowo nazwy Obrazek.


Pijesz do mnie naleweczko ?? :P

No to powiem Ci , że Ich Troje jak byłam młodsza tez słuchałam :P i pościelówek też ... Teraz tez słucham różnych dziwacznych rzeczy o które sama bym się nie podejrzewała :P ... osobiście nie słucham techno , transu itp muzuzyki ... hihi nawet nie wiem jak sie do tego tańcuje ... wole pupcią poruszać ;)

A teraz sobie oglądam MTV Unplugged w wykonaniu Kayah ;) ... i kołyszę się siedząc na krzesełku ;)
Dlaczego chcę być OGRODNIKIEM ??? ... Po co pytacie ...to oczywiste ktoś przecież musi PROFESJONALNIE grabić trawniki ;)
Awatar użytkownika
OlaP
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 10 lis 2006, o 20:34
Lokalizacja: Ząbki

Re: Maj mjuzik

Post »

aagus pisze: Lubię także usłyszeć czasem w moich głośniczkach Sofe , A. Keys , Joss Stone , Sistars i wiele innych
Sistars... TAK - doskonała muzyka :D Z niestarych polecam szczerze także M. Sadowską :D
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

A ja słucham z płyt winylowych na adapterze Krawczyka, Rynkowskiego i ABBY :D :D :D
Awatar użytkownika
aagus
100p
100p
Posty: 128
Od: 25 gru 2006, o 13:35
Lokalizacja: Poznań

Post »

SISTARS => dla niewtajemniczonych , czyli dla wszystkich nie mam na mysli słuchania kawałków tylko w radiu czy TV ... mam wszystkie płytki ( 3 ) z autografami i bawiłam się na wielu koncertach .

Płytkę SOFY także posiadam i SHARMI tez oczywiście .

Jeśli chodzi o Marysię Sadowską to przyznaje , że klimacik miły ... ale płyty nie miałam okazji jeszcze posłuchac .
Dlaczego chcę być OGRODNIKIEM ??? ... Po co pytacie ...to oczywiste ktoś przecież musi PROFESJONALNIE grabić trawniki ;)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Ja jestem stara fanka maanamu, tak mi zostało z młodych lat.
Lubie posłuchac róznych gatunków muzyki i nie mam takich moich tylko.
No może jeszcze Khadja Nin.
Na codzień mam najwiecej muzyki w wykonaniu mojego syna na gitarze elektrycznej
- gra na okrągło. :D i nawet to lubię :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

A ja lubię i polskie, i niepolskie, mocny rock, i łagodny soul, i latino, i muzykę Żydów Sefardyjskich, i ethno (celtic, muzykę korsykańską, grecką i arabską, romską, ale też afrykańskie bębny, i fado, i muzykę filmową, i różne inne mieszańce) Starsi Panowie i Eartha Kitt, Nat King Cole i Niemen, Osjan i Inca San, Quinn i Gregorian Chant, Mahalia Jackson i Kayah, Sistars i Max Raabe, Rammstein i Heroes del Silencio, Leonard Cohen i Kazik Staszewski, Wały Jagielonskie i African Drums, Carlos Gardel i Petru Guelfucci, Seal i Savina Yanatou, Lubomski i Janerka, Kraftwerk i Fisz, Chieftains i Anastacia, Glen Miller i My dying bride, Raz dwa trzy i Simply Red, Sting i manu Chao, Grażyna Łobaszewka i Lenny Kravitz... Oj, długo by wymieniać...

Dlatego czekam z utęsknieniem, kiedy w końcu Św. Mikołaj przyniesie mi iPoda z 80 GB pamięci na duuuużo dobrej muzyki :D
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”