Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Melduję się u ciebie Dorotko,cieszę się,ze tu też założyłaś swój wątek.Nie mam kotów,ale mam dwa psy i też nie rozumiem ludzi,którzy nie lubią zwierząt.Moja koleżanka za każdym razem jak przyjeżdża mówi-po ci ci te psy,tylko bałagan wieczny przez nie,a Mela to już taka paskudna.Nie chce być złośliwa,bo powinnam powiedzieć,ze jak chce zobaczyć coś paskudnego to niech spojrzy w lustro,bo moje dziewczyny obie są piękne.
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Melduje sie u Dorotki :wit I kociaki lubisz jak ja ;:4

I Gosia u ciebie siedzi ,której szukam i szukam.... ;:303 Gosia mam cię ;:172
Awatar użytkownika
zielonajagoda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2870
Od: 4 lut 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

malgocha1960 pisze:Melduję się u ciebie Dorotko,cieszę się,ze tu też założyłaś swój wątek.Nie mam kotów,ale mam dwa psy i też nie rozumiem ludzi,którzy nie lubią zwierząt.Moja koleżanka za każdym razem jak przyjeżdża mówi-po ci ci te psy,tylko bałagan wieczny przez nie,a Mela to już taka paskudna.Nie chce być złośliwa,bo powinnam powiedzieć,ze jak chce zobaczyć coś paskudnego to niech spojrzy w lustro,bo moje dziewczyny obie są piękne.
Małgosiu ;:215 ;:196 , czasem można sobie pozwolić na odrobinę złośliwości ;:198
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Zajrzałam... i oczarował mnie twój ogródek, a skoro fotki z czasów wcześniejszych to następne odsłony będą na pewno jeszcze piękniejsze ;:138
Te sosny z tyłu rabaty... miodzio ;:167
Uważam, że w ogrodach powinny byc zwierzaki, czy psy, czy koty, czy... co tam kto ukochał sobie najbardziej. Ja nie wyobrażam sobie swojej działki bez biegającej i wyłapującej np. krety czy myszy suni.
halinowska
200p
200p
Posty: 217
Od: 16 wrz 2010, o 23:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska - na południe od Krakowa

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Witaj Dorotko - dotychczas spotykałyśmy się u Marysi, a teraz miło mi gościć u Ciebie. Fajny ten Twój ogród i przy okazji dowiedziałam się, że biały fiołek jest ekspansywny, moja bida ma już 3 lata i wcale się nie rozrasta, pewnie muszę mu zmienić miejsce.
Serdecznie pozdrawiam - Halina.
Awatar użytkownika
dorkow0
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2616
Od: 17 sty 2013, o 22:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Marysiu, jak tylko znajdę fotki tych moich rozrabiaków, to na pewno wrzucę... Jednak tylko Felek lubi sobie robić fotki, reszta patrzy na mnie wyniośle i odwraca się ogonem... ;:306
Małgosiu, założyłam wątek tutaj, bo lubię tu być, cieszę się, jak mogę komuś pomóc, coś doradzić i ludzie są tu wyjątkowi...
A koleżanka, no cóż, jak by była koleżanka, to by mówiła, że piękniejszych psów, na świecie nie widziała... Bo przecież Ty je kochasz, czyli to dla Ciebie ważne... Mam koleżankę, której kot gryzł nas po kostkach, zawsze jej mówiłam, że kochańszej wrednoty to ja nie spotkałam... ;:196
Dorotko Śląska, też się martwiłam o Małgosię, bo coś smutno jej ostatnio... Ale cieszę się, że jest... A z kotami żyję od dziecka, to jak by ich mogło i teraz nie być...? ;:167
Iwonka, też tak myślę... Napisałabym jednak, bez tej odrobiny... ;:333
Ewa, tak Sosny w ogrodzie są w ilości ok. 80 szt... I to już duże drzewa, trzeba je podkaszać, bo już zrzucają igły z dolnych warstw...
Też nie wyobrażam sobie ogrodu bez zwierząt... Choć moje ostatnio nic nie łapią... Obrastają w tłuszczyk... :wink:
Halinko, nie przesadzaj swojego Fiołka, bo jak zacznie szaleć, to będziesz go mieć wszędzie, aż Ci się znudzi... A wyplewić się go nie da, bo jak tu go usuniesz, to tam urośnie... A on sobie poradzi i zaskoczy Cię jeszcze nie raz... :D

Dziękuję Wam Kochane dziewczyny, za tak przemiłe przyjęcie... ;:cm
Wśród Sosen... Buków... Kotów...
Część 1Część 2
Dorota
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Dorotko witam Cię ;:196 w nowym tygodniu :wit i proszę o nowe zdjęcia, bo jestem ciekawa twojego ogrodu! :lol:
Awatar użytkownika
dorkow0
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2616
Od: 17 sty 2013, o 22:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Marysiu, witaj... ;:196
Pogoda u mnie dziś piękna i gdyby nie mój powrót do domu po 18 nastej, to już bym miała wsadzone moje trawy...

Pokażę Wam, kochani kolejne fotki z mojego ogrodu...
Na początek tygodnia, troszkę zmagań z nowymi nasadzeniami...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak wyglądały jeszcze dwa lata temu moje nowe miejsca do nasadzeń...
Ten korzeń, który widać na jednej z fotek, to pień starego drzewa, znaleziony nad Dunajcem...
Kamienie, które wykorzystałam, to zwykłe otoczaki... Jest tam dwa kilo jakiegoś kamyka, który kupiłam za 10 zł, za kilo... O, ja durna... A jeszcze chcę taki za 30 zł za kilo... Tylko, jak pomyślę, że ja to w ziemię wywalę, to już chęci mnie odchodzą... :wink:
Wśród Sosen... Buków... Kotów...
Część 1Część 2
Dorota
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Dorotko ja tez jestem
obejrzała ogród z rozwarta paszczą i czekam na więcej ;:202
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
dorkow0
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2616
Od: 17 sty 2013, o 22:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Witaj, Renatko... :wit
Moja siostra tak ma na imię, ale zawsze mówię do niej Renata, zgodnie z życzeniem... :wink:
A uważaj na komary i muchy, jak się będziesz przechadzać... :wink:
Buziaki zostawiam... ;:196
Na pewno pokażę więcej fotek, tylko muszę je troszkę pogrupować i podpisać... A, że ja ciemna masa jestem, to każdą fotkę podpisuję pojedynczo... Więc i trwa to sporo czasu... :roll:
Wśród Sosen... Buków... Kotów...
Część 1Część 2
Dorota
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Dorotko wołaj na mnie jak Ci wygodnie :lol:
Ja tez pewnych rzeczy nie umiem jeszcze ogarnąć ale co zrobić człowiek w młodości się uczy szybciej
bynajmniej mi się tak wydaje ;:7
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
dorkow0
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2616
Od: 17 sty 2013, o 22:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Renatko, masz rację... Ale i ten pewny wiek, też nam pozwala na naukę, choć jest ona troszkę wolniejsza... :wink:
Moje dzieci mówią, że powinnam być z siebie dumna, bo tyle już umiem, w krótkim czasie... No i cóż mi zostaje... Staram się uczyć jeszcze więcej... :D
Wśród Sosen... Buków... Kotów...
Część 1Część 2
Dorota
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wśród Sosen... Buków... Kotów...

Post »

Moje wiekowe dziewczyny Dorotko Renatko uczyć się trzeba całe życie, a chyba na starość jest to bardzo ważne. Nieużywane zanika :;230
Dorotko najbardziej na FO mnie zadziwia, że co ogród to inne pomysły, niby materiał ten sam ale każdy go inaczej formuje.
Śliczne to kamienisko na środkowych zdjęciach ;:63 Kamienie (korzenie) są równie piękne jak rośliny :?
Ja jak byłam nad morzem nazbierałam patyków wyrzuconych przez morze wsadziłam w pudło i wysłałam do domu :uszy
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”