Gdzieś daleko na pół.wschód cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-

Post »

Do wszystkich ogladajacych ;:162 Powyzsze zdjecia sa z biezacego roku.A tyt.wczesniejsze postu ukazaly sie z napisem"lato 2011' przez omylke bo nie skasowalam tego wersetu. ;:14
Awatar użytkownika
maika
1000p
1000p
Posty: 1026
Od: 15 paź 2012, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

:wit Nie przejmuj się, a kto by tytuły czytał jak takie piękne widoczki serwujesz :;230. Trochę znam te okolice i miło popatrzeć.
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

Ale masz tego kwiecia,że ho ho tylko pozazdrościć ;:173 zdjęcie z ławeczką to powala, takie romantyczne i chyba to jest wejście do domku co? a na tej ławeczce to pewnie przesiadujesz z kubkiem kawy i upajasz się zapachem tych pięknych kwiatów ;:173 ...czekam na więcej ;:196
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

Moze ktos z tu obecnych poinformuje mnie w jaki sposob mam zmienic tyt.postu bo caly czas mi sie pokazuje'wspomnienie lata 2011' mimo,ze kasuje i za kazdym razem zmieniam na 2013. ;:145 Czy mam pisac zamiast w 'odpowiedz' w 'nowy temat' ale czy wtedy bedzie ciaglosc postu? Z gory serdecznie dziekuje ;:196
Awatar użytkownika
maika
1000p
1000p
Posty: 1026
Od: 15 paź 2012, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

W nowy temat absolutnie nie, pisz w odpowiedz i zostaw na razie tytuł w spokoju, najlepiej jakbyś poprosiła o pomoc moderator forum, Karo lub Babuchnę.
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

Bogusiu,szczegolnie wieczorami juz po wszystkich dzialkowych obrzadkach siadalam na tej laweczce przy domku, odpoczywalam i podziwialam efekty swojej pracy z tym,ze juz nie z kawka ale np. z jakims"drineczkiem" ;:136 .A zapach Tytoni wieczorem niesamowity. :lol: dwa lata temu tyton wysialam do skrzynki a nastepnie rosadzilam i tak piekenie mi sie rozsialy,ze w roku biezacym wszystkie swoje ogrodki obsadzilam rozsadami i jeszcze rozdalam.Bardzo jestem zadowolona z tych kwiatkow bo ciagle kwitna tak,ze nadal dom tonie w kwiatach. :D c.d.kwiatkow Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

widze,ze powtorzylam te same zdjecia :( wiec zaraz je skasuje z pulpitu i nowe wstawie i jak zdaze to jeszcze dzis przesle i pewnie mniejsze mam wstawiac bo tekst mi sie nie miesci.tak to jest jak sie nie jest "orlem"internetowym-trzeba sie uczyc na bledach ;:124
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

a teraz beda Malwy; Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

Ogród masz na prawdę cudowny! Nazachwycać się nie mogę. :D Miło w te chłodne dni pooglądać takie wspomnienia. :wink:
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

pełne malwy cudne zakupiłam nasionka pełnych malw i zawsze wychodzą puste nie pełne ,a o pełnych marzę :wit
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-

Post »

Zrobila sie piekna pogoda ;:3 i znow pelno roboty.3dni przymrozkow i cynie do wyrzucenia. ;:145 a tak ladnie kwitly i jeszcze paczki byly w rozkwicie.Porzadkuje teraz ogrody- wyrywam,przycinam,piele a w wolne miejsca pikuje nowe rozsady bylin,ktore sama sialam.mam nadziej,ze w najblizszych dniach nie pojawia sie nastepne przymrozki i wszystko ladnie sie przyjmie ;:108 .A teraz dla wspomnien-jezowki; Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011

Post »

Dla poprawy nastroju w ten deszczowy dzien/na suwalszczyznie/ przyfruna teraz motylki, pszczolki Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 923
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Gdzieś daleko na pół.wschód....

Post »

Zdecydowalam sie napisać nowy temat i tytuł gdyz w poprzednim jest ciągły powrot do roku 2011 i wierzę,ze nawiazanie w tytule do geograficznego polozenia mojej dzialki przyciagnie wiecej obserwatorow z moich stron na moje posty.A bardzo mi na tym zalezy, gdyz na naszych terenach pozniej przychodzi wiosna,dluzej trwa zima i jest specyficzny klimat i latwiej mi bedzie wymieniac sie doswiadczeniami odnosnie roznych upraw itd..... Dokladny opis historii mojej dzialki w poscie: Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011r. A teraz kilka aktualnych zdjęć z mojej posesji Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Zapraszam na " Moja wiejska posesja-wspomnienie lata 2011
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”