Kaktusy - Wiola

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Kaktusy - Wiola

Post »

Witajcie :wit ,buszuje po forum od niedawna ale tu mnie jeszcze nie było.Przedstawiam swoje kaktusy-proszę o identyfikacje lub poprawę w nazwie jeżeli coś pomyliłam.1. ObrazekLeuchtenbergia principis 2. ObrazekAstrophytum ornatum 3. ObrazekMamillaria rekoi aureispina 4. ObrazekAstrophytum myriosigma 5. ObrazekGymnocalycium baldianum 6. ObrazekNotocactus leninghausi 7. ObrazekEuphorbia milii 8. ObrazekAstrophytum ornatum 9. ObrazekEchinofossulocactus anfractuosus 10. ObrazekAstrophytum asterias 11. ObrazekEchinopsis multiplex 12. ObrazekEspostoa ritteri c.d.n.
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Stoją na oknie i czekają, aż ktoś je dotknie - Delete

Post »

c.d. 13.Obrazekmamillaria-tylko jaka? 14. Obrazekechinopsis eyriesii 15. Obrazeksedum buretti 16. Obrazekcrassula hottentot 17.a za te trzymajcie kciuki od dziś się wygrzewają Obrazek, Obrazek18.tego cudaka wykombinowałam wczoraj nie miałam nic innego żeby sprawdzić jak się szczepi :roll: po jednym dniu nic nie przysycha-ale będzie numer jakby coś z tego wyszło :;230 a kulki podrosną pa pa-czekam na ewentualne korekty :wit

-- 21 paź 2013, o 17:44 --

:;230 opisuję 18-tke a zapomniałam wkleić fotkę Obrazek
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Moje ceropegie - Wiola

Post »

Witam przedstawiam moje ceropegie i zapraszam do rozmowy ;:3

1. ObrazekObrazek
Ceropegia monteroie

2. Obrazek
Ceropegia sandersonii

3. Obrazek
Ceropegia cimiciodora
4. Obrazek
Ceropegia distincta hagyarthii
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
mataan
500p
500p
Posty: 510
Od: 26 sie 2013, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ceropegie - Wiola

Post »

Cóż, podyskutować, nie podyskutuję... Mogę jedynie pochwalić :lol: Już od dłuższego czasu przymierzam sie do tych roślin, więc może w przyszłym sezonie warto spróbować? Ceropegia cimiciodora - sam pokrój rośliny bardzo ładny, a gdy zakwitnie będzie ;:333
Mateusz
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Epiphyllum-Wiola

Post »

Moja kolekcja epiphyllum:1. ObrazekEpi.oxypetalum 2. ObrazekEpi.akermanii 3. ObrazekEpi.anguliger 4. ObrazekEpi.chrysocardium 5. ObrazekEpi.stauch wormatia 6. ObrazekEpi.adam 7. ObrazekEpi.three orange 8. Obrazekcryptoc.anthonianus 9. ObrazekEpi.liane paetz 10. ObrazekEpi.emmet kelly 11. ObrazekEpi.orange-to gratis ? 12. ObrazekEpi.space rocket 13. ObrazekEpi.cooperi i William Clark-chwilowo razem , Obrazekto zdjęcie mojego Epi.ackermanii zdj.nr,.3 :wit
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Kaktusy-Wiola

Post »

Przedstawiam swoje kaktusy:1. ObrazekLeuchtenbergia principis 2. ObrazekAstrophytum ornatum 3. ObrazekMamillaria rekoi aureispina 4. ObrazekAstrophytum myriostigma 5. ObrazekGymnocalycium baldianum 6. ObrazekNotocactus lelinghausii 7. ObrazekEuphorbia milii 8. ObrazekAstrophytum ornatum 9. ObrazekEchinofossulocactus anfactuosus 10. ObrazekAstrophytum asterias 11. ObrazekEchinopsis multiplex 12. ObrazekEchinopsis eyriesii 13. ObrazekMamillaria ? 14. ObrazekEspostoa ritteri 15. ObrazekSedum buretti 16. ObrazekCrassula hottentot 17. ObrazekGymnocalycium michanovichii na Ripshalis ?-próby szczepienia
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
mataan
500p
500p
Posty: 510
Od: 26 sie 2013, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Z kaktusami za bardzo nie pomogę, ale nr 16. to Sedum burrito.
Niezła kolekcja Epiphyllum :wink:
Mateusz
Awatar użytkownika
maryjan13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3619
Od: 27 cze 2010, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witam.
Dobrze,że założyłaś Swój własny wątek Wiolu.
Roślin masz już całkiem sporo.Nie tylko kaktusy i sukulenty u Ciebie,ale także rośliny innej maści.
Ciekawy początek.Czekam co będzie dalej.
Na koniec mała uwaga.
Nazwę rodzaju piszemy z dużej litery,a gatunku z małej - np. Mammillaria rekoi.
Marian - pozdrawiam i zapraszam.
Kwiaty kaktusów cz.1, cz.2, cz.3
Kilka roślin
leszek2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3034
Od: 11 kwie 2010, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witam cię Wiolu w śród kaktusiarzy,kolekcję masz różnorodną ,masz każdego po trochu,
ale za to wszystko bardzo fajne,jest co podziwiać ;:108
poz.Leszek
Kaktusy Leszka2
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Ślicznie dziękuję za pochwały :oops: mam jeszcze trochę liściastych ;:108 powoli je wstawie :wit
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witam Wiolu :wit. Widzę ,że u ciebie jaki u mnie różnorodność,ale ja tak lubię ...i dlatego u ciebie mi się podoba ;:215
Awatar użytkownika
_LeNa_
500p
500p
Posty: 805
Od: 24 maja 2012, o 19:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witam i ja :wit

Wiolu, ależ masz kolekcję Epiphyllum.. ;:oj Jestem pod wrażeniem ;:108 Jak kiedyś zarośniesz tymi roślinkami, to się do Ciebie uśmiechnę, może ubijemy jakiś interesik ;:136 Pozostałe roślinki również niczego sobie :) Będę do ciebie zaglądać z zaciekawieniem :D
Pozdrawiam i zapraszam - Magda
Kaktusowe szaleństwo..
Moje nadwyżki.. Wiankowo..
Awatar użytkownika
czarny
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2328
Od: 24 kwie 2009, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Ceropegie bardzo ładne, lubię je, a prawie nie mam, więc pozazdrościć. No i kolekcja epifitów piękna.
Moje wątki: najstarszy, stary, nowy
Albumy: Mediolobivia, Aylostera
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”