Ogródek Robaczka cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-S-l
---
Posty: 2085
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

jestem i ja ;:138
nie przegapiłabym nowego ulubionego wątku, mojego ulubionego ogrodu no i jego najlepszej na świecie właścicielki ;:196 ;:168
zdjęcia super ;:167
pogoda rano była nawet całkiem, całkiem......ale jak tylko doszłam na działkę to......rozpadało się no i zmokłam ;:306
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu ja także się wpisuję, żeby podziwiać Twój cudowny ogród, a przede wszystkim róże. ;:138
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

:wit Witaj Kasiu,
życzę Ci żeby ogrodowa przygoda dawała same miłe doznania. ;:3
Wpisuję się z wielka przyjemnością. Alabaster zawojował moje serduszko. Piękna róża ;:180
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Okrągła cyferka ,więc wypada też coś skrobnąć. Muszę przyznać,że zaglądam tak często,że znam Twój ogród prawie na pamięć. Mój notes jest pełen zapisanych nazw róż.Ciągle w nim coś zmieniam ,skreślam bo po nowych Twoich zdjęciach ,inna róża najbardziej mi się podoba i jest aktualnie w moich zapiskach numerem jeden. ;) Swój wątek zarzuciłam juz parę lat temu,bo to i brak czasu i tak prawdę powiedziawszy wolę oglądać Wasze cudne ogrody. Jeszcze raz gratuluję 10-teczki i fantastycznego ogrodu.Nadal będę zaglądać i podziwiać ,tradycyjnie pewnie po cichutku. :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu wpisałam się na końcu starego wątku, byłam szybsza niż moderator go zamykający ;:306 czy jest się z czego cieszyć nie wiem.
Twoje róże cudowne, zastanawiam się co do nich mówisz, że tak się odwdzięczają kwitnieniem.
Kasiu pytałam o Twoją robinię wiem już że wszystko ok, chyba tym pytaniem ściągnęłam nieszczęście na moją. Wiatr zrobił mi u niej jednostronną przecinkę, wygląda teraz komicznie.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu,jestem fanką Twojego ogrodu ,więc nie może mnie tu zabraknąć. :wit
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu, z wielką zadyszką,ale się wpisuję.
Awatar użytkownika
kruszyna_35
50p
50p
Posty: 96
Od: 20 sie 2012, o 22:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Lubię Twój ogród, wpadam tutaj czasami :)
ogród Kruszyny
regulamin
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

constancja pisze:Piękne zdjęcie. ;:167 Tytuł: Spełnienie. ;:170
Obrazek

Założyłaś skrzydełka, żeby zrobić to foto? :D
Może skrzydełek nie założyła ale na pewno taki widok dodaje skrzydełek - spotkały się dwie na szczycie pergoli i do tego z kwiatkami ;:215
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu, ja również dzień w dzień zaglądam do Twojego Raju podziwiając ślicznotki, jednak nie zawsze piszę, wczoraj wzdychałam do Jude de Obscure, a dziś, gdy nabrałam wreszcie weny (leżę z zapaleniem oskrzeli i nic niestety nie mogę robić ;:223 ) patrzę nowy wątek, więc zostawiam ślad, aby Cię nie zgubić. Bardzo się cieszę, że posłuchałam głosu Twojego serca i zainspirowana Twoją podpowiedzią zrobiłam rabatkę różaną w miejscu, w którym ją widziałaś, co prawda w między czasie powstała też druga i najchętniej zrobiłabym kolejną, ale nie da ukryć się faktu, że to właśnie Ty, swoją miłością do nich mnie zaraziłaś ;:108 . Może mniej doborem róż i ich nasadzeniami, bo to rzecz indywidualna i tu bardziej będę się uśmiechała do Majeczki, ale z całą pewnością to właśnie dzięki Wam obu (i jeszcze dzięki Ewce od której w większości je brałam), mam dziś piękne róże, które na prawdę bardzo kocham. Wiesz jakie ujmują mnie najbardziej, a które jakby mniej, ale jak tak oglądam zdjęcia z Twojego ogrodu, to coraz częściej łapię się na tym, że nawet te zaczynają mnie kusić, chociażby taka Ballerina w sposób w jaki ją pokazujesz wygląda jak słodziutka landryneczka. Zwróciłam też uwagę na Stephanie Baronin zu Guttenberg zastanawiając się czy to jeden krzak, bo jeśli tak to z pewnością czeka mnie w przyszłości przesadzanie, i ta Twoja Pomponellka cudo ;:63
fiwonka

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Kasiu, cudowny klimat stworzyłaś w swoim ogrodzie ;:180 Uwielbiam ;:173
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

Do nietuzinkowego ogrodu zawsze przybywa mnóstwo osób, żeby nie powiedzieć całe wycieczki, a gdy na dodatek w progu wita nas przemiła gospodyni, to jubileusz jest już tylko kwestią czasu ;:180
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogródek Robaczka cz. 10

Post »

:wit Kasiu, nie darowałabym sobie, gdyby Twój wątek gdzieś mi się zgubił :) Cudne zdjęcia na otwarcie (zresztą jak zwykle).
Jestem i podziwiam ;:215
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”