mój mały kawałek zieleni

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Piękne kosze kwitnących kwiatów i cały obsypany kwieciem powojnik... ;:138 Przepięknie Twoje roślinki - jak dobrze że świat roślin jest taki zróżnicowany...Niech zdrowo rosną i najpiękniej kwitną... ;:180
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Bardzo się cieszę ,że się podobają moje kosze ,uwielbiam je jak już są takie zarośnięte w tym roku wyglądają napradę ładnie ale co się nalatam aby popodlewać aby nie wyschły a to znowu pochować żeby nie zgniły ;:65 - dbają o moją kondycję ;:224 - ale ja sama uwielbiam wypoczywać na działce więc dla mnie to frajda .Pozdrawiam
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Nie miałam kiedy...wakacje....teraz nadrabiam swoją zaległa obietnicę:

Obrazek
***Ola***
Moja odskocznia
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Ale piękny zestaw - na przyszły rok muszę sobie zafundować taki piękny wkład do rowerka. ;:138 .Witam wszystkich pomomo wakacji ciągle barkuje mi czasu - chociaż tydzień urlopu spędziłam na podlaskiej wsi ( polecam wszystkim zabieganym w takich miejscach czas idzie jakoś wolniej - cudne widoki cudni ludzie i cudny klimat no i to jedzenie - ser koryciński ,swojskie jajka , mięsko ,mleko..... A teraz jużwróciłam do pracy a po pracy działeczka no i przetwory zimowe - na wekkend ma być znów słonecznie i ciepło więc pstryknę kilka fotek działkowych .
Pozdrawiam i zyczę miłego tygodnia :wit
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”