Storczyki Callanthe cz.II :)

ODPOWIEDZ
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Na wstępie chciałabym wszystkich serdecznie powitać w kolejnej już części moich storczykowych wzlotów i upadków :wit Cieszę się, że mogę się tym z Wami dzielić i uczestniczyć w życiu Waszych storczyków ;:138 Przez ten czas nauczyłam się wiele nowego i dowiedziałam o rzeczach, o których wcześniej nie miałam pojęcia :) To również dzięki Wam moja kolekcja powiększyła się o kilka nowych egzemplarzy, a lista chciejstw wydłużyła się do kolan ;:306

Aby ładnie rozpocząć tą część przygotowałam dla Was, krótkie podsumowanie tego co kwitło już na moich parapetach ;:oj Niestety brakuje kilku egzemplarzy, bo jeszcze u mnie nie kwitły, ale mam nadzieję, że w tej części będę mogła Wam je już zaprezentować :tan

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pozdrawiam! :wit
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
marta325
1000p
1000p
Posty: 1454
Od: 15 lip 2012, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rotterdam/Kielce

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Piekne podsumowanie Pati. Na pewno będę tu zagladac jeszcze nie raz i nie dwa ;:196
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Hej Pati ;:196 .Piekny kolazyk ;:63.Nazbieralo sie troche tego co? :D .Poniewaz Twoj pierwszy watek byl jednym z moich ulubionych jestem z Toba oczywiscie i tutaj :tan
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Pati pięknie wygląda te kolaż, wszystko na takim samym tle ;:333 Ja również Ci dziękuję Kochana, ze jesteś tu z nami, bo masz piękną kolekcję ;:167 Ta najnowsza mini mówisz, ze jest różowa? Mi wygląda na prawie czerwoną.. taka malinka :lol: ale ta z postrzępioną warżką to mój faworyt ;:63 Kupiłam w końcu taką samą u Arletki 8-)
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
mara
200p
200p
Posty: 475
Od: 24 lip 2013, o 09:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Super storaczki ;:138
Laciate są przepiękne ;:oj
Lolivette
500p
500p
Posty: 666
Od: 21 cze 2013, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Melduje sie i ja ;:196
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

marta325 pisze:Piekne podsumowanie Pati. Na pewno będę tu zagladac jeszcze nie raz i nie dwa ;:196
;:168
actus pisze:Hej Pati .Piekny kolazyk ;:63.Nazbieralo sie troche tego co? .Poniewaz Twoj pierwszy watek byl jednym z moich ulubionych jestem z Toba oczywiscie i tutaj :tan
Troszkę się nazbierało, ale to jeszcze nie koniec moich zakupów ;:306 Cieszę się Kasiu, że i tutaj ze mną będziesz ;:168
Dufin pisze:Pati pięknie wygląda te kolaż, wszystko na takim samym tle ;:333 Ja również Ci dziękuję Kochana, ze jesteś tu z nami, bo masz piękną kolekcję ;:167 Ta najnowsza mini mówisz, ze jest różowa? Mi wygląda na prawie czerwoną.. taka malinka :lol: ale ta z postrzępioną warżką to mój faworyt ;:63 Kupiłam w końcu taką samą u Arletki 8-)
To super, że kupiłaś sobie rudą u Arletki! Cieszę się bardzo! ;:138 Miło Cię widzieć ;:168 Właśnie ta mini z lampą wychodzi taka czerwona, a tak naprawdę jest taka biskupia z elementami żółtego na płatkach. Bardziej ma taki kolor i też warżkę lekko postrzępioną jak ruda ;:215
Chyba najbardziej podoba mi się w niej to, że każdy kwiatek może mieć inny

Obrazek
mara pisze:Super storaczki ;:138
Laciate są przepiękne ;:oj
Witaj mara ;:168
Lolivette pisze:Melduje sie i ja ;:196
O i Loli ;:168 , super cieszę się, że wszyscy jesteście ;:138
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

jakikolwiek kolor ona ma to jest śliczna. Mam coraz większy apetyt na mini, szkoda tylko, że tak niechętnie kwitną, bo trochę mnie to powstrzymuje, by kupić ich więcej ;)
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Ja kupuję mini tylko jak są takie jakich jeszcze nie widziałam, jak zapełnię koszyczek to więcej nie kupię dopóki mi nie zakwitną :wink:
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Magdzia
500p
500p
Posty: 620
Od: 30 lis 2012, o 08:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

:wit
Gratuluję kolejnej części wąteczku ;:138
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

a mi zaczyna brakować miejsca, dlatego chętnie zaopatrywałabym się teraz w same mini ;:224 tym bardziej, że chciałabym jeszcze spróbować z innymi gatunkami np. Ascocenda, Promenea, jakaś katleja jeszcze, dendrobium ;:131 więc na duże falki chyba skuszę się wtedy tylko kiedy coś mnie bardzo zauroczy.. no chyba, że część z nich wydeleguję do drugiego pokoju, ale taka rozłąka jest dla mnie zbyt trudna ;:306
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

Magdzia pisze::wit
Gratuluję kolejnej części wąteczku ;:138
Magdziu cieszę się że jesteś ;:138
Dufin pisze:a mi zaczyna brakować miejsca, dlatego chętnie zaopatrywałabym się teraz w same mini ;:224 tym bardziej, że chciałabym jeszcze spróbować z innymi gatunkami np. Ascocenda, Promenea, jakaś katleja jeszcze, dendrobium ;:131 więc na duże falki chyba skuszę się wtedy tylko kiedy coś mnie bardzo zauroczy.. no chyba, że część z nich wydeleguję do drugiego pokoju, ale taka rozłąka jest dla mnie zbyt trudna ;:306
Ja mam 4 Phalki które chciałabym mieć najbardziej, później jedną Vandę i jakieś Dendrobium i to jest to co na razie będę kupować ;:224 Jak to wszystko skompletuję to wtedy będę kupować resztę :D
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Callanthe cz.II :)

Post »

a na jakie falko polujesz oprócz Liodoro i Piccolo? ;:306
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”