Ogródek Gosi cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gosiu przy takiej pogodzie to Ci się wcale nie dziwię ;:168 mam podobnie i gdyby nie konieczność podlewania to pewnie nie wyłaziłabym wcale do ogrodu. Wszystko schnie i się przypala, serce żal ściska na takie widoki. Ale jakoś musimy się wspierać ;:4 i dodawać sobie otuchy że niedługo będzie przyjemniej i wszyscy odżyjemy ;:168 :uszy
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Margo, nie przejmuj się.
Mnie stan niezadowolenia z ogrodu dopada średnio cztery razy w sezonie i wtedy łopata idzie w ruch tylko po to, żeby osiągnąć stan zadowolenia na kilka tygodni ;:306. Potem... da capo al fine.
Podobno ruch jest wszystkim, co człowieka napędza, a sprawy posuwa do przodu.
Już masz masę pięknych roślin i zakątków :!:
Niech Ci tylko czas pozwoli... ;:224, a plany masz ciekawe.

;:196 Jagoda
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

JagiS pisze:Margo, nie przejmuj się.
Mnie stan niezadowolenia z ogrodu dopada średnio cztery razy w sezonie i wtedy łopata idzie w ruch tylko po to, żeby osiągnąć stan zadowolenia na kilka tygodni ;:306. Potem... da capo al fine.

;:196 Jagoda
U mnie zabserwowałam taki stan na początku każdego miesiaca, jak okazuje się, że mimo pracy i przeróbek znów w tym miesiacu coś jest nie tak. ;:173
Wczoraj znów przerabiałam, jedna kilka jednorocznych trzeba mieć. ;:224
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gosiu, wspomnienia śliczne!!
Na pewno Cię to nie pocieszy, ale dzisiaj i ja zauważyłam pierwsze symptomy jesieni - gwałtownie opadają liście z brzóz. Długa zima, króciutkie lato... mam nadzieję, że to tylko w tym sezonie...
Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Piękne zdjęcia wspaniałych kwiatów :)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Pojechałam dziś na poszukiwania tojeści orszelinowej i nic, zero. Bardzo mnie ujmuje ta bylina!
Awatar użytkownika
Helen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1874
Od: 30 sie 2010, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gosia, upały które były wpłynęły na nas wszystkich niekorzystnie ;:oj U mnie większość kwitnień w złej kondycji.....
jakby już jesień miała przyjść :wink: .Dzisiaj mamy wspaniały dzień (20 stopni), jest czym oddychać ;:63
Jutro to niespodzianka, wczoraj to już historia, a dzisiaj to wielki dar.

Ogród Helen cz.1,cz.2.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Dzisiaj już jestem w lepszym nastroju, bo temperatury lepsze i mogłam popracowac w ogródku. To jest jednak dla mnie największy odstresowywacz. Może to stres przed nadchodzącym urlopem i tym, że mam go zdecydowanie za mało na wszystko co powinnam zrobić? Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, bardzo pomogły i to, że w ogóle zaglądacie ;:168

Maju, te upały dały mi sie w kość. Mój domek jest parterowy. Nie mam piętra, które troche izoluje od dachu. Także nawet w dzien nie mam gdzie uciec. No może do pracy, co jest bardzo dziwne, ale tam mam klimatyzację.


Jagódko, ktoś kiedyś powiedział, że nic nie jest pewne tylko to, że będa zmiany ;:306
To też motto mojego szefa. Przedstawił nam je na dzień dobry jak tylko przyszedł do firmy.
Na wszystkich padł blady strach, ale to były tylko strachy na lachy.
Ale ogró faktycznie wymaga ciągłych zmian, nie zmienia suie tylko u tych, którzy się nim wcale nie interesują.
Na moje zmiany potrzeba nie tylko czasu, ale i kasy. Obie rzeczy deficytowe :roll:

Iguś, az tak źle u mnie nie jest ;:306
Zauwazyłam, że zaczynam się denerwować, kiedy rosliny za bardzo się rozrosną. Z jednej strony uwielbiam gąszcz, a z drugiej drażni mnie ten bałagan jaki tworzy. Czyli wracamy do korzeni i powinniśmy sadzić rośliny grupami. U mnie ta ilość roślin jest zbyt duża, ale nie potrafię się zdecydować, które wybrać i zostawić, a wręcz dołożyć, a które wyrzucić
Więc zmiany będa ....zawsze ;:306

Monia, to opadanie liści to chyba wynik suszy i upałów. Mam to samo na niektórych roślinach. W każdym sezonie jest coś co nas denerwuje.Nie liczę na kolejny, co przyniesie to przyniesie

Mariolko, dziękuję :wit

Aga, nie ma u Ciebie nigdzie. Nie pamiętam skąd ją mam. Moja jest niewielka, ale jeśli byśmy się spotkały nie ma problemu, żeby podzielić. I tak chcę ją uwolnić z doniczki

Helenko, kiedyś w życiu bym nie pomyslałą, że będe zadowolona z ochłodzenia. Kiedyś lubiłam ciepełko. Fakt, żę nie było ono aż tak duże jak teraz. Robią się nam prawdziwe tropiki. We włoszech trąby powietrzne coraz częściej się pojawiają. Coś dziwnego dzieje się z pogodą.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gosiulek, to wymieńmy się szpadlami... ;:306 Ja też mam doła i nie daje rady go "zakopać" :lol:
Te upały tak do wszystkiego zniechęciły...tyle miałam do zrobienia, a do dzisiaj nic nie zrobione... ;:224
Szkoda gadać, nawet Adze nie udało się mnie pogonić z aparatem w ogród...nie chce mi się i już :;230
No ale trochę się ochłodziło pod wieczór, więc i u mnie jutro może będzie lepiej :wink:
Tobie Gosiu życzę udanego urlopu. Nie przepracowuj się, odpocznij trochę :)
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gośki dwie w taki upał to nawet doła się nie chce zakopywać a co dopiero z niego wyłazić, ale jest na chwilę lepiej więc i dół będzie pewnie ciut płytszy, tulam Was razem i każdą z osobna ;:4
Gosiu nie stresuj się bo nie warto, a w ogródku i tak masz ślicznie, mimo że trawnik wygląda podobnie jak mój ;:215
Nutko a do Ciebie wpadnę jutro sprawdzić czy coś sfociłaś ;:65
Awatar użytkownika
_ninetta_
1000p
1000p
Posty: 1361
Od: 19 maja 2010, o 01:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Małgoś, bardzo ładna hortensja, znasz może nazwę?
Co do Westerlanda i Arabii to powiem szczerze - ciężko je odróżnić. Jeśli kupiłaś ją dość dawno to będzie Westerland bo Arabia jest stosunkową nową różą bo z 2010 r.
Awatar użytkownika
Helen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1874
Od: 30 sie 2010, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Gosia ja często to mówię do dużo młodszych, kiedyś jak było 25 stopni to był upał.
Klimat zmienia się w zastraszającym tempie, aż strach pomyśleć co będzie dalej ;:219
Jutro to niespodzianka, wczoraj to już historia, a dzisiaj to wielki dar.

Ogród Helen cz.1,cz.2.
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek Gosi cz.11

Post »

Małgosiu nie dołuj się Kochana, wszyscy patrzymy na nasze cierpiące ogrody.
Nie długo jesień i rośliny odżyją.
Wiesz, że uwielbiam wczesną jesień w ogrodzie. :D
Pozdrawiam Cię serdecznie . ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”