Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michałe!Witam serdecznie !..cieszę się,że jesteś... ;:180
... i tak mam namiar na Ciebie:;230... :;230
Wszystko, co wypatrzone u mnie ...rośnie...i czeka na jesienną przesyłkę ;:108
Ogrodowy busz uroczy!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Krysiu Łapałem je wczoraj wieczorem ale udało mi się tylko 3, dziś zapoluję na resztę . W sumie koty powinny być na pierwszej stronie bo to one są głównymi bohaterami wątku ;:306
Jagódko Pola szerokie - całe 18 metrów hehehe Też się cieszę , że mam już z Wami kontakt ;:136
Calka Również mam taką nadzieję choć wczoraj po 3 godzinach działania internetu modem się przegrzał i musiałem go wyjąć na 15 minut żeby ostygł :roll:
Aniu anabuko1 Witaj :wit Lilie w tym roku mam prawie wyłącznie żółte, a sadzonych było tyle samo różowych, teraz pojawiają się tylko gdzieniegdzie ale może to i dobrze bo żółte pięknie pachną. Rudbekie też się udały , wreszcie są niskie i krępe a nie takie przewracające się gidyje :;230 A z tym słoneczkiem to jest wschód bo zachody są ostatnio nieudane :lol:
Beatko Bardzo mi miło, też się cieszę, że jestem z Wami. Za miedzą z lewej strony jest mojego około 60 cm i za prawą też trochę ale nie wiem dokładnie bo tego geodeta nie mierzył ;:7
Terlica Teraz do zarastania rabaty dołączają astry, dziwaczki i wszystko co kwitnie w 2 połowie lata. A mnogość gatunków była ostatnio jeszcze większa al;e wyrwałem chwasty :;230 Ja też czekam na koty ale dziś już im nie daruję :tan
Dorciu Te pstre liście to kolorowy oset, nie znam nazwy, dostałem nasiona od sąsiadki, nie chciały w doniczce wzejść przez 2,5 miesiąca to wyrzuciłem je z domu i dopiero wzeszły w takiej grupce. Kwitnie na różowo, jakby stały pojedynczo miałyby większe liście.
Zeberko Witam serdecznie ;:168 Lilie były tam wsadzane 2 lata temu jesienią, rok temu prawie nie kwitły tylko powypuszczały rachityczne pędy a teraz odpłaciły z nawiązką, zdarza się po 6 kwiatów rozwiniętych na jednym pędzie.
Aniu sweety Kocidła w tej chwili śpią na parapetach, tzn Diablik i Emilka, reszty nie widzę. A słońce na zdjęciu wschodzi i wydaje mi się , że przez jakiś czas będę wstawiać tylko wschody bo zachody są takie lipne tego lipca :;230
Marysiu Na czwartym zdjęciu jest rdestówka rosnąca po jabłonce. Rośnie tam od 2010 , w tym roku zacząłem ją podcinać bo opada już na pół wjazdu i to był błąd , rośnie teraz 2 razy szybciej :shock: ale za to szczelnie chroni przed okiem sąsiadów ;:306 Sępika wczoraj wieczorem znalazłem jak skakał po śliwkach w sadzie, niestety nie miałem aparatu. Może dziś też gdzieś wlezie...na pewno gdzieś wlezie :D
Bogusiu Witaj :wit Roślinki od Ciebie pięknie rosną, a szałwia z różowymi końcówkami wygląda jakby rosła już gdzieś od 4 lata taka duża. Teraz kwitnie złocień, żurawka, zaczyna chaber wielkogłówkowy, chyab jeszcze kwiatki ma brunnera, hebe się ładnie odbija, cud miód malina :wink: jakby słońce na trochę zaszło to porobię zdjęć żebyś też coś u mnie wypatrzyła. Pozdrawiam serdecznie ;:7
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michale kwiatki od Ciebie pięknie rosną ale chciałam zareklamować, że nachyłek okazał się być słoneczniczkiem (czy razem rosną) i na dole są dwa malutkie nachyłeczki, a rozchodnik nie jest variegata ;:185 Za to ostróżki były cudne! a floksy dopiero zakwitną, bo u mnie dopiero pączki mają. Wszystko inne rośnie w siłę. Drzewka szczepione ładnie rosną, niestety metki zbladły i tylko po liściach widzę że dwie są inne , a cztery kosztele (i oto mi chodziło). Pozrywałam liście z podkładki i chyba na rok zostawię tam gdzie rosną i dopiero za rok na jesieni przesadzę na miejsce stałe. Oczkować już nie będę, ale muszę pomyśleć z o czereśniach :lol:
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Marysiu Rozchodnik variegata wyślę Ci ale w postaci gałązek - z nich też zawsze się ukorzenia, jak odkopywałem go to musiała mi wejść pod łopatę część z rewersją, bo on czasem się odbarwia. Nachyłki wyślę także , mam ich trochę. Miałem się dziś zabrać za oczkowanie ale chyba zrobię to jutro. Zacznę od czereśni.
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Melduję się w wątku. :wit

-- 18 lip 2013, o 15:07 --

Melduję się w wątku. :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michale ja myślę, że poczekamy do wiosny tylko proszę zaznacz sobie nachyłka :lol: Oczywiście z reklamacją to jest żart, ale Ty widzę wypadłeś z rytmu FO ;:306
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Witam Krystianie :wit
Marysiu Rzeczywiście wypadłem z rytmu ;:306 Nachyłęk może być wiosną ale jesienią pewnie też coś Ci wyślę.
A teraz zdjęcia , które powinny pojawić się wczoraj na pierwszej stronie
Tojotka
Obrazek
Emilka
Obrazek
Diablik
Obrazek
oraz Sępik
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brakuje jeszcze Darmokota ale ani dziś ani wczoraj się nie zjawił, może jutro uraczy mnie swoją obecnością...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Na zdjęciu z konewką strasznie jest posępny :( , potem Sępik pogodził się z rolą modela :lol: . Baby Tojotka i Emilka modelki! Proszę wyczochraj kociska! :lol:
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Chyba się zasępił przy tej konewce, jakieś mu nóżki takie pokraczne wyszły :wink: Wyczochram na pewno :D
Awatar użytkownika
terlica
500p
500p
Posty: 761
Od: 24 mar 2013, o 07:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

zazdroszczę ,że dają się czochrać. Moja pani kotowa jest z serii tych, co to ewentualnie można na nie patrzeć, broń Boże dotykać :-)
Pozdrawiam-Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

A nasz Maciek uwielbia czochranie nawet pod włos mruczy wtedy cudnie, a Monia tylko wtedy jak ma ochotę to można jej zrobić wszystko :lol: Michale już się robi kocio!
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

:wit

Michale witam :D a całą kocią, cudną rodzinkę, też ugłaskuję na powitanie !

Miło Cię znów widzieć aktywnym na FO ;:215
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michałku :D
Ale wspaniała sesja kociambrów. ;:oj
Sępik, jak na gwiazdę wieczoru przystało pozuje, jak zawodowiec. ;:138
Bierz się za mizianie, szkoda, że nie mogę osobiście. ;:306
:wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”