Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

:wit Mufeczko, ale Ty masz pisane ......... :;230 po takim wstępie aż nie chce się opuszczać Twojego wątku :;230 ;:170
Cudne miejsce, dla mieszczuchów raj na ziemi ;:180
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Wszystko, absolutnie wszystko mnie w tej Wilkowyi zachwyca z Gospodynią na czele ;:oj.I rzeczka i kapliczka, obrośnięta powojnikiem (jakim?), szeroko otwarta brama, ptasie budki na drzewach, koloryt ogólny i jego twórcy: szałwie, kocimiętki, irysy, trawki, piękna altana i jeszcze piękniejszy domek. Uchylisz jeszcze raz drzwi tego domku, Marysiu :?:

Wielkie buziaki za kontynuację spaceru po wilkowyjskim stepie ;:196 - Jagoda
Awatar użytkownika
Pacynka
500p
500p
Posty: 892
Od: 16 lis 2012, o 19:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków i świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Mufko Droga ;:168 piękne oprowadzenie po Twych latyfundiach :wink: Bogactwo form i kształtów w nasadzeniach niezmiennie mnie zachwyca.
Czyli mówisz, że
'Brama na wciąż otwarta przechodniom ogłasza,
Że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza' ? :wink:
Do tak życzliwej Gospodyni z niekłamaną przyjemnością się wybiorę! (kiedyś;)
Awatar użytkownika
Mufka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2401
Od: 11 lut 2009, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i Wilkowyja

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

:wit

Kochani powoli, nieśmiało otwierają swoje pierwsze płatki pokazując pachnące,zachwycające wnętrze, pierwsze róże. A więc czas pokazać nasze królewny :heja

Aniu w nagrodę za zaszczytne pierwsze miejsce i bezkrytyczny stosunek do mojej flory otrzymujesz wymarzony, długo oczekiwany, pierwszy kwiat Winchester Cathedral

Obrazek

Agnieszko dla Ciebie równie piękna siostrzyca, moja imienniczka Mary Rose ;:196


Obrazek

Dorotko, trzecie miejsce też zaszczytne, więc pierwszy kwiat Tuscany


Obrazek

Ewo dla Ciebie obsypana kwiatami, wspaniała stara odmiana Koszuty


Obrazek

Aniu sielskie widoczki znajdziesz u mnie...prawie wyłącznie ;:306 Alba Maiden's Blush jeszcze w pąkach


Obrazek

Agnieszko witaj kochana, dla Ciebie róża portlandzka Jacques Cartier


Obrazek

Ewo Constancjo niby jesteś, a Cię nie ma ;:185 Mam nadzieję, że kwiat R.rugosa Kórnik spełni Twoje oczekiwania :D


Obrazek

Sławku, nowy gościu, z ogródkiem najpiękniejszych jakie znam irysów, pełna soczystych barw Astrid Grafin von Hardenberg, pozuje specjalnie dla Ciebie, w tle z kocimiętką :uszy


Obrazek

Ewuś nie marudaj, to ...kiedyś, to już za rok, a może zakwitną w sierpniu ? :D Zobacz, to mój długo wyczekiwany, delikatny i cudownie filigranowy pączuś Aspirin Rose


Obrazek

Anetko wiewióreczko, witam w moich progach, przycupnij sobie kochana, gdzie tylko podoba Ci się najbardziej, a ja doniosę kocyk i kawkę.Gradu współczuję, nawiedził mnie niedawno, ale muszę pocieszyć, że roślinki dzielnie nadrabiają straty, tylko trzeba cierpliwie im pozwolić. Trzymam za nie kciuki ! Podoba Ci się Ritausma ? Bo mnie bardzo :D


Obrazek


Justynko zapraszam serdecznie, może jeszcze raz Koszuty ?



Obrazek

Asieńko, Daffo miły, dostaniesz w nagrodę za szybkie przybycie piękną Albę Koenigin von Daenemark


Obrazek


Krysiu przykro mi, że sąsiedzkie koty wyleżały Twoją kocimiętkę, ale niestety one ją baaardzo lubią ;:108 Na pocieszenie jeszcze raz Astrid Grafin von Hardenberg

Obrazek

Jolu a ostrzegałam ! Z kamieniami ostrożnie, bo moje rosną ogromne ;:306 Dostaniesz goździkową Pink Grootendorst


Obrazek

a może wolisz Mary ?

Obrazek

lub Marguerite Hilling ?


Obrazek


Agnieszko witaj serdecznie i zapraszam zaglądaj :D na przywitanie R.rugosa Hansa


Obrazek

Majeczko kochana moja, specjalnie dla Ciebie nastawiłam budzik i zrobiłam pierwsze w życiu zdjęcie Tuscany w porannej rosie ! No zobacz sama jak mi się udało !


Obrazek

Jagi najmilsza, ale niebieskiej róży, to ja niestety nie mam ;:185 Tak pięknie chwalisz, że nieba bym Ci przychyliła, ale może jednak wybierz inny kolorek ? Nie da się ? No trudno, dostaniesz błękitne :lol:



Obrazek


Obrazek


i moją imienniczkę w towarzystwie szaro niebieskim ;:306

Obrazek

Pacynko ależ wpadaj, koniecznie wpadaj i pospiesz się, bo czas kocimiętek, szałwii i irysów krótki jest niezmiernie ;:224
Moja ukochana Nevada


Obrazek
Prawdziwa kobieta potrafi zrobić wszystko, zaś prawdziwy mężczyzna to ten, który jej na to nie pozwoli ;)
Moja Wizytówka Mufka - ogrodowe marzenia...cz.1 cz.2 cz.3 cz.4
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Za błękity dzięki wielkie, Muffinko ;:97.
Na ich widok szybciej mi bije serce, a jak zamknę oczy, będę je widzieć i tak.


;:196 Jagoda
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Będziemy mieli różane sny, Marysiu! ;:196
Wspaniały pokaz dają Twoje róże, w tym moje najbardziej ukochane burgundy!
Widzę, że niektóre róże łapią trochę mączniaka... to zupełnie jak u mnie... po za tym bruzdownica, a dziś Beatka podejrzała niepokojące objawy żerowania kwieciaka... :evil:
Nic to, mam nadzieję, że opryski zadziałały...
Dobrej, spokojnej nocy!
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

MARIO :wit
Bardzo zawyżyłaś standardy dziękczynne ;:108 Co klasa to klasa :!:
Na taką kocimiętkę, w tle,nabrałem ochoty.Bo moja koci-koci w tytule to tylko taki greps,nośne słowo.
Mam kępkę tej zwykłej,na wszelki wypadek,Twoja jest efektowna - a ja takich roślin poszukuję.
Napisz,jak sie nazywa.Może gdzieś na nią trafię ...
Sławek
Awatar użytkownika
Gencjana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3032
Od: 27 sty 2010, o 22:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Marysiu, świetnie rozpoczęłaś nowy wątek. Ale masz też co pokazać. ;:215 Wspaniale prezentują się łany irysów, maków itd.
Zadziwia mnie, że tyle pięknych róż Ci już zakwitło. Chyba masz lepsza pogodę, nie mówiąc o ręce. ;:180
Pozdrawiam.Adrianna
Moje wątki Aktualny
Awatar użytkownika
a_nie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1620
Od: 31 mar 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

O holipka, spóźniłam się z pochwaleniem ilustrowanego przewodnika do Twojego ogródka i przepięknych łanów szałwii - i nie dostałam różyczki. ;:145
Podczytując m.in. Twój wątek zaczynam zapadać na różo-manię.
No nic to może chociaż tego łososiowego maka poproszę?
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Jak mam krytykować, skoro wszystko śliczne? Ot na przykład łany bodziszków, że o różach nie wspomnę ;:173 A standardy zawyżone. U mnie kłopot, bo jak tu dziękować różami, który uparcie zaciskają pączki??? ;:306
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Majeczko kochana moja, specjalnie dla Ciebie nastawiłam budzik i zrobiłam pierwsze w życiu zdjęcie Tuscany w porannej rosie ! No zobacz sama jak mi się udało !

:;230 :;230 :;230 Mufeczko jesteś niemożliwa ;:196 zdjęcie Tuscany z poranna rosą cudne ;:180
Powiedz sama czyż nie inaczej wygląda ogród o brzasku, a odgłosy przyrody lepiej słychać. :;230 :;230
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Witaj z rana Marysiu ,takie różyczki oglądać ,to wielka przyjemność .Z tego co widzę w większości ,to duże krzaczorki ,ale w sam raz na twoje stepy .Ja mogę tylko popatrzeć u innych .Mój staruszek ogrod nie pomieści takich rarytasów . ;:196
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mufka - ogrodowe marzenia... cz.2

Post »

Dzień dobry Mufeczko, pogoda wreszcie piękna i słoneczna, a twój sielski błękitny ogród (tak go właśnie widzę) zachwyca, bo tworzy się nad nim taka tajemnicza szaroniebieska mgiełka, która łączy szałwie i kocimiętki z niebem. Awszystko przetkane kępami traw ;:173
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”