W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko ależ cudnie kolorowo u Ciebie ;:138 Krokusiki, przylaszczki.... a wrzośce marzenie ;:oj u mnie wszystkie wypadły po poprzedniej zimie, bardzo mi ich żal, ale już sadziła nie będę....jakoś im u mnie nie pasuje... u Ciebie prawdziwy okaz....
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko, przylaszczka to moja ulubiona wiosenna roślina, tak pięknie się niebieszczy :D .
Mam ją w kilku miejscach, ale jakoś nie rzuciła mi się jeszcze w obiektyw, rabaty nie sprzątane, może pod liśćmi jest?
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko,dziękuję za dzisiejsze spotkanko ,ze mogłam Cię poznać; ;:196
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Świetne ujęcia kwiatów i owadów :!: Masz tych jednych i drugich całkiem sporo. Nawet śnieżniki i floks widzę już kwitną u Ciebie? :shock:
Przebiśnieg pełny super! U mnie dziś już przekwitły przebiśniegi (za duże słońce).
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Szachownica u Ciebie wychodzi z ziemi a ja gdzieś przesadziłam i nie pamiętam gdzie ;:14 dobrze że skleroza nie boli tylko nachodzić się trzeba ;:306
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

:wit Witam wszystkich moich gości, dziś u mnie wreszcie słoneczko ale wieje wiatr.
Zenku masz rację wiosna spóźniona i to bardzo ale te zaległości to nie tak szybko nadrabia, teraz jak przez dwa dni było zimno to nic cowego nie pojawiło się, na szczęście tego białego na rabatach juz nie mam, zostało tylko troszkę za domem.
Beatko gdyby nie moja córa która wypatrywała wszystkiego co się rusz to i ja motyla bym pewnie nie zobaczyła.
Sylwia oj dzieje się dzieje, gdyby tak codziennie było trochę słońca to kwitło by jeszcze więcej. Roboty już trochę zrobione, teraz muszę wykarczowac stare truskawki i pewnie tam w tym roku coś nowego powstanie, i przesadzić winogron i... ale na dziś zaplanowałam sobie sprzątanie strychu bo jak się zrobi gorąco to nikt tam nie wytrzyma.
Kasiu dziękuję, ja bardzo lubię jak mój ogródek odwiedzają te małe stworzonka i masz rację wreszcie mamy prawdziwą wiosnę.
Ewa gdyby tak jeszcze ciepło było nie lubie pracować w ogródku jak nie ma ;:3 , a pracy to jeszcze trochę jest, później zacznie się pielenie,sadzenie i koszenie(ale to nie moja robota) i tak wkółko. Wiosny trochę jest ale ja chcę więcej!
Buziaczki
Aniu bardzo dziękuję za miłe słowa, dziś też jest ;:3 więc pewnie znów pojawią się motylki i pszczółki.
Gosiu po tak długiej zimie to każdy najmniejszy kwiatuszek cieszy, nawet jak jest biały, byle właśnie nie oglądać tego śniegu, który ja jeszcze niestety mam na działce.
Aniu witaj , wiosny już troszeczkę jest u Ciebie pewnie też. Ja również dziękuję Ci za miłe spotkanie i cieszę się że mogłam Cię poznać.
Agnieszko kolorków zaczyna przybywać, ale mogłyby te kwiatki szybciej rozkwitać. Wrzośce mają się u mnie bardzo dobrze i ładnie rosną za to wrzosy juz nie są takie ładne.
Elu mi przylaszczki też bardzo się podobają, mam jeszcze dwie mam nadzieję że jedna będzie różowa a druga biała ale tym jakoś się nie spieszy. Jak jeździmy w Twoje strony to w lasach w okolicach Olszanki wydaje mi się że na brzegarz właśnie kwitną przylaszczki ale jakoś nigdy nie ma jak się zatrzymać.
Jacku tyle miłych słów aż się czerwona robię, u mnie przebiśniegi dopiero się pokazują bo tam gdZIe rosną to słońca było niewiele i do tego śniegu dużo. A floksik to miał tylko jeden kwiatuszek coś się troszkę pospieszył.
Aniu na pewno i Twoja szachownica gdzieś się znajdzie, u mnie tylko ta jedna mam nadzieję że zakwitnie w tym roku. Dziękuję ;:196 (wiesz za co)
A to moje przebiśniegi, dopiero zaczynają kwitnąć.
Obrazek
W tunelu w doniczce rośnie stoplamek
Obrazek
a to moja paprotka od Danusi, specjalnie dla Beatki Norbitki
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2081
Od: 7 lip 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Ładna paprotka, ale inaczej wygląda jak moja :)
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko a nasz stoplamek ubiegłorocznej zimy nie przetrzymał, choć w okresie letnim ładnie rósł i zakwitł....
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
venezzzia
100p
100p
Posty: 149
Od: 8 lis 2012, o 14:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: W dolinie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

:wit Dzięki za odwiedzinki - jestem (w skrócie) Aga - jeśli Ci wygodniej - cudowna u Ciebie wiosna ;:333
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Beatko trochę inaczej wygląda bo moja to już jest i troszkę większa ale wydaje mi się że to to samo, ale znawcą w tym temacie nie jestem więc upierać się nie będę.
Zenku mi w tamtym roku stoplamki też kwitły a w tym roku jeszcze tych w gruncie nie widać, ten na zdjęciu jest w doniczce i stoi w tunelu więc szybciej się pokazał, szkoda że Twój nie przetrwał ubiegłorocznej zimy.
Aga (i już jakoś lepiej się do Ciebie zwracać) witaj i dziękuję za odwiedzinki.

Dla moich przemiłych gości ciąg dalszy mojej wiosny
krokusiki
Obrazek
Obrazek
mioduka pokazuje pierwsze kwiatuszki
Obrazek
Obrazek
iryski
Obrazek
śnieżnik
Obrazek
pszylaszczka w pełnym rozkwicie
Obrazek
ciemiernik też pomału pokazuje kwiatki, różowy jest w kiepskim stanie po tym śniegu
Obrazek
cebulica syberyjska
Obrazek
na koniec moja szachownica cesarska będzie w tym roku kwitła :heja
Obrazek
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko wiosnę masz jak z książki o wiośnie .Niczego nie brakuje .Tak sobie dziś wracałam od lekarza ,krokiem tułacza z niewoli i oczywiście zaglądałam do ogródków .Wszystkie były paskudne ,albo wręcz ich nie było ,a ja w myślach projektowałam ,co bym zrobiła mając taki ,czy inny .Na naszym forum to jest ogrodowy raj ,ale w rzeczywistości to nie jest takie oczywiste . :lol:
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Iwonko,u mnie juz po krokusach,czekam na następne kwiatuchy.
Awatar użytkownika
promyk
200p
200p
Posty: 470
Od: 18 kwie 2011, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz.2 - IWONA1311

Post »

Ale pięknie u Ciebie musi być tyle odmian wiosennych kwiatów... muszę i jak się postarać na jesieni o inne gatunki chociaż i krokusiki cieszą, a przy takiej pogodzie to aby patrzeć to i tulipany zaczną kwitnąć
Staraj się dojrzeć promyk światła tam, gdzie inni widzą tylko ciemności.
Pozdrowienia z Doliny Wieprza - Sylwia
Promyczkowy przed ogródek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”