Aprilkowy las cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Jolu, kurcze, dopiero załapałam, ze masz 3 część ;:138 , gratuluję ;:168 . No i termin świetny na rozpoczęcie :wink: . Wnętrza super, zwłaszcza ten fotel ;:oj .
Z różami to Cię załatwili i ich przesyłką. U mnie spokój, będą jak śnieg zginie, bo inaczej się zapłaczę. A te korzeniska, to chyba trzeba przyciąć przed posadzeniem?
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Ja ostatnio nie pokazuje zdjęć :;230
Awatar użytkownika
Francesca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2205
Od: 25 maja 2010, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

April pisze:Franceska/Agatko, no nie mogłam się przecież ciągle komuś wcinać w jego wątku ;:306 Czekałam tylko jak mnie ktoś pogodni.
Mnie chodziło o miejsce gdzie my możemy pisać do Ciebie ;:167 Brakowało mi Twojego lasu trochę :wink: .
Oby różyczki szybko odwdzięczyły się kwitnieniem :) .
Pozdrawiam - Agata :)
Mój ogród na mazowieckich piaskach część 1, część 2 - aktualna
Awatar użytkownika
patkaza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 22 cze 2010, o 23:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

las zwierzęta ogród i tyle ciepła...przesympatycznie tak wędrować po twoich wątkach...czy wiewiórki mogą zawędrować do mnie na pulpit?
ja też mam taki ulubiony fotel...tylko że mój nie pasuje do reszty-ale nie mam sumienia się go pozbyć więc póki co ;:304 i z kawką czekamy na słoneczko
Opowieść o moim miejscu...cdnn
"Opowieści są jak ludzie z upływem czasu stają się coraz lepsze"pozdrawiam Aga
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Mnie też się bardzo u Ciebie podoba więc postanowiłam się przywitać. ;:180 ;:180 ;:180 ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Cieszę się, że zaczęłaś :D
Może przyciągniesz wiosnę?W domku masz bombowo. Czy cyklameny rosną u Ciebie długo?
Moje padły po tygodniu.
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Jestem Joluś kochana ;:196
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Joluś, ciesze się, że założyłaś wątek ;:138 pomimo zimy wiosną :roll:
Wnętrza domku gustownie urządzone ;:180 a różyczki śliczne, ja też czekam na swoje ;:65
Pozdrawiam :D
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Witaj Jolu ;:167
Wnętrze super urządzone z tego co widzę... (kiedy dojdę do tego etapu ;:124 )
Korzenie róż imponujące, aż pewnie żal przycinać. Ja właśnie przełożyłam zamówienie różane, bo też w tym tuygodniu miałam sadzić pierwsze róże... zupełnie się pokićkało z tą pogodą, stąd mój zapał ogrodowy jakiś taki oklapnięty...
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Miałam wczoraj jeszcze odpowiadać wszystkim gościom na bierząco ale się nie udało. Wybaczcie, byłam w pracy pierwszy dzień po chorobie i okazało się że jeszcze znacznie za wcześnie. Wróciłam do domu i dosłownie padłam. Nawet jeść mi się nie chciało. Tyle co z rozsądku i żeby leki wziąć.
Ale dość marudzenia. Ponieważ zapowiadają na dziś śnieżycę, u niektórych np w Opolu już jest, to najpierw parę fotek ze słonecznego spacerku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Mój M nie jest malutki a przy tym dębie wygląda jak mikrus

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek A to już mój lasek za ogrodzeniem.

:wit
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Joluś piękny ten Twój lasek ;:167
Chciałaby mieć u siebie taki drzewostan :wink:
Spacerek widzę , że udany . Psy prze szczęśliwe .
Zdrówka Ci zyczę , nie forsuj się ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Aniu S. - jak tu fotek nie pokazywać jak to one wpływają na naszą wyobraźnię. Poza tym dla wielu pismo obrazkowe to podstawa. Ja z reguły staram się czytać ale jak nie mam czasu to chociaż fotki przerzucę.
Francesca/Agato, przecież mówiłam, jak zamykałam wątek że wystarczy gwizdnąć na pw i zawsze się zjawię żeby poplocić troszkę. No fakt że nie u siebie ;:224 Niestety nie miałam zbobionego archiwum na tyle dużego żeby Was męczyć całą zimę ;:306 Za róże mocno trzymaj kciuki bo mój różany debiut trafił na bardzo ekstremalne warunki ;:131
Patkaza/Ago, wiewiórki jak najbardziej są do Twojej dyspozycji. Bardzo mi miło że Ci się podobają. I zapraszam częściej. Ja u siebie w domu też trzymam taki stary fotel, który należał do mojego Taty. Zawsze jak przyjeżdża do mnie, to ten fotel jest wystawiany dla niego i stawiany koło kominka. To nic że nie pasuje, jest łącznością z naszymi korzeniami i przywołuje mnóstwo wspomnień ;:167
Ewo_Rozalko, witam Cię serdecznie. To niezwykle miłe jak się komuś oprócz nas samych, podoba. Zwłaszcza, że jestem dopiero na początku ogrodowej ścieżki. Postaram się zapewnić stałą rozrywkę ;:7
Margo - Gwiazdo Ty moja ;:196 Już się nie mogłam doczekać tylko ten śnieg ciągle mnie hamował. Ale już nie dałam rady dłużej czekać ;:306 Fajnie,że podoba Ci się u mnie. To mała próbka domku bo bardzo byłam dumna z donicy, którą nabyłam na Broniszach przed świętami. Wtedy też kupiłam te cyklameny, czyli stoją dopiero drugi tydzień. Podobno nie lubią jak jest za ciepło. Jak tylko będzie powyżej 5-7 stopni to lecą na taras. Zresztą tam były planowane, dlatego te dziwne wiaderka jako donice, które zupełnie nie pasują mi do salonu ;:306 ;:306
Niunia/Moniko, tak odważyłam się na kolejny wątek. Twojemu speedowi to ja nie dorównam ale będę się starała teraz już być bardziej na bieżąco ;:333
Witaj Reniu i bardzo dziękuję ;:196 Też zamawiałaś róże? a jakie? Moje się męczą w garażu. Zwilżam je co parę dni.... i czekam na słonko ;:224 A Ty nie masz nowego wątka? Bo nie mogę znaleźć :?
JLG/ Joanno i ja Cię witam serdecznie. Ja też nie wszystko mam urządzone. Dopiero tej zimy ( a to już trzecia) urządzałam swoją sypialnię. Jeszcze brakuje paru drobiazgów ale generalnie cieszy baaaardzo. Brak pośpiechu spowodował, że wszystko mam bardziej przemyślane w każdym szczególe. Poza tym często trafiają się fajne okazje. Nad żyrandolem zastanawiałam się ponad dwa lata bo był horrendalnie drogi. A okazja sprawiła że kupiłam równie ciekawy za 1/10 tego co tamten ;:306 Czasem warto poczekać.
No a propos tych róż. Już Marzenka coś pisała o tym że trzeba przyciąć korzenie. To prawda? Jak bardzo? napisz proszę o tym coś więcej. A jeżeli już mam w donicy i tylko będę potem przesuwać do gruntu bez poruszania korzeni to źle będą rosły? Lepiej już ich nie ruszać czy jednak rozkopać i przyciąć? Wyraźnie ruszyły z wegetacją ;:131
Agatko123/Agnieszko, właśnie dla tego lasku kupowaliśmy tą działkę mimo że teraz dość daleko musimy dojeżdżać do W-wy. Ale zachwyciła mnie. Niestety po ostatnich opadach śniegu parę drzew do wycięcia bo zostały połamane kikuty ;:131
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Fantastyczne zdjęcia z lasu ;:215 Jednak poza miastem nawet zima jest piękna ;:108 Nawet dojazdy do pracy nie są przeszkodą. Ja po prostu uważam, że po powrocie z pracy mam wakacje i tak całe życie :heja Ładne widoczki pokazałaś i od razu humor mam lepszy :D Korzenie chyba sie przycina od róż, ale najlepiej doczytaj http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=41
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”