Aprilkowy las cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Aprilkowy las cz.3

Post »

Witam po dłuższej przerwie.
Poprzedni wątek można znaleźć tutaj: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 52&start=0

Miało być dowcipnie: nowy wątek 1 kwietnia jak na April przystało ale się nie udało.
Póki co, to tylko pogoda płata figle bo nie dość że śnieg to jeszcze święta zawirusowane pod kołdrą i 30 godzin bez prądu.

Optymistyczna fotka na powitanie
Obrazek

Pozostałe zdjęcia mam tylko śnieżne więc mam pewne zahamowania czy w ogóle je pokazywać ;:224
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Witam się :wit
Nareszcie...
Jolu, u Ciebie będę stale, bo Twój ogród to nie lada wyzwanie. A ja lubię takie ciekawe wyzwania. Pewnie masz w tym momencie inne zdanie na ten temat :wink: ....ale.....Radzisz sobie :!:
Piękne róże ;:3
Ja cierpliwie poczekam na twoje w gruncie ;:173
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Ja też się przyłączę ;:108
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Witam Cię Justynko jako pierwszą na podjum ;:63
Ja oczywiście zupełnie zapomniałam co tam trzeba zrobić żeby się od nowa na forum dostać ;:223
Czekać więc muszę cierpliwie na miłosierdzie Administratora aż mnie poprzykleja w odpowiednie miejsca.

Póki co mało sie u mnie dzieje.
Róże już do mnie dotarły i schroniły się na razie w garażu. Nie wiem tylko jak długo tak mogą wytrzymać bo są oczywiście z odkrytym korzeniem.
Lilie posadziłam do donic i wystawiłam na taras, bo już rosną na potęgę. Poprzykrywane kartonami i agro. Może nie zmarzną.
Fot ogrodowych brak, bo i wspominać nawet nie ma co, no może troszkę ale to innym razem.

Wspomnienia świąteczne:

Obrazek

Obrazek

Jedyna fajna rzecz jaka ostatnio mi się trafiła to nabycie donicy do salonu. Długo poszukiwałam aż wreszcie się udało. Generalnie jestem ostatnio skupiona na wnętrzu, ogród niestety musi poczekać.
Obrazek
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Annes, witam nowego gościa. Wątki różane u Ciebie widzę, zaraz się zapoznam bo ja zielona w temacie, choć już zawirusowana. Bardzo się przyda ktoś doświadczony. :uszy
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Melduję sie i od razy zachłysnęłam się na widok takiego pieknego fotela,oj polezałoby się.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Dzień dobry, Jolu!
Wiosna jaka jest, każdy widzi, więc trzeba się wnętrzami zaspokajać...
Donica bardzo efektowna!
Mam pytanie, czy ten głośnik do którego przytulone są szczapy drewna, to prawdziwy? (nie widzę żadnej osłony od strony drewna albo to złudzenie).
Życzę udanego sezonu!
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Witaj Jolu :wit

Melduję się obowiązkowo :wink:
Awatar użytkownika
Francesca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2205
Od: 25 maja 2010, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Bardzo się cieszę, że znowu masz swoje miejsce do pisania ;:196 .
Pozdrawiam - Agata :)
Mój ogród na mazowieckich piaskach część 1, część 2 - aktualna
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Jola, dobrze, że jesteś ;:333
Donica ;:152
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Witaj i nie pokazuj sniegu - mamy za oknem - pokazuj wiosne, moze przyjdzie. Ewentualnie lato...
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Melduję się kochana i ja. Dużo ;:3 w ten kwietniowy (Aprilkowy) dzionek...
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.3

Post »

Cześć Małgoś, ten fotel to jest mój ulubiony. Uwielbiam sobie na nim usiąść przy oknie i czytać. Zdarzyło mi się na nim parę razy zdrzemnąć ;:306 Zapraszam do skorzystania :wink:
Agunia, dobry dzień, zwłaszcza że zaraz do domku. Nie mogę się doczekać bom po chorobie mocno osłabiona. Fajnie że podoba Ci się donica, długo takiej szukałam. Udało mi się trafić z odcieniem bieli niemal idealnie pod kolor podłogi. A ta kolumna przy drewnie, jak najbardziej prawdziwa i funkcjonująca. Drewno tam jest raczej do ozdoby, nie ruszamy go, więc kolumna nie jest narażona na uszkodzenie. Drewno do kominka przynosimy z pomieszczenia obok. Tobie też życzę udanego sesonu, tylko mam małe pytanko, kiedy to będzie? ;:223
Agnieszko, ja u Ciebie a Ty u mnie :lol: Dzięki że zaglądasz, jeszcze nie nabraliśmy rozpędu do prac i trudno to forum nazwać chwilowo ogrodniczym ale liczę że się to szybko zmieni.
Franceska/Agatko, no nie mogłam się przecież ciągle komuś wcinać w jego wątku ;:306 Czekałam tylko jak mnie ktoś pogodni. Zapraszam, może niedługo zaczniemy mówić o roślinach :;230 :;230
Variegata/Magdo dzięki za miłe przyjęcie. Biłam się z myślami czy to już pora ale kwiecień mnie przywołał do porządku. Chciałam wczoraj ale prąd mi zabrali ;:306
Wielkakulka/Aniu cześć. Ciekawy nick. Często na siebie wpadamy u Magdy ale jeszcze nie znam Twojego ogródka. Ciekawa jestem czy Ty też nie pokazujesz śniegu ;:306 Zaraz zajrzę ;:333
Justyno, miło że zaglądasz. Niestety słoneczka brak ale nie tracę nadziei.
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za odwiedziny, jestem mile zaskoczona że o mnie pamiętacie.

Miało nie być śniegu na fotkach, to co ja mam pokazać :cry: mam same ze śniegiem. To może pierwsze różyczkki jakie dostałam Veichenblau. Niesamowicie wielkie korzenie. W donicy czeka na przesadzenie do gruntu

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”