Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

O witaj :wit Jagódko w nowym wąteczku :wink:
Ładnie wiosennie witasz,niestety u mnie zimowo,mimo,że mamy wiosnę,ale chyba na prarapetach :roll:
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko, serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się, że przynajmniej u Ciebie można znaleźć oznaki prawdziwej wiosny... u nas wszystko pod śniegiem, który wciąż stale dosypuje...
Proszę o kolejną porcję zdjęć ;:196
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Piękna wiosenka.
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Iguś, Ty na pewno mieszkasz 10 km ode mnie :shock: ;:oj
U mnie zima ;:145
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagodko- przyjemnie zobaczyć,że tak ładnie przebija Ci się wiosenne kwiecie.Chociaż pewno dzisiaj znowu się nie przebija? ;:3
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Witam serdecznie moi mili :wit ....była wiosna :tan ...nie ma wiosny ;:185 ... ;:145 ... znów w nocy nasypało tego dziadostwa ....normalnie wszystkiego się odechciewa ...

Ewuniu - EwkaEs ...przyjemnie , wiosennie , to było do wczoraj ...a dzisiaj ... ;:oj ...zimowo ... ;:145

Ewuś - Evluk ...a jakże , że mieszkam ...tyle , że tak ładnie , to było do wczoraj ...dzisiaj apiat od nova ...chyba sobie w łeb strzelić ..bo przecież za tymi anomaliami pogody idzie w parze nasze samopoczucie - meteopatia w nas siedzi i nijak tego zmienić się nie da ...chyba jedynie wyjechać z tego pięknego kraju ... ( jestem / byłam niepoprawną optymistką i patriotką ) ...i to nie tylko przez pogodę :wink:

Gosiu - megi1402 ...piękna , to ona była dwa dni ... ;:oj

Aguniu- aguniada...nie ma się już z czego cieszyć - znów mam biało - a było tak pięknie - do wczoraj - w nocy znów się zabieliło .
Powiedz , co ja mam teraz pokazywać ;:145 ? Jednak mogłam poczekać do kwietnia z tym otwarciem podwoi mojego " Królestwa ..."
Ktoś bawi się z nami w kotka i myszkę ;:219 ...

Aniu...dzisiaj już nie ma moich kwiatuszków ...wszystko zasypało ;:145 ...pociechę mam na parapetach ..

Gosiu- małgocha1960 ...i u mnie sypnęło w nocy ...już mam dość tej " skakanki " pogodowej ;:174

Dorotko ...piękną ...aż ryczeć się chce ...i to ma być tak aż do kwietnia ;:202

Normalnie ...wysiadam ...i jak tu człowiek ma planować , skoro wszystkie plany biorą w łeb ... możemy tylko ponarzekać ...nie zmienia to samego faktu - już jesteśmy wszyscy zmęczeni tą zimą ;:222

WIOSNO - WRÓĆ ;:303 .... ;:180
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEJI ;:3
Jestem w podobnym nastroju :(
Ale jak żyć,panie premierze :?:
SŁA
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1306
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko :wit Cieszę się na nowy wątek,wiosennie się zapowiada - co prawda na razie na fotkach ;:333
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagódko dobrze, że mi napisałaś o nowym wątku bo zapewne bym przeoczyła. Powoli gubię się na forum od ilości w gąszczu ogrodów.
Piękny początek, masz rację są tacy których życie nie rozpieszcza. My mamy swoje pasje, ogródki, przyjdzie wiosna od razu pofruniemy z kopaczką , wiaderkiem do ogródka. Dostaniemy skrzydeł i werwy na cały sezon.
U Ciebie pierwsze zwiastuny wiosny już są, wiem że dziś zasłonięte śniegiem, ale musimy być optymistkami, przecież na święta musi przyjść ładna słoneczna pogoda.
A jak tam wysiewy, pokaż nam coś.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Sławku...no jak nie tracić nadziei ...skoro sąsiadka - 44 lata dostała zawał ...najmłodsze dziecko ma 4 latka , a wszystko na to miało wpływ życie w stresie , niepewność jutra ( stracona praca )...
Wszystko mnie dobija ...jeszcze ta popieprzona - by nie powiedzieć dosadniej - ***** ( cenzura ;:oj ) - pogoda ...wszystkiego się odechciewa ;:145
Na temat ekipy rządzącej naszym pięknym krajem nawet mi nie wspominaj ;:185 ...ale i im się wkrótce skończy sielanka ...kto się wywyższa - będzie poniżony ... a syty nigdy nie zrozumie głodnego ...
Pozdrawiam ... :wit

Ewo...miło mi gościć Nowego Gościa w moim - kolejny raz zasypanym ogrodowym wątku ( a było tak pięknie ;:174 )... ;:196

Dorciu...wszystko mnie wkurza przez tę pogodę i dodatkowo zamartwiam się sąsiadką ( czwórka dzieci ) ...ach , szkoda gadać ...
Zawsze byłam optymistką , ale teraz ....chyba siąść i ...płakać ..ech ...życie ...śpiewała kiedyś E.Geppert ...uwielbiam jej piosenki ...Dorotko nie da się nawet focić tego , co na parapetach ...pelargonie w skrzynkach , pomidory na platformie ...na stole ...fiołki , oleandry , fuksje , lobelie na stołku , który ustawiłam na stole , by miały lepszy dostęp do światła ...a firanka cała podwinięta pod karnisz ...Na pozostałych parapetach koleusy , lantany , hipeastra etc..
Mój M ostatnio mi przytyka , ze z domu zrobiłam oranżerię ...a na podłodze wszystkie wielkie egzemplarze stoją , dojść nie idzie do okna . Nie wspominam o kwaterach zimowych ...tam dopiero jest tego ;:oj ...ale ja to kocham ...a jak się Mu nie podoba - droga wolna ...może się w każdej chwili wyprowadzić - piętro niżej - tylko tam jeszcze gorzej ...bo stół rozłożony do filcowania i roślin jeszcze więcej ;:306 .
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Nie dawaj eksmisji mężowi, toż za niecały miesiąc wszystkie doniczki wyniesiesz do ogrodu. a teraz każ mu poruszać się slalomem po domu ;:306
Piszesz o hiperastrach, moje tego roku zastrajkowały, wszystko robiłam tak jak mi rok temu Ewa powiedziała, nawet jedna cebulka wypuściła łodyżkę kwiatową ma ok 3 cm, jak wypuściła w lutym tak do tej pory nic nie podrosła. Nie nadaję się do tych kwiatów tak jak i do storczyków.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Jagodko- może upiecz mu ciasto jakieś i przestanie narzekać na kwiecie?
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5897
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Moje królestwo- uczta dla oczu i balsam ...na wszelkie zło .

Post »

Iga, wpisuję się ;:196
Szukam wiosny ;:303
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”