Mój ci on 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
alexm
100p
100p
Posty: 172
Od: 19 lut 2013, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój ci on 2

Post »

witaj :wit
Pięknie tu u Ciebie. Bardzo mi się podoba płocik z bukszpanu.
Sama robiłaś sadzonki?
Wiosenka już u Ciebie... :)
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Jak tam ze śniegiem, napadało ?
U mnie postraszyło kilkoma płatkami i to wszystko.
Ale podobno to tylko do końca tygodnia tak ma być.
Potem już tylko wiosna. ;:333
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ci on 2

Post »

Bardzo wyprzystojniał Twój Feliks ...........zapomniałam pochwalić cudną altankę ;:138 Czy to jest winorośl :?:
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Hejka :wit Alu,cieszę się że zajrzałaś.Bukszpan jest darowany.Tak mi się fartnęło.Siostra koleżanki wyhodowała za dużo na swoje potrzeby,koleżanka skojarzyła z moim hobby i oto mam :D Wiosna to u mnie była :? Teraz zaspy do kolan i nadal sypie.
Grażynko,aż trudno mi uwierzyć,co piszesz :shock: Kilka płatków?To przecież zawsze u was było więcej!Mało oglądam telewizję,wydawało mi się,że cały kraj w bieli.W pierwszej chwili byłam zła,bo już zaczęła się akcja "ogród",ale teraz uważam to za normalne.W końcu to zima.Może w końcu maj będzie majem ;:oj
Romciu,to jest winorośl.Jak już pisałam przyjemne z pożytecznym.Tylko są teraz takie lata,że przyplątuje się szara pleśń.Oprysk miedzianem konieczny ;:131
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ci on 2

Post »

Mireczko mam mieszane uczucia ,jak patrzę na twojego dębaczka .Mój też był kiedyś mały a teraz jego liście są nie do sprzątnięcia.2 osoby już go nie obejmą .Jest olbrzymi. ;:108
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Miruś tak to już jest.
Wszystko do góry nogami się wywraca.
U nas nawet wielkich minusów nie zapowiadają.
Ale to dobrze, bo tych większych moje szpalery kwiatowe mogłyby nie wytrzymać.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ci on 2

Post »

Witaj Mireczko w końcu otworzyłaś wątek więc przybiegłam :wink: , widzę że w ziemi już pogrzebałaś w te kilka dni ciepłych co nam namiastkę wiosny przyniosly - mnie się nie udało .
Szkoda ze nie powiedziałaś że tyle dobra wyrzucasz ( czyt. Tawuła)chętnie bym przygarnęła :wink:
Pozdrawiam. Ewa
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Ewa mam rozumieć,że nadal jesteś chętna ;:oj Podaj adres,ale przy świadkach ostrzegam-sama prosisz :uszy A poważnie;mam ją jeszcze w innych miejscach i chętnie prześlę Ci kilka(naście) pędów.Ona rozrasta się rozłogami,więc porób ograniczniki.Wiem,że areał masz duży ale po co ma ci wrastać w inne nasadzenia.Napisz na pv a jak tylko śnieg zniknie biorę szpadel...
ewo-rozalko ten dąb rośnie poza ogrodem głównym,w sadzie i nad czym innym się zastanawiam ;:131 Idzie dwoma pędami,czy jeden mam ciachnąć,czy tak zostawić?Dwie osoby mówisz,ja bym się cieszyła.A sadziłaś go czy też samosiewka?Co ja piszę,przecież musi być stary jak taki gruby ;:131 Świadek pokoleń!Pokazujesz go w wątku,bo jakoś nie kojarzę :wink:
Grażynko na Twoje szpalery to ja dzisiaj sobie popatrzyłam ;:108 Co ja tu będę kryć(u siebie jestem ;:224 ) walczyłam z zazdrością :oops:
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ewa_rozalka
1000p
1000p
Posty: 6406
Od: 10 cze 2012, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ci on 2

Post »

Prowadź go na jeden konar ,wtedy jest bardziej dostojny .Swojemu zrobię zdjęcie ,to zobaczysz ,jakie to drzewko . ;:202
Awatar użytkownika
mewa
1000p
1000p
Posty: 5373
Od: 25 paź 2009, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój ci on 2

Post »

Mireczko PW
Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mój ci on 2

Post »

Domyślam się, ale nie mam Ci za złe.
Też czasem łakomym wzrokiem połykam inne widoki. :uszy
Taka natura ludzka. ;:108
Grażyna.
kogro-linki
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Na wyrozumiałość liczyłam he he ;:333
Obejrzę go, ale nie wiem,czy zdecyduję się wyciąć jednego ;:131 Może to będzie Feliks i Janina?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on 2

Post »

Dostałam dzisiaj od Ellebelle nasionka tykwy.(Dzisiaj wyjęłam ze skrzynki a były już pewnie wczoraj ;:223 )Rozważam,gdzie by tu je posadzić :roll: W tamtym roku dynia ozdobna weszła na czereśnię,tykwa chyba też tak potrafi ;:108
Zima trzyma na całego,mróz skrzypi.Oczar zwinął się,kępka przebiśniegów,których nawet nie zdążyłam pokazać utknęła w zaspie ;:131 Nawet przestałam zaglądać do jaśminu nagokwiatowego.Maleńki wawrzynek wilczełyko gdzieś przysypany,nie podchodzę tam nawet,żeby przypadkiem żle nie zlokalizować i nie zadeptać ;:202
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”