Pseudo działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Przeklejam fotki z watku powitań.
To mój piechol Fuks
Obrazek
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

A to mój kot, El Diablo
Obrazek
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

fuksiu pisze:Przeklejam fotki z watku powitań.
To mój piechol Fuks
Obrazek
a dlaczego Fuks? :lol:
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

wow!!!!!


koty uwielbiam, mam w domku od 10 lat gwiazdusię Maksi :lol: :lol:
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Ich wzajemne relacje, to jak to sie mówi- zyja jak pies z kotem :lol:
Kocham moje zwierzaki, chociaz to składak i dachowiec, ale są naprawdę mądre, powiedziałabym nawet- inteligentne :lol:
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Dlaczego Fuks? Bo fuksem do nas trafił, zamiast do schroniska. Miał po prostu fuksa ;)
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

A poza tym fuks to z niemieckiego lis, a on taki rudy jak lisek :D
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

fuksiu pisze:Dlaczego Fuks? Bo fuksem do nas trafił, zamiast do schroniska. Miał po prostu fuksa ;)

to jak nasza kotka tylko ja mówię ze ona wygrała szóstkę :lol: :lol:

10 lat do tyłu też mielismy pieska - Foxa :lol:
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Fuksiu, oczywiście, że Twoje zwierzaki są inteligentne...to widać po ich pyszczkach :)
I w niczym nie przeszkadza to jak napisałaś, że jeden to składak a drugi dachowiec-te są najmądrzejsze-muszą umieć dawać sobie radę, nie każdy ma to szczęście, że trafi do dobrych ludzi.
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Tess pisze:
fuksiu pisze:Dlaczego Fuks? Bo fuksem do nas trafił, zamiast do schroniska. Miał po prostu fuksa ;)

to jak nasza kotka tylko ja mówię ze ona wygrała szóstkę :lol: :lol:

10 lat do tyłu też mielismy pieska - Foxa :lol:
Czyzby wielbiciele Z Archiwum X ? :lol: Fox Mulder to było ciacho wtedy :wink:
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Monika76 pisze:Fuksiu, oczywiście, że Twoje zwierzaki są inteligentne...to widać po ich pyszczkach :)
I w niczym nie przeszkadza to jak napisałaś, że jeden to składak a drugi dachowiec-te są najmądrzejsze-muszą umieć dawać sobie radę, nie każdy ma to szczęście, że trafi do dobrych ludzi.
Kiedys ogladałam wywiad z Muńkiem Staszczykiem, tez ma psy składaki. I kiedy jego sunia miała młode, to miał problem z rozdaniem szczeniat. Nikt ze znajomych nie chciał kundla. Teraz jest moda na Yorki, Labradory, etc. A kiedy minie moda, to snoby pozbywaja sie zwierzaków i kupuja nowe modne, a tamte trafiaja do schroniska. A ja zwierzaka kocham nie ze wzgledu na jego metrykę, pochodzenie, rasę, ale dla niego samego. I one sie odwzajemniają :) W końcu pies, to pies ;)
A kot nie musi wcale byc persem ;)
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Działka już jest. Sądzę ,że jeśli lubisz zajmować się roślinami , to za jakiś czas , nawet bez wielkich nakładów finansowych, uda Ci się zmienić ją w ładny ogródek.Od razu się nie da, więc uzbrój się w cierpliwość i ciesz tym, co jest - a jest kawałek ziemi, trochę roślin, goście ,którzy Cię odwiedzają , psiak i kot...Zaplanuj, co jeszcze dasz radę zrobić w tym roku, co musisz odłożyć na kolejne sezony.I ...nie spuszczaj nosa na kwintę !
Pamiętaj - małymi kroczkami , ale zawsze do przodu !
Pozdrawiam , E.
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

fuksiu pisze:
Monika76 pisze:Fuksiu, oczywiście, że Twoje zwierzaki są inteligentne...to widać po ich pyszczkach :)
I w niczym nie przeszkadza to jak napisałaś, że jeden to składak a drugi dachowiec-te są najmądrzejsze-muszą umieć dawać sobie radę, nie każdy ma to szczęście, że trafi do dobrych ludzi.
Kiedys ogladałam wywiad z Muńkiem Staszczykiem, tez ma psy składaki. I kiedy jego sunia miała młode, to miał problem z rozdaniem szczeniat. Nikt ze znajomych nie chciał kundla. Teraz jest moda na Yorki, Labradory, etc. A kiedy minie moda, to snoby pozbywaja się zwierzaków i kupuja nowe modne, a tamte trafiaja do schroniska. A ja zwierzaka kocham nie ze wzgledu na jego metrykę, pochodzenie, rasę, ale dla niego samego. I one się odwzajemniają :) W końcu pies, to pies ;)
A kot nie musi wcale być persem ;)
zdecydowanie popieram :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”